Opessos
02.09.21,14:28
Dnes som pochopil prečo existuje na Slovensku toľko odborníkov na všetko. Človek aby zostal v práve a aby náhodou niečo niekde neporušil a urobil tak ako má tak musí byť právnik, automechanik, politik, vedec, geológ, úradník, bezpečák, ITčkár, lekár, ekonóm, psychológ a tak mnoho ďalšieho.

Dnes som sa dozvedel, že opakovanú TK je nutné ísť do 60 dní od prvej pravidelnej kontroly a nie do Lehoty platnosti ktorú vám dajú na papieri a na dokladoch.
Presnejšie išiel som na pravidelnú kontrolu kde zistili, že predné brzdy nebrzdia tak ako majú. Auto mi dali ako dočasne spôsobilé s Lehotou platnosti do 10.8.2021.
Auto som dal opraviť a 3.08.2021 som išiel na opakovanú STK kde mi zistili opäť problém tentokrát na zadnom pravom kolese ktoré nedostatočne brzdilo. Predné brzdy už boli ok ale zadné koleso ktoré prvý krát prešlo tentokrát neprešlo.
A tu nastáva tá vec ako sa hovorí, že neznalosť zákona nespravedlňuje. Dali mi auto znova ako dočasne spôsobilé s lehotou platnosti do 27.9.2021. Tak vravím si, že mám čas do septembra čo mi vyhovuje, tak to mám na papieroch aj na dokladoch. Odchádzal som na služobnú cestu čiže ideál, že mám cez mesiac času a potom to dám opraviť jak sa vrátim.
Auto som teda nedávno opravil, volám na STK a tam mi vravia, že akože už nemám platnú TK a musím ju ísť robiť celú znova. Skoro ma vykotilo keď mi povedali, že áno Lehota platnosti je síce do 27.9.2021 ale to sa počíta 60 dní od pravidelnej prvej kontroly čiže už nemáte platnú TK a, že to vám nikto nepovedal?
No fakt ma skoro vykotilo zo stoličky, že na papier vám napíšu platnosť TK do 27.9.2021 a aj na doklady a keby vás zastaví policajt tak podľa dokladov máte platnú TK ale v skutočnosti ju už platnú nemáte a skončila vám 30.8.2021.
Volal som aj na inú STK a tam mi povedali, že hej systém im to takto generuje tú Lehotu platnosi a upozorňujú na to ľudí, že to tak nie je keď idete na druhú opakovanú TK. Čiže zrejme ten systém dodáva jedna firma pre všetky STK a majú tam nechutnú chybu kvôli ktorej môžete byť pokutovaný 350€ za to, že nemáte platnú TK. Alebo potom je to tuposť a lenivosť danej STK, že si to nevie opraviť a niečo iné vam povedia ako je na papieri. To je úplne na hlavu.

Chápete na čo narážam hneď v úvodných vetách. Ako sa má človek spoľahnúť na niekoho spoľahnúť keď sa na neho nedá spoľahnúť? Človek si pomyslí, že hej tí už roky prevádzkujú STK a majú dobre hodnotenia a veľký prd. Normálne rozmýšľam, že si založím vlastnú STK aby som si dokázal správne urobiť TK a EK a aby som náhodou neporušil zákon lebo nikto mimo mňa samého zrejme nie je dostatočne spoľahlivý aj keď v tej brandži maká už roky. A toto nie je jediný prípad nehovoriac o lekároch kedy vám jeden povie tak druhý tak a niekedy musíte obísť niekoľko kusov lekárov kým sa dopracujete k správnej diagnóze lebo tí lekári predtým by vás nesprávnou diagnózou dokázali zabiť (vlastná skúsenosť).

Nabudúce keď pôjdem kupovať dom alebo vybavovať doklady tak si zoberiem asi dovolenku a všetko si to zo zákona naštudujem inak to proste nevidím keď znalosť zákona neospravedlňuje. Prečo potom nie je na školách predmet Zákony Slovenskej republiky keď znalosť zákona neospravedlňuje? Či aha tu sme zasa pri tej téme, že človek musí byť aj právnik aj lekár aj automechanik... človek musí byť všetkým a musí byť študovaný v každej oblasti...
buchač
02.09.21,13:29
Auto som teda nedávno opravil, volám na STK a tam mi vravia, že akože už nemám platnú TK a musím ju ísť robiť celú znova. Skoro ma vykotilo keď mi povedali, že áno ...
Len k tomuto...zvyšok je nepodstatná omáčka.

Ak si si fakt myslel, že prídeš na STK a bude sa kontrolovať len jedna závada - tie nefunkčné brzdy, tak patríš do kategórie snílkov.

Keď som bol na poslednej STK, tak tam došla jedna pani, ktorej nefungoval blinker. No "závada" jak Brno...takže šup, šup pekne krásne na opakovanú kontrolu.
Opessos
02.09.21,13:47
Ale ono mi na opakovanej práve kontrolovali len jednu závadu a to brzdy :D To je na tom, že ja som tou halou pri prvej opakovanej prešiel až na koniec na test bŕzd. A tam mi otestoval predné ktoré boli predtým problémové a tie teda prešli bez závady a potom začal testovať zadné a bum nová chyba pravé zadné nebrzdí.
Ale o to nejde keby viem, že mám na opravu pár dní tak by som to auto šupol hneď do servisu. Nemám problém s peniazmi na opravu auta. Ide o to, že mi dali zlý dátum Lehoty platnosti a aj keby mi povedali, že to je zlé a, že reálne mi TK platí už len pár dní tak to kde kto videl, že keď sa rieši niečo v rámci zákona je nejaké slovné vyjadrenie nadriadené tomu čo je na papieri a na dokladoch. Proste kuknem na protokol ktorý som dostal a dátum by mal byť platný nie? Ak je dátum zlý tak ako viem čo všetko je tam ešte náhodou zle? Ako vôbec môžu vydávať protokoly s chybným dátumom? A to mi povedali aj z druhej STK, že to takto robia.