branso
02.10.21,18:20
Klepala mi tyč stabilizatora, ked som ju vymenil tak po chvile sa uvolní a klepe zas
ešte horšie. Po chvíle jazdy sa matka v dolnom závite uvolní. Kde je problém? Je problem v tlmiči alebo v čapoch, silenblokoch? Mali ste už taku skúsenosť s tým.
buchač
02.10.21,16:28
Kde je problém? Je problem v tlmiči alebo v čapoch, silenblokoch?
==================
Problém je jednoznačne v osobe, t.j. " automechanikovi ", čo robil opravu.
faro1
03.10.21,05:09
Problém môže byť v matici keď sa uvoľňuje......
Poistné matice slúžia na zaistenie skrutiek proti povoleniu. Poistné matice majú osadený nylonový prstenec, ktorý sa zareže do závitu skrutky a tým maticu zaistí.
https://www.bbtechnik.sk/236-poistne-matice-sesthranne-din-985
buchač
03.10.21,05:26
Lenže ak si jeden kúpi nové súčiastky, tak by ich mal dostať komplet a také, ktoré nemajú žiadnu vadu....takže v tomto prípade sadu - tyčka aj s maticou...kde nie je potrebná žiadna poisťovacia matica.

P.S.:
Ale ako vravím...ak si niekto robí samoobsluhu, tak to potom aj tak vyzerá.
Nedávno som menil všetky tyče...cena výmeny aj s materiálom bola necelá 100večka.
misoft
03.10.21,10:51
No - problém môže byť aj v čapoch, silentblokoch, ale pokiaľ sa UVOĽŇUJE matica - tak príčina bude práve TAM - v matici a v závitoch na čape - ak je matica v háji - doťahovanie nepomôže, ak sú v háji závity na čape, ani nová matica nepomôže - jednoducho je tam medzi nimi medzera a trenie medzi nimi je nedostatočné. A v tako prípade nepomôže ani poistná matica s nylonom - ten nylon sa nemé kde "zarezať". Mal by si skôr uvažovať v tomto prípade i výmene čapov (istotne už môžu byť čiastočne vybité).
branso
03.10.21,17:58
No idem tie čapy najprv vymeniť..pozeral som su dosť chytene....skusim aj tu maticu novú.