26dadax
27.08.21,09:27
Pri pokuse dat niekomu Uzitocne mi vypise: Tato funkcia je dostupna az od 5 bodov. Podla vsetkeho ako vidim v profile mam bodov 12, co musim urobit, aby sa mi funkcia aktivovala?
buchač
27.08.21,09:18
No schválne, daj príspevky, za ktoré malo byť to užitočné.
26dadax
27.08.21,09:43
V principe je to uplne jedno ktory, napriklad ten tvoj v prilozenom obrazku k RR.
misoft
28.08.21,07:38
Problém je v inom - 5 bodov užitočných - to sú tie, ktoré zadávaš v odborných témach - zobrazuje sa to vľavo to obrovské hodnotenie. V týchto príspevkoch - ako je debata, srandičky - tie sa nepočítajú. Predstav si to ako Like a Dislike.
misoft
28.08.21,07:40
No vidíš - toto je sekcia Otázky a ty si sem hodil len nejakú odpoveď, komentár. Teda je to Neužitočné!
A ako vidíš - svieti ti tam červene -1 (to máš odo mňa, aby si to aj ty pochopil.
buchač
28.08.21,12:48
Výnimočne súhlasím...

Pokiaľ sa tu budú vyskytovať podliaci, ktorí sú schopní udeliť z pomsty (alebo ký fras ich vedie) tisíce negatívnych hodnotení, tak je to o hovne.

Najväčšia chyba stránky aj s jej majiteľom je práve toto zavedenie hodnotenia.
Je to vyslovená blbosť, hlúposť, nič neprinášajúce...atď....proste ako keby stránku vytvoril nejaký dilino.

...a uvedenie novej varianty stránky, kde sa pridali tie komentáre, je len vyšší level nepriehľadnosti.

Veď nečudo, že sa pekný počet prispievajúcich na Richardovu chujovinu doslova vysral a išiel ta het.

P.S.:
Ale že ty si dezolát, tak to je proste fakt...a podliak je proste chuj.
korela
28.08.21,13:40
Prečo, keď jej na tom záleží?
26dadax
02.09.21,07:27
Moje body su prevazne z odbornych tem, teda minimalne 5 ich odtial je.
Napriek tomu sa mi neda pridat niekomu bod ani v odbornej teme ani v tych inych. Vsade vypise, ze na to treba aspon 5 bodov (ktorych ako mi pise v profile) uz mam dnes 22 ..... Cize nieco nefunguje .....