Sashee Krištínová
03.10.21,08:17
Zvažujem či kúpiť mobil alebo smart hodinky. Našla som dokonca slovenskú značku, ktorú vyrába smart hodinky pre deti - avšak neviem si vybrať ktorý model - či investovať do drahších alebo radšej kúpiť lacnejšie a v neskôr prikúpiť jednoduchý mobil. Nechcem aby dieťa hralo hry alebo bolo non stop vyrušované. Potrebujem aby som vedela kde je a mala možnosť sa s ňou spojiť keď pôjde na krúžok, prípadne dostala info keď bude niekde blúdiť.
Onko
03.10.21,08:01
Ten o 20 € drahší model je vodotesný a má navyše videohovory, takže ja by som zbytočne nešetril.
anet
03.10.21,09:01
Nepises vek. Moja je 2-hacka, smart hodinky dostala v 1 triede ... chcela a ja som to brala ako cenovo prijatelnu hracku. V skole su hodinky aj handy zakazane. Par krat mala hodinky na ruke, ale ked od 8-16 hod "nefungovali" (cez appku som ich vypla), potom pribudli spoluziaci co tiez mali hodinky ... uz to nebolo zaujimave :D
Este ich mala potom par krat na ruke vo volnom case, teraz uz asi pol roka vobec. Nase sa skoro vybiju, treba ich nabijat kazdy den ... otravuje ma to :D V pohode si vystacime bez nich.
Takze zalezi na tvojom pristupe. Poznam aj take mamy, co telefonovali svojim detom na hodinky pocas prestavky, do druziny ... kym im ucitelka nenapisala ze skolsky poriadok to zakazuje a nevytrela im trochu zrak, ze ich dcera moze dostat pokarhanie riaditelom.
jelalim
03.10.21,09:35
€100 za detske smart hodinky, su nezmysel ak vyslovne nepozadujes spionovat dieta.

Odporucam trochu treba dolozit a kupit mobil s kvalitnym puzdrom.

My mame aj cinske hodinky za €15 aj mobil. Hodinky nosila 2 mesiace, kym ju to prestalo bavit.
Hodinky treba cca raz za 2 dni nabit, ovladaju sa cez "rodicovsky" mobil.
Treba pocitat s tym, ze aby hodinky islo ovladat, potrebuju na SIMke prenasat data.

Spotreba dat je sice minimalna, par mega mesacne, ale vo vacsina operatorov treba kupit aspon najzakladnejsi datovy program.
Sashee Krištínová
04.10.21,15:24
dcéra je prváčka, bude mať 7. Hodinky som chcela preto, aby nehrala hry, sociálne siete apod. Nemám tiež chuť investovať stovky euro, ale tie lacnejšie hodinky mi prišli ako dobrý kompromis. potrebujem vedieť či je v poriadku kvôli tomu, že čoskoro sa bude sama odprevádzať domov a na krúžky, po bračeka do škôlky. Nie je to tak ďaleko, dokonca tam nemá ani cestu, len prejazd, ale aj tak chcem vedieť že je v poriadku. Nechcem samozrejme špehovať, ale chápem, že toto nie je tá istá doba ako keď sme my chodili do školy a na ceste bolo 1 auto za hodinu a doma nám zavolala mama na pevnú linku a bolo :D
Sashee Krištínová
04.10.21,15:28
práve tie lacnejšie sú tak nepoužiteľné. Tiež sme také "zohnali" a boli sme sklamaní ako zle sa ovládajú, nefungujú ani po polroku
Sashee Krištínová
04.10.21,15:29
ja viem, no nepoznám tohto výrobcu, dúfala som, že má niekto nejaké skúsenosti, keď už idem investovať desiatky eur, bola by som rada keby to vydržalo viac ako pol roka.
Nandrolon
05.10.21,17:23
Hodinky by som úplne zavrhol, kvôli častému nabíjaniu. Za 85-110 eur máš výkonný smartfón s 3gb ram , veľkou batériou a 4-8 jadrom. Surfovanie dokážeš ošetriť softvérovo - buď tzv. "detským režimom", alebo patričné aplikácie dáš proste do trezora pod PIN kód. GPS v hodinkách je nezmysel, lebo tá istá osoba má pri sebe aj mobil, takže GPS sa môže s hodinkami iba zdieľať.
Na špehovanie je tu ešte jedna verzia /aj s odposluchom/ a to v podobe lacného GPS trackera za zlomok ceny oproti tvojim hodinkám. Dnes som práve podobné možnosti sondoval, lebo v horizonte 2 mesiacov ich idem taktiež riešiť, ale iba mobilom a zrejme fitness náramkom /kvôli krokom, behu atď., lebo mi berie môj/.
jelalim
07.10.21,18:40
ovladánie nie je problém, ako cez rodičovský mobil, tak aj priamo na hodinkách. Na veľké prekvapenie, je aj veľmi dobre počuť pri volaní.