Martiness8
24.08.21,12:32
Zdravím,
chcel by som sa opýtať na vašu skúsenosť s firmou AXALL s.r.o. Máme dlhodobý problém dome s vlhnutím stien a neviem si dať rady. Na túto firmu som natrafil na internete a vyzerá, že majú za sebou veľa realizácií. Aj tak by ma ale zaujímalo, či má niekto z vás osobnú skúsenosť s touto firmou.



Ďakujem za každú reakciu.
Martin
misoft
24.08.21,14:08
Najskôr treba zistiť PRÍČINU vlhnutia! A až potom realizovať postupy na vysušovanie.
Martiness8
26.08.21,08:49
Áno, to samozrejme. Z tej firmy už u nás bol aj technik, ktorý nám všetko vysvetlil. Práve zato sa pýtam, či má niekto s touto firmou skúsenosť a že či aj sa dostavili výsledky po realizácií.
JanB1997
06.09.21,09:01
Ahoj, Martin. U nás firma Axall robila a sme velmi spokojní. Boli velmi ochotni, poradili aj vysvetlili co a ako. A za tu cenu to skutocne stalo, byva sa nam lepsie. Dokonca ajj znamemu teraz robili a tiez si pochvaloval. Takze urcite sa nemate coho obavat, seriozna firma.
Dade859
25.10.21,10:04
Čauko Martin,
u nás minulý rok táto firma robila...konkrétne sanáciu stien. Po roku môžem s kľudným svedomím prehlásiť, že sa to oplatilo. Vlhkosti sme sa zbavili. Ja som uprimne zo začiatku pochyboval, či táto realizácia pomôže...predsa máme starší dom...čo si pamätám, vela nám vysvetlili ohladom sanácie a týchto vecí, oni tuším dokonca používajú nejakú patentovanú technologiu pre ktoru maju len oni vyhradne zastupenie na sk trhu.


Takže asi tak, no každý musí zvážiť sám čo potrebuje. Ja som ale osobne spokojný a to mi stačí.


Snáď som pomohol :)
Martiness8
25.10.21,10:22
Dobrý deň dade859, ďakujem veľmi pekne za vašu reakciu. Bol u nás ich technik a zistili sme aj príčinu vlhnutia, takže už len dolaďujeme detaily realizácie. Dám vedieť výsledok resp. ako to prebiehalo, aby vedeli aj ostatní ktorí niečo takéto zvažujú.
Martiness8
25.10.21,10:23
Ďakujem za vašu reakciu, idú robiť aj u nás tak dám vedieť potom že ako to dopadne.