MJ8
03.08.21,18:56
Hľadal som si ponuky na prácu z domu a ponúkajú zaujímavú ponuku no žiadajú sa najprv registrovať do appky abra.com a potom pošlu email kde je potreba sa pomocou určitých krokov registrovať na inú stránku s požiadavkou poplatku 39€ kde následne získam bonus 120€ čo mi je trocha divné a teda chcem vedieť či máte niekto s týmto nejaké skúsenosti?
ivka70
03.08.21,17:04
Divne to je, to mas pravdu.
Urcite by som nic neplatila, ak nechces o tie peniaze prist.
Klasicky odrb, peniaze zarobis tak, ze oklames dalsich, ktori ti ich takto zaplatia.
buchač
03.08.21,17:14
Len dumem, že prečo si si nepozrel internet, o čo vlastne ide.
...a nehovor mi, že si tak urobil, neuverím ti.
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=abra.com
MJ8
03.08.21,17:46
o abre som si pozrel recenzie, aj čo to je, ale čo sa týka priamo toho mailu a hocičo s ním spoločne, tak som nič nenašiel, preto tu dávam otázku.
buchač
03.08.21,17:53
Nejak mi niečo nepasuje.
- teraz sa pýtaš na to, čo sa týka niečo konkrétne mailu....a že si nič nenašiel
- no v zadaní píšeš, že sa treba registrovať a až potom pošlú mail
- tak by som aj rád vedieť, že ako si sa dostal k tomu konkrétnemu mailu, keď je v podstate utajený
besttracker
03.08.21,19:29
ak to budes brat tak ze na 99,9999999% prides o svoje peniaze,tak bez do toho :-) inak vsetko nasvedcuje k tomu ze je to len nejaky druh podvodu...napr. email na : protonmail.com je to nieco ako gmail,......len plateny aby sa nedal najst majitel :-)
MJ8
04.08.21,01:33
Takto, našiel som inzerát a tam bol kontakt priamo na osobu, ktorá to len sprostredkovala, tá mi povedala, že sa mám registrovať na stránku abra a potom, že mám napísať na tento mail, že mám záujem a oni ma budú kontaktovať s pokynmi ako ďalej. Na druhý deň mi prišiel od nich mail s pokynmi. Skúsil som niečo nájsť o ňom či sa už s ním niekto nestretol, ale nič som nenašiel. A tak som napísal sem.