Andrea Gálová
14.10.21,19:19
Ahojte, môžem kúpiť použité zariadenie do predajne a dať si to potom do výdavkov? Ako to zdokladujem? Napríklad mám niečo vyhliadnuté cez Bazoš, pani ukončila podnikanie a teraz zariadenie ponúka ďalej na predaj. Stačí mi kúpnopredajná zmluva ako doklad do účtovníctva alebo?
veronikasad
14.10.21,17:20
KPZ + doklad o uhrade
Andrea Gálová
14.10.21,17:42
Ako doklad môže slúžiť príjmový pokladničný doklad, alebo riešiť to radšej ako platbu cez IB?
veronikasad
14.10.21,17:47
Ako doklad môže slúžiť príjmový pokladničný doklad, alebo riešiť to radšej ako platbu cez IB?
Platbu z podnikatelského účtu
Andrea Gálová
14.10.21,17:56
Ako doklad môže slúžiť príjmový pokladničný doklad, alebo riešiť to radšej ako platbu cez IB?
Platbu z podnikatelského účtu

Ďakujem
marjankaj
14.10.21,18:17
Ako doklad môže slúžiť príjmový pokladničný doklad, alebo riešiť to radšej ako platbu cez IB?
Platbu z podnikatelského účtu
Veronika, pani ukončila podnikanie a možno už podnikateľský účet nemá.
pavol54
14.10.21,18:32
Záleží od sumy ja bežne kupujem veci na základe mnou vystaveného dokladu o nákupe alebo príjemky kde je uvedené meno predávajúceho v súlade s gdpr a výdavkový doklad
veronikasad
14.10.21,18:41
Ako doklad môže slúžiť príjmový pokladničný doklad, alebo riešiť to radšej ako platbu cez IB?
Platbu z podnikatelského účtu
Veronika, pani ukončila podnikanie a možno už podnikateľský účet nemá.myslela som platbu z podnikatelskeho uctu kupujuceho, ktory si chce dat platbu do danovych vydavkov.