joevi
09.08.21,17:06
mam problem nastavit gmail,konkretne zobrazit si label tak aby mi zobrazovanie emailov nevytlacalo stale do strany (pravej), a lava strana je prazdna,cista... emailova komunikacia obsahuje asi 80 emailov a kazdy dalsi mi o jeden kusok vytlaca do pravej strany ,kde na lavej strane mi zostava prázdna medzera .ale aby mi to zobrazovalo pekne pod seba a dalo sa to aj tak vytlacit .stalo sa mi ze aj emily boly pod sebou ale stlacene spravy ktore boly neuplne.mohol by som vas poprosit ako nastavit gmail tak aby mi ich pekne za sebou zobrazilo vo svojej originalnej velkosti a dali sa aj normalne vytlacit ,ale nie tak ako na obrazkoch??? uz som z toho zufaly,vopred vam dakujem za ochotu ..jozef
terezamaria
10.08.21,09:31
osobnú komunikáciu z dôvodu nedania súhlasu protiľahlej strany vymažte
ivka70
10.08.21,16:16
Ak chces pridat obrazok, rozstvorcekuj udaje ako mailove adresy a pod., na ilustraciu ich vobec netreba a gdpr musi dodrziavat aj tato stranka
misoft
11.08.21,07:57
Je to tzv. strom. Gmail to robí preto, lebo každá ďalšia správa je odpoveďou predchádzajúcej, kde najčerstvejšia správa je vždy vľavo a najstaršia je posúvaná vpravo.
Robí to pre "prehľadnosť" aby sa vedelo na čo sa odpovedá - teda "cituje" správu, na ktorú odpovedáš.
To isté vidí potom i protistrana zo svojho pohľadu odosielania a prijímania správ.
Ak to chceš "odstrániť" - musel by si pri poslednej prijatej správe kliknúť na tri bodky, tam vybrať Zobraziť pôvodnú správu a dostal by si html výpis. A tam je telo každej správy označené >, >>, >>>, >>>>, >>>>>.... atď - to je odsadenie (niečo ako tabulátor) každej správy vpravo a musel by si všetky tie viacnásobné >>>>> nahradiť jedným >.
Pri osemdesiatich správach je to makačka - takže - nabudúce sa dohodnite, že po pár správach a odpovediach sa pošle nová správa - vtedy nebudeš mať takto rozsiahly "strom".
joevi
11.08.21,09:38
Problem je v takomto formate vytlacit danu celu konverzaciu,kde je zaciatok a aj stred uplne necitatelny,aj vecsie spravu su stlacene do seba ,v pripade vytlacenia celeho obsahu je citatelnych dajmetomu najnovsich 7 sprav.
Nieje nejake dodatocne nastavenie ktore to spravy naraz??
V jednom labely mam asi 80 tych labelov mam asi 10,potrebujem vytlacit vsetky konverzacie .dotycna osoba dokonca neodpisovala na poslednu,ale pisala aj hned nove,potom tie emaily aj nepasuju niektore do seba,da sa nastavit aby ich poukladalo podla casu a datumu dorucenia??? Dokopy mam sprav asi 800 v priebehu 4 mesiacou(byvalka)
Žabinka
11.08.21,09:49
urob si printscreen-y.. ak je to pre teba dôležité..
joevi
11.08.21,10:42
Dalo by sa,ale spravy su v pravo natlacenea su necitatelne a nepouzitelne,vid foto