bazil
25.09.06,09:01
Prosím vás ako by mal postupovať zamestnanec ktorému bývalý zamestnávateľ nevyplatil mzdu za posledný polrok? Máme totiž zamestnanca ktorý predtým pracoval v s.r.o.. Tá prešla do konkurzu. Majitelia potom vytvorilii novú s.r.o. a tvária sa že pre nich to tým pádom skončilo. a ľudia sa nevedeia dostať ku svojim peniazom. Mýlim sa ak som započul niekde takú informáciu že takéto nároky sa dajú uplatniť z garančného fondu? Prosím môžete mi niekto poradiť ako by mal postupovať aby aspoň niečo od bývalého zamestnávateľa dostal? ďakujem
bazil
25.09.06,07:41
Prosím poraďte mi, verím že niekto sa s podobným prípadom určite stretol. Môže mi to byť síce ukradnuté, ale nedostať mzdu za polrok to je predsa len silná káva - a to viem že ten človek melie od výpaty do výplaty-.
Olgica
25.09.06,07:49
Prosím poraďte mi, verím že niekto sa s podobným prípadom určite stretol. Môže mi to byť síce ukradnuté, ale nedostať mzdu za polrok to je predsa len silná káva - a to viem že ten človek melie od výpaty do výplaty-.
Treba sa obrátiť na súd a to čo najskôr. Ak tá s.r.o. ešte nebola zrušená, je tam šanca ale ak už je zrušená tak je to pasé.
Martinella
25.09.06,08:48
Prosím vás ako by mal postupovať zamestnanec ktorému bývalý zamestnávateľ nevyplatil mzdu za posledný polrok? Máme totiž zamestnanca ktorý predtým pracoval v s.r.o.. Tá prešla do konkurzu. Majitelia potom vytvorilii novú s.r.o. a tvária sa že pre nich to tým pádom skončilo. a ľudia sa nevedeia dostať ku svojim peniazom. Mýlim sa ak som započul niekde takú informáciu že takéto nároky sa dajú uplatniť z garančného fondu? Prosím môžete mi niekto poradiť ako by mal postupovať aby aspoň niečo od bývalého zamestnávateľa dostal? ďakujem

Určite treba zájsť na súd a tiež by sa mal ísť spýtať na SP ohľadom dávky garančného poistenia.
§234 Zákona o SP
2) Zamestnanec je povinný zamestnávateľovi predbežnému správcovi konkurznej podstaty alebo správcovi konkurznej podstaty na vlastnú žiadosť oznámiť všetky informácie potrebné v súvislosti s potvrdením nárokov z pracovného vzťahu podľa §102 odst.1.
4) Zamestnávateľ, predbežný správca konkurznej podstaty alebo správca konkurznej podstaty a zamestnanec sú povinní oznámiť príslušnej pobočke všetky informácie súvisiace s poskytnutím dávky garančného poistenia.

(5) Zamestnávateľ, predbežný správca konkurznej podstaty alebo správca konkurznej podstaty sú povinní potvrdiť zamestnancovi nároky z pracovnoprávneho vzťahu podľa § 102 ods. 1 za posledné tri mesiace pracovného pomeru pred vznikom platobnej neschopnosti zamestnávateľa alebo za posledné tri mesiace pred skončenímpracovnoprávneho vzťahu. Potvrdenie o nárokoch zamestnanca z pracovnoprávneho vzťahu súčasne predloží príslušnej pobočke.
elims
25.09.06,09:11
Máme podobný problém - boli sme zamestnancami s.r.o., ktorej majiteľ (jediný spoločník a konateľ) je angličan. PP sme ukončili k 14.7.2006, do dnešného dňa nám nebola vyplatená mzda za mesiace jún, júl. Konateľovi, aj jeho právnemu zástupcovi sme oznámili, že žiadame náhradu mzdy, od konateľa však neprišla žiadna odpoveď ani nám, ani jeho advokátovi.

Ako máme ďalej postupovať? Firma už nie je aktívna (na papieri ešte áno, ale nevykonáva žiadnu činnosť).

Po akom čase je možné obrátiť sa na SP so žiadosťou o náhradu mzdy alebo jej časti z garančného fondu? SP to prepláca, až keď je firma v konkurze alebo uznaná za platobne neschopnú, však? Čo však máme robiť, keď sa majiteľ o firmu vôbec nezaujíma, je mimo Slovenska, neodpovedá na maily,...

Ďakujem za vsetky praktické rady.
Martinella
25.09.06,09:37
Máme podobný problém - boli sme zamestnancami s.r.o., ktorej majiteľ (jediný spoločník a konateľ) je angličan. PP sme ukončili k 14.7.2006, do dnešného dňa nám nebola vyplatená mzda za mesiace jún, júl. Konateľovi, aj jeho právnemu zástupcovi sme oznámili, že žiadame náhradu mzdy, od konateľa však neprišla žiadna odpoveď ani nám, ani jeho advokátovi.

Ako máme ďalej postupovať? Firma už nie je aktívna (na papieri ešte áno, ale nevykonáva žiadnu činnosť).

Po akom čase je možné obrátiť sa na SP so žiadosťou o náhradu mzdy alebo jej časti z garančného fondu? SP to prepláca, až keď je firma v konkurze alebo uznaná za platobne neschopnú, však? Čo však máme robiť, keď sa majiteľ o firmu vôbec nezaujíma, je mimo Slovenska, neodpovedá na maily,...

Ďakujem za vsetky praktické rady.

Pokiaľ ešte nie je firma v konkurze, skúsila by som inšpektorát práce.
Tiež sa treba spýtať v SP ohľadom dávok garančného poistenia v tomto prípade, keď zamestnávateľ nespolupracuje resp.nekomunikuje so zamestnancom ohľadne jeho nárokov.
Podľa §234 odst.5 je zamestnávateľ povinný potvrdiť zamestnancovi nároky z pracovnoprávneho vzťahu podľa § 102 odst.1 za posledné 3 mesiace pracovnoprávneho vzťahu pred vznikom platobnej neschopnosti zamestnávateľa alebo za posledné 3 mesiace pred skončením pracovnoprávneho vzťahu. Toto potvrdenie o nárokoch zamestnanca z pracovnoprávneho vzťahu je povinný predložiť príslušnej pobočke.
Teda tieto dávky budú vyplácané len súčinnosťou zamestnávateľa alebo správcu konkurznej podstaty so SP. Zamestnanec si musí u zamestnávateľa uplatniť svoje nároky na nevyplatenú odmenu.
elims
25.09.06,09:52
Pokiaľ ešte nie je firma v konkurze, skúsila by som inšpektorát práce.
Tiež sa treba spýtať v SP ohľadom dávok garančného poistenia v tomto prípade, keď zamestnávateľ nespolupracuje resp.nekomunikuje so zamestnancom ohľadne jeho nárokov.
Podľa §234 odst.5 je zamestnávateľ povinný potvrdiť zamestnancovi nároky z pracovnoprávneho vzťahu podľa § 102 odst.1 za posledné 3 mesiace pracovnoprávneho vzťahu pred vznikom platobnej neschopnosti zamestnávateľa alebo za posledné 3 mesiace pred skončením pracovnoprávneho vzťahu. Toto potvrdenie o nárokoch zamestnanca z pracovnoprávneho vzťahu je povinný predložiť príslušnej pobočke.
Teda tieto dávky budú vyplácané len súčinnosťou zamestnávateľa alebo správcu konkurznej podstaty so SP. Zamestnanec si musí u zamestnávateľa uplatniť svoje nároky na nevyplatenú odmenu.

Martinella,

čo v prípade, ak sa konateľ vôbec nenachádza na území Slovenska a vôbec sa o riešenie situácie nezaujíma? Bude SP situáciu riešiť aj v prípade, že konateľ nespolupracuje?

Každopádne skúsime aj IP, aj keď si myslím, že tí nám s vyplatením peňazí nijako nepomôžu, maximálne naparia zamestnávateľovi pokutu.

Ešte jedna vec - mimotemy - ako dlho trvá, kým sa príslušné orgány spamätajú a začnú riešiť firmu - dlhy a pod., ak konateľ žiadnu aktvitu nevyvíja.
Martinella
26.09.06,08:12
Martinella,

čo v prípade, ak sa konateľ vôbec nenachádza na území Slovenska a vôbec sa o riešenie situácie nezaujíma? Bude SP situáciu riešiť aj v prípade, že konateľ nespolupracuje?

Každopádne skúsime aj IP, aj keď si myslím, že tí nám s vyplatením peňazí nijako nepomôžu, maximálne naparia zamestnávateľovi pokutu.

Ešte jedna vec - mimotemy - ako dlho trvá, kým sa príslušné orgány spamätajú a začnú riešiť firmu - dlhy a pod., ak konateľ žiadnu aktvitu nevyvíja.
Hľadala som na stránke sociálnej poisťovne a našla som:
Základnou podmienkou vzniku nároku na dávku garančného poistenia je platobná neschopnosť zamestnávateľa. V zmysle § 12 zákona o sociálnom poistení je zamestnávateľ platobne neschopný, ak súd rozhodol o vyhlásení konkurzu alebo zamietol návrh na vyhlásenie konkurzu pre nedostatok majetku. Za deň vzniku platobnej neschopnosti zamestnávateľa sa považuje deň vydania uznesenia súdu o vyhlásení konkurzu alebo deň vydania uznesenia súdu, ktorým súd zamietol návrh na vyhlásenie konkurzu pre nedostatok majetku.
V ustanoveniach § 102 zákona o sociálnom poistení sú taxatívne uvedené nároky zamestnanca, ktoré môžu byť uspokojené dávkou garančného poistenia. V zmysle § 103 ods. 2 zákona o sociálnom poistení, dávka garančného poistenia sa poskytuje najviac v rozsahu troch mesiacov z posledných 18 mesiacov trvania pracovného pomeru predchádzajúcich začiatku platobnej neschopnosti zamestnávateľa alebo dňu skončenia pracovného pomeru z dôvodu platobnej neschopnosti zamestnávateľa. Ak doteraz nebol vyhlásený alebo zmietnutý návrh na vyhlásenie konkurzu, teda nebola preukázaná platobná neschopnosť na účely zákona o sociálnom poistení, nie je možné uspokojiť vaše neuspokojené mzdové nároky z garančného poistenia.
Upozorňujeme, že zamestnanec neplatí poistné na garančné poistenie. V zmysle § 128 ods. 9 zákona o sociálnom poistení, poistné na garančné poistenie platí zamestnávateľ, ktorý je povinne garančne poistený.

A vo firme pracovalo viac ľudí, ktorí sú na tom rovnako? Ak áno, treba v tomto podnikať kroky spoločne.
Možno budú vedieť dať radu poraďáci zameraní viac na právo.