poisonblu
02.10.21,09:03
Prosim Vas, akym sposobom poziadat o zrusenie odhlasky v SP? Potrebujem zrusit prihlasku a zmenit v novej typ zamestnanca, ale uz som ho aj odhlasila. Staci ziadost poslat mailom na adresu pobocky? alebo maju na to nejaku speci adresu? postou by to trvalo dlhsie, o 1,5 tyzdna mame vyplatu, tak to potrebujem mat opravene. vdaka
lenka.ba
02.10.21,07:27
Dobrý deň, treba poslať emailom žiadosť o storno odhlášky tej a tej pani, ktorá má spoločnosť na starosti na registri. Ak zavoláte na ústredie, tak Vás k nej priamo prepoja a ona Vám povie svoju emailovú adresu. Žiadajte potom v emaily aj , aby Vám dala vedieť, že je odhláška stornovaná.
poisonblu
02.10.21,07:34
dakujem, email na nu mam z predchadzajucich komunikacii, ktore este robila moja predchodkyna...
lenka.ba
02.10.21,07:36
tak jej len napíšte, ktorú odhlášku, na ktorého zamestnanca chcete stornovať a že zostáva PP od xx.xx.xxxx otvorený
poisonblu
02.10.21,07:41
pp uz netrva, len som dala pana pod zlym typom zamestnanca (dala som mu vynimku ako SD do 200 eur, ale nemam od neho prehlasenie, ze si ju uplatnuje)
lenka.ba
02.10.21,07:43
jasné, chápem, tak nech Vám len stornuje pôvodnú a Vy si ho odhlásite ako potrebujete :)