wATAw
17.09.21,18:28
Ahojte. Som plne zaockovana uz dlhsiu dobu a aktualne som ochorela. Viem, ze som iba prechladla. Zaujimalo by ma, ako je to s testovanim plne zaockovanych ludi. Nejako som nezachytila tuto informaciu, nestiham vsetko sledovat a ani ju neviem najst na nete. Treba sa objednat cez stranku, alebo zavolat mojmu lekarovi? Je to vobec este zdarma, kedze som ockovana?
Dakujem
veronikasad
17.09.21,16:34
kontaktuj obvodného lekára, ktorý ťa objedná na testovanie - v tomto prípade je PCR test zdarma.

Viac info nájdeš tu

https://korona.gov.sk/poziadat-o-vysetrenie-na-covid-19/
veronikasad
17.09.21,16:36
aké príznaky ochorenia (prechladnutia) máš ? Aj plne zaočkovaní môžu ochorieť na COVID-19
wATAw
17.09.21,16:41
Lenze cez vikend je to s mojim lekarom problem. Este rano som bola ok, takze som ho nezastihla. A kedze pondelok by som sa mala neodkladne stretnut s istymi ludmi, tak by som to pre ich bezpecnost a moj dobry pocit chcela mat aj potvrdene. V tom pripade asi iba za poplatok, ci?
wATAw
17.09.21,16:42
Je mi jasne, ze aj plne zaockovani mozu byt nakazeni, preto sa informujem. Začalo ma boliet hrdlo a spustila sa mi nadcha, celkovo som unavena.
veronikasad
17.09.21,16:43
skús sa sama zaregistrovať na korona-gov v linku, ktorý som priložila.Uveď príznaky ochorenia. Ale do pondelka asi termín nedostaneš, sotva aj v súkromnom laaboratoriu. Ak je to možné, odlož stretnutie ...
veronikasad
17.09.21,16:44
ktorý okres ? Pohladám súkromný labak na PCR test. Antigeny robia aj bez objednania, nie vždy sú spoľahlivé
wATAw
17.09.21,16:46
Toto stretnutie je pre mna dost dolezite, preto mi na tom zalezi. Samozrejme, ak to bude nevyhnutne, budem ho musiet zrusit. Skusim ale najskor tu registraciu.
veronikasad
17.09.21,16:47
Ja som si viackrát test vybavovala pred vyšetrením sama, termín som dostala ...