babicka1
22.10.21,16:48
AHOJ dnes mi mkurier priniesol tlačiaren PRIXMA TS 3352 nainštalovala som si ju a tlačila som išla len mi začala svietit kontrolka B teraz vykričník a kod chyby B204 čo to znamena neviem sa dopatrat k tomu dakujem za odpoved
buchač
22.10.21,15:33
Chyba B204 sa môže vyskytnúť po výmene kazety.

V prvom rade pri inštalácii vyberte kazety z plastového obalu, ale nevŕtajte žiadne plastové membrány, pretože to spôsobí túto chybu pri umiestnení kazety.

Chyba sa môže objaviť aj vtedy, ak vymeníte úplne prázdnu kazetu: pri inštalácii plnej kazety tlačiareň vstúpi do cyklu čistenia, ale tlačová hlava ešte nedostala atrament z novo vloženej kazety.

Tu je niekoľko tipov na zrušenie tejto chyby B204::

Riešenie 1:

Vyberte kazety
Napájajte tlačiareň 2 minúty
Zapnite tlačiareň
Nainštalujte kazety

Riešenie 2:

Zapnite tlačiareň
Odpojte napájací kábel
Otvorte kryt
Ručne presuňte vozík tlačovej hlavy na zvyčajné miesto na výmenu kazety (Ak vozík tlačovej hlavy nie je pohyblivý, znova pripojte a potom zapnite tlačiareň a potom ho znova odpojte, keď je vozík hlavy v pohyblivej polohe).
Vymeňte kazety.
Zatvorte predný kryt tlačiarne, zapojte napájací kábel a reštartujte tlačiareň, aby ste mohli normálne používať.

Riešenie 3 : Ak chyba pretrváva, skúste tvrdý reset:
babicka1
22.10.21,15:50
ako tvrdy reštart neviem ako sa to robí nepomohlo to stale preblikuje vykričnik na obrazovke 0 1 P
buchač
22.10.21,16:10
No ja neviem...ale ako som čítal poniektoré tvoje príspevky ohľadom počítačovej techniky, tak sa aj čudujem.
Neber osobne, ale ak niečomu nerozumieš, tak si nájdi odborníka ... REÁLNEHO človeka, ktorý ti s týmito vecičkami pomôže. Lebo cez net ti tu môže hocikto napísať rôzne návody a postupy, ale čo z toho, ak nevieš ako na to.
Ak ja niečomu nerozumiem, tak volám svojich ľudí (zať, synovec...), ktorí mi veci vysvetlia alebo rovno dajú do poriadku...snáď sa nebudem s tým srať ja. ;) :D


Ak nevieš, ako sa robí reset, tak potom nevieš ani to, že o čo sa vlastne jedná.
Kukni na video, zistíš
https://www.youtube.com/watch?v=aedPja3XL_I
babicka1
22.10.21,17:08
prepač nema mi kto poradit mlady sa o take veci nezaujimaju napoky kupim nove aj to nejde a niekto čo sa rozumie v dedine iba si necha dobre zaplatit a nič mi neopravi taku mám skusenost aj s počitačmi aj s hoci čim počitače som musela vyhodit čo ich akože opravil no ani jeden nejde som sklamana aj s opravarov dala som na opravu do mesta tam sa na to pozreli to je elektronika to sa opravit neda ale zato že sa na to pozreli som musela tiež platit a vyrobok vyhodit tak neviem potom kde by som našla rady prepačte že vas tu obtažujem s mojimi problemami
buchač
22.10.21,17:26
babicka1 (Dnes 20:08) prepač nema mi kto poradit...prepačte že vas tu obtažujem s mojimi problemami
===================
Ja nie v zlom...len navrhujem.

Niekde som ti už napísal (pri tých opravách mašiniek), že sa vyondi na nejaké stariny a ich opravy. Kúp si nejaký nový so slabšími parametrami alebo nejaký repasovaný.
babicka1
22.10.21,18:38
toto je nove dnes kupene a privezené no mám smolu
misoft
23.10.21,04:57
Zadal som otázku sem
https://www.canon.sk/support/consumer_products/products/fax__multifunctionals/inkjet/pixma_ts_series/pixma-ts3352.html?type=errorcode&errordetailid=tcm:127-1544995
A vypľulo mi to túto odpoveď:
"Popis
Vyskytla sa chyba, ktorá vyžaduje, aby ste sa obrátili na servisné stredisko.
Rozlíšenie
Túto chybu dokáže odstrániť len servisný technik, vypnite zariadenie a požiadajte o pomoc najbližšie autorizované servisné stredisko spoločnosti Canon.

Ak sa na tlačiareň ešte vzťahuje záruka (zvyčajne do jedného roka od kúpy) a poskytnete o tom aj dokumentáciu ako dôkaz, vykoná sa bezplatná záručná oprava. Ak záručná lehota už uplynula, môžu sa vykonať len platené opravy, ktoré vám budú účtované.

Ak vlastníte tlačiareň PIXMA PRO-1, obráťte sa priamo na nás, keďže môžete mať nárok na opravu u vás."
buchač
23.10.21,05:26
babicka1 (Včera 21:38) toto je nove dnes kupene a privezené no mám smolu
==========================
Nové ?
...a nad čim tu potom uvažuješ, o čom sa bavíme ?
Veď do mašiny v záruke sa nesmie šahať