loksik.lubos
07.10.21,11:41
Uz asi 4 dní mi zacali každý deň chodiť takéto divne meili nvm ako sa ich zbaviť aby uz vôbec nechodili. Práve nič som nikdy nezadaval a na podivné meili a stránky si dávam extra pozor
tigy
07.10.21,11:58
Presne takáto správa prišla dnes aj mne, tieto podivné zhluky čísiel a písmen, zatiaľ len jedna, rovno som ju označila ako spam a vyhodila do koša...
Tiež si dávam dobrý pozor na podozrivé mejly, ale toto asi veľmi neovplyvníme, dôležité je neotvárať a mazať.
misoft
07.10.21,19:21
Ide aj o to, akého máte e-mailovho klienta, kde máte e-mailovú schránku. Takéto často chodia do e-mailových schránok, ktoré majú deravé spamové filtre - podobné ako azet, post, pobox a iné tie free schránky.

Ja mám v najpoužívanejšom (aj svetovo) a do mobilu, ani cez web mi takéto chobotiny nechodia - okrem iného však mám aj na tých vyššie menovaný a každý týždeň vymazávam desiatky - a to som si aj nastavil ich SPAM filter (ale akosi nefiltruje)
loksik.lubos
08.10.21,12:43
Používam Gmail a outlock len problém v tom ze sa nedaju ani blokovať vždy zase príde s inej adresy
misoft
09.10.21,05:43
Gmail je poštový server a Outlook je poštový klient - takže to púšťa práve Outlook, alebo v nastaveniach gmail - cez webové rozhranie - nemáš nastavenú z ich strany ochranu - mimochodom majú ju dosť dobrú.
Ak vstúpiš do Gmailu cez webové rozhranie - sú aj tam tie SPAMy? Ak áno - tak nemáš nastavený správne Gmail.
loksik.lubos
24.10.21,19:24
tieto spravy mi nikdy nepridu do spamu ale len do dorucenej posty vies milepsie poradit co spravne nastavit vyuzivam outlock aj gmail