nisru
18.10.21,17:29
Dobry den,
chcel by som sa opytat, aky predpis, resp. ake je zmenie predpisu ohladne udrziavania poriadku na pracovisku? Kancelarske priestory a samozrejme, toalety.
Ake su minimalne intervaly a sposob evidencie? Najdem niekde presne znenie predpisu?
Hlavne co sa tyka toaliet.
Nasiel som veci ohladne teploty, ako casto sa maju umyvat okna, radiatory, ale nic o beznom upratovani priestorov a toaliet.
Dakujem
veronikasad
18.10.21,16:51
o akú činnosť zamestnávatela ide ?Ako často sa priestory upratujú ? Zrejme ide o externú upratovaciu službu
nisru
18.10.21,17:04
Bežná obchodná činnosť, kancelárie...
A o to práve ide, čo vravia predpisy, ako často a v akej miere je zamestnávateľ povinný zabezpečiť upratovanie? Konkrétne ma zaujímajú toalety a kuchynka.
veronikasad
18.10.21,17:06
na kuchynku potrebujete upratovačku ? To si nevie každý sám po sebe upratať ?
nisru
18.10.21,18:15
Ste asi nepochopila otázku,

Pýtam sa aké povinnosti pre zamestnávateľa vyplývajú zo zakona.

Ak chcete polemizovať či si ma zamestnanec upratovať aj záchody tak si prosím založte iné vlákno. Ďakujem za pochopenie
veronikasad
18.10.21,18:17
pochopila som, môžem priložiť aj odkaz na tému, kde sa na porade rozoberali aj tie záchody.
Informácie o vyhláškach týkajúcich sa hygieny na pracovisku poskytne Úrad verejného zdravotníctva alebo Inšpekcia práce.
veronikasad
18.10.21,18:21
Len aby ste v hanbe nezostali, ak k vám prídu na návštevu.
nisru
18.10.21,18:27
Tak priložte prosím. Ďakujem

Že to vie dat aj úrad verejného zdravotníctva viem, ale preto píšem tu, či niekto nemá odpoveď hneď poruke
veronikasad
18.10.21,18:34
nisru
19.10.21,05:41
Prečítal som si to, ale nie je to to čo hľadám.

Hygienické návyky zamestnancov sú jedna vec. Mňa ale zaujíma predpis ktorý upravuje v akej miere a ako často ma zamestnávateľ zabezpečovať upratovanie priestorov. Sanitarny plán, ako často dezinfikovat, ako o tom viesť evidenciu a podobne.

Že zamestnanec po sebe necháva čisto je jedna vec, druhá vec je pravidelné upratovanie, ktoré nie je v pracovnej náplni zamestnancov.

Ďakujem
veronikasad
19.10.21,05:43
ako často sa vo vašej firme upratuje ? vykonáva ho externá firma ?
nisru
19.10.21,05:51
Poprosím vás k téme, pýtam sa na znenie predpisu, zákonnej normy, vyhlášky....

Ako často a kým sa momentálne upratuje je nepodstatné
marjankaj
19.10.21,07:40
Choď do riti, kým ti pekne hovorím.
nisru
19.10.21,07:46
Preco? Nerozumiem.
marjankaj
19.10.21,07:54
Tu nikto nie je tvojím poskokom, aby si ho tu úkoloval.
nisru
19.10.21,08:06
Ja nikoho neukolujem, polozil som jasnu otazku. Ak niekto vie odpovedat, super. Ak nie, nevadi, ved sam nepoznam odpoved.
Myslel som ze to je ucel tohto portalu, alebo nie?

Ak mam pocit ze treba otazku spresnit pretoze odpovede sklzavaju nespravnym smerom, tak ju spresnim. A to sa aj stalo.

Nie je to ziadne ukolovanie a nebolo to myslene nijako osobne voci 'veronikasad' ani nikomu.

Ak som takyto dojem vytvoril, ospravedlnujem sa, nebol to zamer.

Chem len najst odpoved na otazku. Na to porada.sk forum sluzi nie?

A preto, spat k teme.
Ak niekto viete poradit, sem s tym.

Dakujem za pochopenie
marjankaj
19.10.21,08:13
avalik
19.10.21,14:37
pytas sa ako zamestnanec alebo ako zamestnavatel?