anet
08.01.22,10:35
Trasujú sa u nás predškoláci?
Zalezi na rodicovi, moja skolacka sa nikdy netriasla ani netestovala :D
buchač
08.01.22,09:36
Trasujú sa u nás predškoláci?
Máš vnúča ? Máš !
Prečo sa neopýtaš mladých ?
Alebo aj inak sa dá ešte...prečo si nevyhľadáš príslušnú problematiku aj sama, najlepšie na českých stránkach ????? :rolleyes: :cool:

Ja ti odpovedať viem (šak ako inak ;))...ale nejak nemienim, lebo podľa kukučky mám vulgárne príspevky a dokonca ťa hejtujem. :D :D :D
lujza.j
08.01.22,09:47
Potešilo....250 drepov.:---... vždy mám v pláne,že 150 na to som si takú psychológiu vyrobila v hlave....že len 150....keď už...hop do 200....keď je pocit prihodim 5,10,20....dnes bol deň na prihodenie 50.....sranda,že lepšie udrzim balanc keď cvičím na bosu dole hlavou...
anet
08.01.22,10:02
Potešilo....250 drepov.:---... vždy mám v pláne,že 150 na to som si takú psychológiu vyrobila v hlave....že len 150....keď už...hop do 200....keď je pocit prihodim 5,10,20....dnes bol deň na prihodenie 50.....sranda,že lepšie udrzim balanc keď cvičím na bosu dole hlavou...
Obdivujem ta, ze dokazes takto systematicky cvicit.
Po Vianociach som si na teba tak spomenula, dcere som dala ten tanecny koberec :D skusala som poskakovat, skoro som dusu vyplula :rolleyes:
evaj63
08.01.22,11:20
Nepotešilo. Mladý chalan niečo cez 30. Na jeseň očkovaný 1 dávkou Johnson. Teraz skleróza multiplex potvrdená z očkonania.
lujza.j
08.01.22,11:32
Ďakujem:) snažím sa nevypadnut so systému....a hlavu klamem slovíčkom "len"...aj keď hnusne cviky....len pár minút.....aj keď von veď len 30min tak a nazad...vonku som dávno:(..čakám na správnu chvilku alebo parťáka alebo sa len vyhovaram.....aj to čo doma beriem,že také lenivé....je mi ľúto za plank-om...neviem či niekedy....lebo burza ramena nie je ok... dokonalé cvičenie bez pohybu:D
lujza.j
08.01.22,11:57
Nepotešilo. Mladý chalan niečo cez 30. Na jeseň očkovaný 1 dávkou Johnson. Teraz skleróza multiplex potvrdená z očkonania.
Tragické:( mám bývalú švagrinú s touto dg.zdravotacka srdcom, dušou celým telom... očko medzi prvými....lebo jej lekárka odporučila.....keď jej robili kontrolu "hlavy"stav zhoršený......koncom roka už musela prestala pracovať v nemocnici....tí čo sú očko veriaci...povedia aj tak by sa zhoršil....
Nedávno som tu spomínala holku čo problém s očami... očná pripustila spojitosť s očko...už skôr slepá v pondelok ju operujú...nakoniec nie oči..."iba"sa jej prebudil nádor na mozgu a tlačí na očné nervy........tie keď odumrú tak....
bjuty smis
08.01.22,11:57
Nepotešilo. Mladý chalan niečo cez 30. Na jeseň očkovaný 1 dávkou Johnson. Teraz skleróza multiplex potvrdená z očkonania.
A kto mu to potvrdil ? Dr. Lipták ?
kopretinka
08.01.22,12:41
som zvedavá,ako ich štát odškodní.....
Nandrolon
08.01.22,14:22
som zvedavá,ako ich štát odškodní.....
Matovič jej osobne odovzdá 20-eurovú poukážku na nákup v Lidli!
kopretinka
08.01.22,22:05
kukučka
08.01.22,22:10
Rakúsko odsúva začiatok povinného očkovania, vraj kvôli technickým problémom. Výhovorka, zľakli sa, boja sa ľudí.
kukučka
08.01.22,22:24
Turnaj začína 17-teho, v pondeelok zasadá súd. Zaujímavé je porovnať diskusie podľa periodík, zaujímavá je austrálska. Uvidíme kto vyhrá, reklama, alebo vakcína.
https://www.youtube.com/watch?v=jFkgwJjG1Ys
Neviem koľkí a či vôbec si čítate diskusiu a všimli ste si počet príspevkov? Cca 1500 keď som to tu zavesila, o deň cca 3000, včera som tu chcela napísať, že 4000, ale sa mi nechcelo. Dnes doobeda zase 3000 a teraz už menej ako 2900. Som zvedavá, čo tam bude ráno, dobrú noc. Nech len mažú, čo si o nich ľudia myslia.
misoft
09.01.22,06:06
https://fb.watch/apQxHR4v9t/
Vypočul som si vyjadrenie jednej znalkyne (meno si nespomeniem) na medzinárodné zmluvy: jedná sa o tzv. rámcovú zmluvu - tam sa ešte neurčujú PRESNÉ pravidlá. Ale i tak sa vyjadrila, že i tá rámcová zmluva nie je pre Slovensko výhodná.
Hranatý to už preháňa. On nepochopil fakt, že tu neprídu pracovať US firmy a US robotníci s US technikou, ale že POSKYTNÚ U$ doláre na výstavbu! To je rozdiel!!! Práce budú vykonávať SK firmy, s SK technikou a SK pracovníkmi. Tu Hranatý už začína šíriť HOAXy! Klame!
Na druhej strane - SK by sa tým zaviazalo na neobmedzené využívanie (ako protihodnota k U$ dolárom) letísk US lietadlami. To o US základniach FICO klame.
Tá odborníčka na právo tiež poukázala na jeden fakt - nejasnosti v rámci jurisdikcie v prípade tr. činov, priestupkov US personálu (ktorý v rámci tej zmluvy bude letiská využívať) - či budú pod SK jurisdikciou, alebo pod US jurisdikciou. Fico sa pomýlil v tom, že to prirovnáva Poľsku, kde tie zmluvy sú koncipované inak (a fakt tie zariadenia v Poľsku sú na 50% majetkom USA = na 50% sú to US základne).
Toto mi pripomína rok 68 a neskôr, kedy na našom území boli naši "bratia" a naozaj to boli RUSKÉ základne s ruskými vojakmi a ruskými zákonmi.
Teda nebude sa konať žiadne slovenské Guantanamo, ale skôr slovenský Baghram (základňa Baghram sa predsa odovzdala odovzdala Afghanistánu, len odviezli svoju techniku a zariadenia - ostatné patrilo a patrí Afghanistanu - teraz talibáncom aj s tým, čo US neodviezlo, alebo nemalo pre nich veľkú hodnotu).
korela
09.01.22,06:40
ČT ve zprávě o tiskové konferenci Iniciativy21 zamlčela vystoupení prof. Berana
https://www.youtube.com/watch?v=4yUn7GoLsQM&ab_channel=JaroslavOsi%C4%8Dka
buchač
09.01.22,06:54
Hranatý to už preháňa. On nepochopil fakt, že
Tu Hranatý už začína šíriť HOAXy! Klame!

...a ako to ty preháňaš...kurňa, ako po vypití zo 2-3 fliaš Šaratice.
Obávam sa, že si nepochopil iné...tebe asi salámová metóda nič nevraví.

Fico šíri hoaxy ? Ani veľmi nie, skôr robí politiku a prispôsobuje sa situácii. Ostatne, nič nového...
Pozrime sa ale na jedno vyjadrenie našej prezidentky, ktorá sa však doteraz nevyjadrila (aspoň som nezaregistroval) ku zmluve.
„Nevidím dôvod na trvalú prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“
Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
pavol54
09.01.22,06:56
https://fb.watch/apQxHR4v9t/
Vypočul som si vyjadrenie jednej znalkyne (meno si nespomeniem) na medzinárodné zmluvy: jedná sa o tzv. rámcovú zmluvu - tam sa ešte neurčujú PRESNÉ pravidlá. Ale i tak sa vyjadrila, že i tá rámcová zmluva nie je pre Slovensko výhodná.
Hranatý to už preháňa. On nepochopil fakt, že tu neprídu pracovať US firmy a US robotníci s US technikou, ale že POSKYTNÚ U$ doláre na výstavbu! To je rozdiel!!! Práce budú vykonávať SK firmy, s SK technikou a SK pracovníkmi. Tu Hranatý už začína šíriť HOAXy! Klame!
Na druhej strane - SK by sa tým zaviazalo na neobmedzené využívanie (ako protihodnota k U$ dolárom) letísk US lietadlami. To o US základniach FICO klame.
Tá odborníčka na právo tiež poukázala na jeden fakt - nejasnosti v rámci jurisdikcie v prípade tr. činov, priestupkov US personálu (ktorý v rámci tej zmluvy bude letiská využívať) - či budú pod SK jurisdikciou, alebo pod US jurisdikciou. Fico sa pomýlil v tom, že to prirovnáva Poľsku, kde tie zmluvy sú koncipované inak (a fakt tie zariadenia v Poľsku sú na 50% majetkom USA = na 50% sú to US základne).
Toto mi pripomína rok 68 a neskôr, kedy na našom území boli naši "bratia" a naozaj to boli RUSKÉ základne s ruskými vojakmi a ruskými zákonmi.
Teda nebude sa konať žiadne slovenské Guantanamo, ale skôr slovenský Baghram (základňa Baghram sa predsa odovzdala odovzdala Afghanistánu, len odviezli svoju techniku a zariadenia - ostatné patrilo a patrí Afghanistanu - teraz talibáncom aj s tým, čo US neodviezlo, alebo nemalo pre nich veľkú hodnotu).
Kličko pravý Rus
buchač
09.01.22,07:01
ČT ve zprávě o tiskové konferenci Iniciativy21 zamlčela vystoupení prof. Berana
Niečo o trasovaní predškolákov by sa nenašlo ?
Kto je zvedavý na pindy českých poblúdencov ???
misoft
09.01.22,07:42
Hranatý to už preháňa. On nepochopil fakt, že
Tu Hranatý už začína šíriť HOAXy! Klame!

...a ako to ty preháňaš...kurňa, ako po vypití zo 2-3 fliaš Šaratice.
Obávam sa, že si nepochopil iné...tebe asi salámová metóda nič nevraví.

Fico šíri hoaxy ? Ani veľmi nie, skôr robí politiku a prispôsobuje sa situácii. Ostatne, nič nového...
Pozrime sa ale na jedno vyjadrenie našej prezidentky, ktorá sa však doteraz nevyjadrila (aspoň som nezaregistroval) ku zmluve.
„Nevidím dôvod na trvalú prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“
Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
Ani prezidentka (podľa jej kampane) nechce na Slovensku prítomnosť Američanov... aspoň dúfam.
K Ficovi: ten už toho toľko nakecal, toľko toho predpovedal, toľko toho nahnal strachu... a áno - máš pravdu - naháňa politické preferencie. Ale je to KLAMÁR. Či si zabudol, ako vyhlasoval, že z politiky už odíde - koľko rokov? A stále tam smradí! Klamal vtedy, klame teraz, bude klamať i na budúce.
pavol54
09.01.22,07:56
Hranatý to už preháňa. On nepochopil fakt, že
Tu Hranatý už začína šíriť HOAXy! Klame!

...a ako to ty preháňaš...kurňa, ako po vypití zo 2-3 fliaš Šaratice.
Obávam sa, že si nepochopil iné...tebe asi salámová metóda nič nevraví.

Fico šíri hoaxy ? Ani veľmi nie, skôr robí politiku a prispôsobuje sa situácii. Ostatne, nič nového...
Pozrime sa ale na jedno vyjadrenie našej prezidentky, ktorá sa však doteraz nevyjadrila (aspoň som nezaregistroval) ku zmluve.
„Nevidím dôvod na trvalú prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“
Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
Nevidí dôvod na trvalú prítomnosť, dočasná je minimálne o jeden deň menej ako trvalá
korela
09.01.22,08:04
AU, tenis, záujem o ťažbu lítia v Srbsku im neprešiel cez srb. parlament, o.i. tento názor zdieľal aj Novak a pod. iné okolo neho.
Tiež sa tam menia podmienky, začínajú chýbať ľudia.
https://www.youtube.com/watch?v=QU6wK45boi4&ab_channel=AustraliaBestStudy
pavol54
09.01.22,08:11
Hranatý to už preháňa. On nepochopil fakt, že
Tu Hranatý už začína šíriť HOAXy! Klame!

...a ako to ty preháňaš...kurňa, ako po vypití zo 2-3 fliaš Šaratice.
Obávam sa, že si nepochopil iné...tebe asi salámová metóda nič nevraví.

Fico šíri hoaxy ? Ani veľmi nie, skôr robí politiku a prispôsobuje sa situácii. Ostatne, nič nového...
Pozrime sa ale na jedno vyjadrenie našej prezidentky, ktorá sa však doteraz nevyjadrila (aspoň som nezaregistroval) ku zmluve.
„Nevidím dôvod na trvalú prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“
Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
Ani prezidentka (podľa jej kampane) nechce na Slovensku prítomnosť Američanov... aspoň dúfam.
K Ficovi: ten už toho toľko nakecal, toľko toho predpovedal, toľko toho nahnal strachu... a áno - máš pravdu - naháňa politické preferencie. Ale je to KLAMÁR. Či si zabudol, ako vyhlasoval, že z politiky už odíde - koľko rokov? A stále tam smradí! Klamal vtedy, klame teraz, bude klamať i na budúce.
Každý politik je klamár
Matovič získal toľko hlasov AJ preto, ako sa vyhranil voči možným základniam USA, teraz to kľudne podpíšu.
Danko sa jediný vyhranil voči zmluve AJ preto skončil.
Fico ako vládny politik by zmluvu v tichosti podpísal(Danko mu to prekazil) teraz potrebuje podporu národa tak je výrazne proti nej. Dokedy? Pýtajú sa: Len dovtedy kým nezíska parlamentnú väčšinu?
kopretinka
09.01.22,08:49
.
kopretinka
09.01.22,08:50
Pellegrini so stranou HLAS nepodporia referendum v otázke zmluvy s USA, ktorá by dovolila prítomnosť americkej armáde na Slovensku.
‼️Názor občanov je im asi ukradnutý. Vraj o prítomnosti cudzej armády na Slovensku majú rozhodnúť politici, a nie občania.
anet
09.01.22,08:54
Každý politik je klamár
Celé spoločenské usporiadanie je založené na klamstvách :D
Ale ak sme mohli mať na SK malú Moskvu https://www.sme.sk/c/2760409/vojaci-ukazali-kusok-ruskeho-mesta.html
https://style.hnonline.sk/reportaz/290377-mala-moskva-zakazane-mesto-v-lesti
Môžeme mať aj malý New York. Možno ma pustia zatancovať si flash mob na Sinatru
https://youtu.be/EUrUfJW1JGk
buchač
09.01.22,09:43
Ale ak sme mohli mať na SK malú Moskvu
No a včul si vyber... :rolleyes:

" Tzv. ruské mesto bol pravdepodobne najstráženejší priestor v bývalom Československu. Do roku 1991 v ňom žilo takmer tritisíc sovietskych vojakov s rodinami..."

"... kultúrnym domom, mimochodom, najväčším na Slovensku (do hlavnej sály sa zmestilo 3-tisíc vojakov), ..."

Vizitka autorov článkov....
--------------------------------------------
" Slovenského veliteľa však šokovala nesmierna šikana v ruskej armáde. Hovorí, že vojaci sa navzájom šikanovali podľa svojho vierovyznania a národnosti. "

Pán veliteľ asi nebol v Čechách....by videl tú šikanu čechov, ktorí sa realizovali na Slovákoch....do podrobností nejdem, to nemá význam....snáď len poznámka, že najväčší šikanista bol (svojim spôsobom) veliteľ pluku.
anet
09.01.22,09:53
No a včul si vyber... :rolleyes:
Pohlady autorov ma az tak velmi nezaujimaju, v niecom sa ale zhoduju ... ze tu bolo ruske mestecko. Napadlo ma to, lebo pred rokmi som o nom citala v Plus 7, boli tam aj fotografie.
Tesim sa na New York :D
buchač
09.01.22,10:06
Pohlady autorov ma az tak velmi nezaujimaju, v niecom sa ale zhoduju ... ze tu bolo ruske mestecko. Napadlo ma to, lebo pred rokmi som o nom citala v Plus 7, boli tam aj fotografie.
Tesim sa na New York :D
Ajajááááj....jeden z nich dal určite zlú informáciu, povedal by som, že ten druhý z HN.
Mimochodom, na Lešti som svojho času bol, takže sa prikláňam k prvej verzii o 3 tisíckach komplet.
Fotky nenahradia realitu. To je ako keby som ti išiel rozprávať o facke a jej následkoch...čo je ale úplne zbytočné. Jednu ti vypálim a si okamžite v obraze. ;) :D :D :D
bjuty smis
09.01.22,10:06
ja keď som bol na vojenčine v čecháh žiadna šikana slovákov tam nebola...
šikanovalo sa bez rozdielu národnosti...najslabšie kusy, srákoty, bonzáci, neschopáci, kvôli ktorým malo trest celé družstvo...
....nie slovák, či čech....
bjuty smis
09.01.22,10:12
Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) zverejnil na sociálnej sieti verejnú výzvu adresovanú tým, ktorí v dohode o obrannej spolupráci medzi Slovenskom a USA vidia narušenie suverenity Slovenska.

Minister deklaruje, že ak sa naplní čo i len jedna hrozba vyslovená z úst kritikov dohody, podá demisiu a už sa nikdy o verejnú funkciu nebude uchádzať. V opačnom prípade však očakáva rovnaký zásadový postoj od druhej strany.
Súvisiaci článok Žiadne základne ani strata suverenity. Otázky a odpovede o dohode s USA Čítajte

"Ak sa to nestane, kým je pri moci táto vláda, ak nevznikne americká základňa, Američania nedovezú na územie Slovenska ani jednu zbraň hromadného ničenia a neodovzdáme Američanom ani jedno letisko, nech sa ospravedlnia, priznajú, že strašili a už sa nikdy neuchádzajú o žiadnu verejnú funkciu,“ adresuje Naď výzvu skupine s menoslovom Fico, Blaha, Uhrík, Kotleba, Mazurek, Chmelár, Čarnogurský a Žilinka.


vidím, že ste o tých ficových a náckovských klamstvách plne presvedčení, tak sa vám potom splní prianie....naď teda končí :))

p.s. napísť dnes, že fico nešíri hoaxy................tu by už ani dr, chocholoušek nepomohol
buchač
09.01.22,10:21
ja keď som bol na vojenčine v čecháh
No schválne...daj roky a posádku - mesto vojenčenia.
kukučka
09.01.22,10:24
Čo tu omieľate opozíciu? Dajte vlastný názor. Vyjadrite sa, je tá zmluva pre Slovensko dobrá a či zlá? Ešte tu niekto verí ministrovi?
Mne stačilo prečítať pár komentárov, napr. že máme 150 000 poľovníkov a v armáde 8 000 vojakov.
bjuty smis
09.01.22,10:40
čo tu omielate opozíciu :)))
ty nevidíš, o čom je debata ???


vlastný názor je, že tá zmluva je výborná a potrebná
treba ju urýchlene podpísať

a prečo nemáme veriť ministrovi ? v čom nás oklamal ??
buchač
09.01.22,10:45
Čo tu omieľate opozíciu? Dajte vlastný názor. Vyjadrite sa, je tá zmluva pre Slovensko dobrá a či zlá? Ešte tu niekto verí ministrovi?
Mne stačilo prečítať pár komentárov, napr. že máme 150 000 poľovníkov a v armáde 8 000 vojakov.
Ale šak začni so svojim názorom...furt len ťaháš od druhých ten ich.

Tebe stačilo prečítať si niečo o poľovníkoch ? Pfúúúú...akože drísty nezainteresovaných chudákov, čo spoza pc by odsúdili každého poľovníka okamžite na najhoršie tresty ?
Raz si dala nejakú tému ohľadom vlkov.....nechcem ju nazvať, že hlúpou, takže napíšem, že išlo o laickú tému.

150 000 poľovníkov ???
Kuwa...to by som dotyčného komentátora poslal pekne do riti...tebe dám len link na overenie si čísel.
Nie je ich ani len polovica z daného počtu.
https://www.polovnickakomora.sk/sk/clenstvo-v-spk/clenska-zakladna/1907-pocet-clenov-spk.html

8000 vojakov ???
Aj tu sa mýliš...je ich raz toľko + 2000.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Ozbrojen%C3%A9_sily_Slovenskej_republiky

...a tak to vyzerá so všetkými tvojimi informáciami...neoverená ujovina za druhou !!!
pavol54
09.01.22,10:46
Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) zverejnil na sociálnej sieti verejnú výzvu adresovanú tým, ktorí v dohode o obrannej spolupráci medzi Slovenskom a USA vidia narušenie suverenity Slovenska.

Minister deklaruje, že ak sa naplní čo i len jedna hrozba vyslovená z úst kritikov dohody, podá demisiu a už sa nikdy o verejnú funkciu nebude uchádzať. V opačnom prípade však očakáva rovnaký zásadový postoj od druhej strany.
Súvisiaci článok Žiadne základne ani strata suverenity. Otázky a odpovede o dohode s USA Čítajte

"Ak sa to nestane, kým je pri moci táto vláda, ak nevznikne americká základňa, Američania nedovezú na územie Slovenska ani jednu zbraň hromadného ničenia a neodovzdáme Američanom ani jedno letisko, nech sa ospravedlnia, priznajú, že strašili a už sa nikdy neuchádzajú o žiadnu verejnú funkciu,“ adresuje Naď výzvu skupine s menoslovom Fico, Blaha, Uhrík, Kotleba, Mazurek, Chmelár, Čarnogurský a Žilinka.


vidím, že ste o tých ficových a náckovských klamstvách plne presvedčení, tak sa vám potom splní prianie....naď teda končí :))

p.s. napísť dnes, že fico nešíri hoaxy................tu by už ani dr, chocholoušek nepomohol
Alexej Čepička podpísal zmluvu s varšavskou zmluvou ktorú schválila vtedajšia vláda aj snemovňa ľudu aj snemovňa národov, na základe ktorej sem mohli prísť spojenecké vojská kedykoľvek, do roku 1968 tu trvale neboli, vtedy keď prišli, mu už mohli práškový cukor fúkať. Dnes keď podpíše a schváli vláda a parlament, o tri roky v dobe realizácie mu už budú môcť fúkať do kávy práškový cukor
bjuty smis
09.01.22,10:47
ja keď som bol na vojenčine v čecháh
No schválne...daj roky a posádku - mesto vojenčenia.
už sme sa tu tom viackrat bavili,netreba to recyklovať každé 3 roky.....( tachov ...na hranici so západonemeckými súdruhmi....:)
bjuty smis
09.01.22,10:52
pavol.....na tie tvoje perly je najlepšie nereagovať......
pavol54
09.01.22,11:18
pavol.....na tie tvoje perly je najlepšie nereagovať......
tiež jeden spôsob argumentácie
buchač
09.01.22,11:24
Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) zverejnil na sociálnej sieti verejnú výzvu

Minister deklaruje, že ak sa naplní čo i len jedna hrozba vyslovená z úst kritikov dohody, podá demisiu a už sa nikdy o verejnú funkciu nebude uchádzať. V opačnom prípade však očakáva rovnaký zásadový postoj od druhej strany.

Ak na základe Dohody o obrannej spolupráci medzi SR a USA:

vznikne v SR čo i len jedna americká základňa,
bude tu čo i len jedna zbraň hromadného ničenia dovezená Američanmi,
odovzdáme čo i len jedno vojenské letisko Američanom,

Naď okamžite odstúpi z funkcie, verejne sa ospravedlní slovenskému národu, že ho oklamal.
-----------------------------
No hej, všetko pekné...ale čo z toho, že ten tlusťoch s modrou knižkou odstúpi, keď tu už :
- tá základňa bude
- bude tu nejaká raketôčka hromadného ničenia
- posunieme letisko amíkom
???

Jeho ospravedlnenie že národ oklamal bude slovákom na dve veci...na nič a na to druhé.
Klapec by sa mal ospravedlniť po každom verejnom vystúpení (vyhlásení), nakoľko v každom z nich bohapusto klame.
Nech si tam len hopká...ešte nejaký mesiac vydržíme a potom vo voľbách dostane také kopačky (a nie iba on), že sa zastaví až Amerike - presnejšie povedané, na americko - slovenskej základni.

Kuwa...ten vedel, prečo si vybavil modrú knižku...veď by bol šikanovaný jedna radosť, a deku by fásol raz za týždeň.
korela
09.01.22,11:31
ja keď som bol na vojenčine v čecháh
No schválne...daj roky a posádku - mesto vojenčenia.
Už ti to bjuty ani nemohol lepši vysvetliť, škoda, že si neprevzal jeho celý príspevok:
"ja keď som bol na vojenčine v čecháh žiadna šikana slovákov tam nebola...
šikanovalo sa bez rozdielu národnosti...najslabšie kusy, srákoty, bonzáci, neschopáci, kvôli ktorým malo trest celé družstvo...
....nie slovák, či čech...."

To ty rád takto vyberať iba časti namiesto citovania, odkloniť, odpútať.
Vychádzaš zrejme zo seba, keď si sa už v tej dobe správal k ľuďom ako tu bežne na Porade, ani by som sa nedivila, že môžeš mať nepríjemné skúsenosti.
Už som ti to napísala medzi riadkami pred pár dňami, čo mohlo byť príčinou.

Pred pár rokmi sa u Blažkovej spomínali vojenčiny a práve aj v juž. Čechách. Aj brat tam bol, mal najlepšiu vojenčinu zo všetkých bratrancov čo sa týka náročnosti, aj podmienok a aj ľudí.
Ja som mala GR v Prahe, neboli s nimi problémy v ničom, nikdy nám finančný plán neupravovali. Ľudia, čo tam pracovali a aj pracujú, jedno v ktorom režime, mali normálne vzájomné kontakty, či pracovné alebo súkromné. Pripúšťam však, že sa dá natrafiť aj na kolosálny exemplár, ale toho môžeš stretnúť skoro všade po svete.
bjuty smis
09.01.22,11:32
bodaj by to tak bolo.....

poliaci, rumuni im núkajú miliardy, aby u nich tie základne zriadili......prečo asi....

ale zlý emeričan po ničom netúži, len mať základne na 5mil. slovensku.....
pavol54
09.01.22,11:43
bodaj by to tak bolo.....

poliaci, rumuni im núkajú miliardy, aby u nich tie základne zriadili......prečo asi....

ale zlý emeričan po ničom netúži, len mať základne na 5mil. slovensku.....
V takej Austrálii by sa tiež potešili základni, prečo ju nechcú stavať tam?
evaj63
09.01.22,11:45
Nepotešilo. Mladý chalan niečo cez 30. Na jeseň očkovaný 1 dávkou Johnson. Teraz skleróza multiplex potvrdená z očkonania.
A kto mu to potvrdil ? Dr. Lipták ?

Čo ty si za človeka. Inú otázku nemáš?

Neurolog, a dokonca špička.
buchač
09.01.22,11:50
Už ti to bjuty ani nemohol lepši vysvetliť, škoda, že si neprevzal jeho celý príspevok:

S tvojich drístov mám dojem, že si bola minimálne na vojenčine v Izraelskej armáde....
anet
09.01.22,11:51
Jednu ti vypálim a si okamžite v obraze. ;) :D :D :D
Ty máš hrozne násilné prejavy :D Dáme radšej ten flash mob :---
https://youtu.be/-SkeK7t74oo?t=114
korela
09.01.22,11:54
čo tu omielate opozíciu :)))
ty nevidíš, o čom je debata ???


vlastný názor je, že tá zmluva je výborná a potrebná
treba ju urýchlene podpísať

a prečo nemáme veriť ministrovi ? v čom nás oklamal ??
Osobne sa k tejto téme vyjadrovať nebudem, ale je fakt, že postavila do pozoru iných ľudí aj mimo opozície, ktorí vidia v zmluve mnoho nedostatkov. Aj to načasovanie je dosť výpovedné.
Prezidentka vo svojej predvolebnej kampani hovorila otvorene o svojej proatlantickej orientácii.

(Vtipná bola moderátorka v rozhlase, myslím že Krúpa bol prítomný, keď mu spomenula, že Bratislava si nevie poradiť ani s ich plotom okolo ich ambasády, ktorý hyzdí najkrajšiu časť centra mesta. ) :)))
evaj63
09.01.22,11:59
čo tu omielate opozíciu :)))
ty nevidíš, o čom je debata ???


vlastný názor je, že tá zmluva je výborná a potrebná
treba ju urýchlene podpísať

a prečo nemáme veriť ministrovi ? v čom nás oklamal ??


Aj Bulhari a rumuni majú lepšiu zmluvu ako my. Tí si bránia národ.
korela
09.01.22,12:03
Hovorí sa ako nikdy predtým, že náhody neexistujú.
Kedysi sa ľudia od politiky predstavovali najmä v printoch úplnými životopismi, nič sa nevynechávalo.
Čím ďalej, tým viac sa cvrkávajú.
bjuty smis
09.01.22,12:06
bodaj by to tak bolo.....

poliaci, rumuni im núkajú miliardy, aby u nich tie základne zriadili......prečo asi....

ale zlý emeričan po ničom netúži, len mať základne na 5mil. slovensku.....
V takej Austrálii by sa tiež potešili základni, prečo ju nechcú stavať tam?
lebo ich tam už majú....dokonca 2 + teraz podpísali tichomorský pakt
a povedz nám, kde ju teda chcú stavať ? vidím, že si informovaný
bjuty smis
09.01.22,12:06
Nepotešilo. Mladý chalan niečo cez 30. Na jeseň očkovaný 1 dávkou Johnson. Teraz skleróza multiplex potvrdená z očkonania.
A kto mu to potvrdil ? Dr. Lipták ?

Čo ty si za človeka. Inú otázku nemáš?

Neurolog, a dokonca špička.
čo si ty za človeka, že sem dokážeš dať takúto sprostosť....
korela
09.01.22,12:08
Už ti to bjuty ani nemohol lepši vysvetliť, škoda, že si neprevzal jeho celý príspevok:

S tvojich drístov mám dojem, že si bola minimálne na vojenčine v Izraelskej armáde....
Máš klapky na očiach, aj budeš mať, vychádzaš totiž iba z tvojho pôsobenia a to z vojenského prostredia. Zažil si niečo s nimi aj v civile?
bjuty smis
09.01.22,12:09
čo tu omielate opozíciu :)))
ty nevidíš, o čom je debata ???


vlastný názor je, že tá zmluva je výborná a potrebná
treba ju urýchlene podpísať

a prečo nemáme veriť ministrovi ? v čom nás oklamal ??


Aj Bulhari a rumuni majú lepšiu zmluvu ako my. Tí si bránia národ.
nepochybujem, že ich máš naštudované
ale povedz nám, akú máme my ?
pokiaľ ja viem, práve že my nemáme žiadnu....len teraz sa o nej jedná
korela
09.01.22,12:18
bodaj by to tak bolo.....

poliaci, rumuni im núkajú miliardy, aby u nich tie základne zriadili......prečo asi....

ale zlý emeričan po ničom netúži, len mať základne na 5mil. slovensku.....
V takej Austrálii by sa tiež potešili základni, prečo ju nechcú stavať tam?
lebo ich tam už majú....dokonca 2 + teraz podpísali tichomorský pakt
a povedz nám, kde ju teda chcú stavať ? vidím, že si informovaný
Vysvetli mi, na čo sú im tie základne po celom svete, kto ich ešte okrem nich vytvára?

Málokto si uvedomoval aj za socíka, prečo sme mali nižšiu životnú úroveň ako na Západe.
Musel sa držať krok s ich zbrojením.
A tak často spomínaný nedostatok toal. papiera, ktorým sa tak rado argumentuje, ako tu bolo veľmi zle, ľudia zabudli, že vyhoreli Slavošovce, chvalabohu, že sa nezačal dovážať za valuty. Len aby ešte nebolo horšie.
bjuty smis
09.01.22,12:41
australsky minister obrany ti povie, oni ich tam volajú

Austrália, 18.september 2021 (AM, Sputnik) –USA posilní svoju vojenskú prítomnosť v Austrálii, uvažuje sa o rozmiestnení stálych amerických vojenských základní na juhu kontinentu, oznámil v piatok v relácii Today televíznej stanice 9News austrálsky minister obrany Peter Dutton.
“Niektoré z nich budú stále, prerokúvame ich počet. Veľké možnosti k tomu budú na severe Austrálie, kde môžu byť títo ľudia rozmiestnení, ale tiež aj v južných štátoch, “povedal minister.
V súčasnej dobe sú v Austrálii dve vojenské základne USA : výzvedné stredisko na severe krajiny v Alice Springs a vojensko-námorná základňa v Exmouthu v štáte Západná Austrália.

“Spojené štáty tvrdia, že tu budú všetky druhy lietadiel: bombardéry a rôzne výzvedné lietadlá,” povedal Dutton. “Môžeme urobiť veľa na mori a vo vzdušnom priestore, a sú v tom tiež veľké príležitosti pre austrálsky priemysel,” zdôraznil minister.


majú obavy pred imperialistickými chúťkami čínanov
takisto ako my europanie pred ruskými....oprávnené, na základe skúseností, aj súčasných krokov tých 2 krajín

samozrejme základne majú šikmáči aj rusi...

nik nás nenútil súťažiť v zbrojení okrem rusov......a tak aj dopadli

vyhorel harmanec....aj preto nebol toaletný papier...ale hlavne pre nechopnosť komunistického plánovania

vieš si to predstaviť dnes ?? že vyhorí harmanec a pojdeme hladať lopúchy ?
pavol54
09.01.22,12:45
bodaj by to tak bolo.....

poliaci, rumuni im núkajú miliardy, aby u nich tie základne zriadili......prečo asi....

ale zlý emeričan po ničom netúži, len mať základne na 5mil. slovensku.....
V takej Austrálii by sa tiež potešili základni, prečo ju nechcú stavať tam?
lebo ich tam už majú....dokonca 2 + teraz podpísali tichomorský pakt
a povedz nám, kde ju teda chcú stavať ? vidím, že si informovaný
o jednu viac, čo na tom záleží, taká dobrá investícia, no nech ju nezoberú, aj tie ponorky ktorými vyfúkli kšeft francúzom tam budú môcť parkovať
Nandrolon
09.01.22,13:07
Dobre, že o tej zmluve nebudú rozhodovať poraďácki bachroši. Ak tu američani začnú páchať zločiny, dúfam, že ich budeme môcť v sebaobrane strieľať tak, ako to platí u nich doma.
anet
09.01.22,13:12
Kedze sa na SK zacina pretlacat kriticke myslenie, chce to viac nazorov ;)
https://youtu.be/k1vdJedfZ8Y
https://youtu.be/Z8fJlBxxFg8
korela
09.01.22,13:21
australsky minister obrany ti povie, oni ich tam volajú

Austrália, 18.september 2021 (AM, Sputnik) –USA posilní svoju vojenskú prítomnosť v Austrálii, uvažuje sa o rozmiestnení stálych amerických vojenských základní na juhu kontinentu, oznámil v piatok v relácii Today televíznej stanice 9News austrálsky minister obrany Peter Dutton.
“Niektoré z nich budú stále, prerokúvame ich počet. Veľké možnosti k tomu budú na severe Austrálie, kde môžu byť títo ľudia rozmiestnení, ale tiež aj v južných štátoch, “povedal minister.
V súčasnej dobe sú v Austrálii dve vojenské základne USA : výzvedné stredisko na severe krajiny v Alice Springs a vojensko-námorná základňa v Exmouthu v štáte Západná Austrália.

“Spojené štáty tvrdia, že tu budú všetky druhy lietadiel: bombardéry a rôzne výzvedné lietadlá,” povedal Dutton. “Môžeme urobiť veľa na mori a vo vzdušnom priestore, a sú v tom tiež veľké príležitosti pre austrálsky priemysel,” zdôraznil minister.


majú obavy pred imperialistickými chúťkami čínanov
takisto ako my europanie pred ruskými....oprávnené, na základe skúseností, aj súčasných krokov tých 2 krajín

samozrejme základne majú šikmáči aj rusi...

nik nás nenútil súťažiť v zbrojení okrem rusov......a tak aj dopadli

vyhorel harmanec....aj preto nebol toaletný papier...ale hlavne pre nechopnosť komunistického plánovania

vieš si to predstaviť dnes ?? že vyhorí harmanec a pojdeme hladať lopúchy ?
Je mi ľúto, chúlostivá téma, a v zime ich ešte k tomu nenájdeš. :)
V dobe latrín boli ešte svojím spôsobom potrebné, ale vždy ekologickejšie ako chlórovaný toaleťák použiť na sliznice, pokiaľ tečie voda ...
buchač
09.01.22,15:18
Dobre, že o tej zmluve nebudú rozhodovať poraďácki bachroši. Ak tu američani začnú páchať zločiny, dúfam, že ich budeme môcť v sebaobrane strieľať tak, ako to platí u nich doma.
Snáď by o tejto zmluve mali rozhodovať opilci z Kysúc ?

V sebaobrane môžeš použiť všetko aj v dnešnej dobe ...samozrejme, že v litere Trestného zákona podľa § 24 - 26.
Ale s tou svojou plynofkof toho veľa neobrániš....
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nandrolon
09.01.22,15:48
Ty šulín z 30-tej hádzanárskej v Ukrajine.
Vrcholový športovec a ty? Veď to je oxymoron.
Áno, nutná obrana a krajná núdza platí aj teraz, ale každý vie, o čom píšem.
Ale ty kým vytiahneš ten revolver, tak ti zlomím tú tvoju barlu o čelo.
Plynovku mám iba na svetlice a šrapnely, lebo som neprišiel na to, ako ich strieľať z ostrej, možno mi poradíš, ale zadarmo asi nie a peniaze debilom nedávam.
Nandrolon
09.01.22,15:50
Okrem toho, dnes som ju /9mm plynovku/ čistil, lebo už mi s ňou behal syn po dome
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
Okrem toho som mu aj očistil nábojnice a dal prázdnu krabičku na ne, až sa s nimi nehrá, keď sú špinavé.
kopretinka
09.01.22,15:56
https://www.sledujfilmy.io/
poznáte to niekto? funguje vám to?
buchač
09.01.22,16:22
Ty šulín z 30-tej hádzanárskej v Ukrajine.
Vrcholový športovec a ty? Veď to je oxymoron.
Áno, nutná obrana a krajná núdza platí aj teraz, ale každý vie, o čom píšem.
Ale ty kým vytiahneš ten revolver, tak ti zlomím tú tvoju barlu o čelo.
Plynovku mám iba na svetlice a šrapnely, lebo som neprišiel na to, ako ich strieľať z ostrej, možno mi poradíš, ale zadarmo asi nie a peniaze debilom nedávam.
Hlavne, že si na tej " ukrajine " poblúdil....všakže.

Dodnes sa rehocem, že koľko správ si mi napísal ohľadom Holiday on Ice, keď si sa ňu vybral s perepuťou...že ako sa dostaneš na zimný štadión. :cool:
Čistý gadžo v meste. :D :D :D :D :D :D :D

Ale hustý si, sveta skúúúúúsený....ty kokos, zbehne to toť za hranice na pálenku a už má precestovaný celý svet. Pritom šiel prvý krát na vlaku, keď šiel na vojnu. :D :D :D
Dilino poblúdený...ešte aj na Kysuciach by som mal problém predať ťa, lebo si tak sprostý....a že vraj účtovník. Kuwa, tebe by som ani 10 centov nezveril a nie vyššie cifry.

Kuwa...plynofka za pásom, jazdí to na starej škarpe, platí v krčme stravenkami...no čistý frajer z Kysúc.
Choď si dať anaboliká, zapi ich borovičkou a nepleť sa do debaty, keď sa dospelí bavia.
Nandrolon
09.01.22,16:22
https://www.sledujfilmy.io/
poznáte to niekto? funguje vám to?
Filmy výlučne sťahujem, nepozerám online.
babka - ježibabka
09.01.22,16:23
Stalo sa neviem kedy :D:D:D:D Niektorí viete, že kvôli kanalizácii (konečne po XY rokoch) v našej fakticky hlavnej a najdlhšej ulici sa už robí. Tak som bola 10 týždňov mimo domu a mala som tu majstrov. Všetko z domu vynesené kade - tade. V šope v takom starom sekretári mám nejakú pijatiku. Tak sme tam s nevestami podávali aj také malé fľaštičky, ktoré som mala ako upomienkové predmety, od rodiny a kamarátiek z dovoleniek a mala som ich doteraz v obývačkovom sekretári. Myslíte, že mi to nevydžombali? No, keď im už inšie ku šťastiu nechýba ...... Aj načatý taký sladký rum čo nám s kamarátkou nechutil a neviem či ešte niečo, nemala som inventúru toho čo tam bolo :D:D:D
Nandrolon
09.01.22,16:30
Ty šulín z 30-tej hádzanárskej v Ukrajine.
Vrcholový športovec a ty? Veď to je oxymoron.
Áno, nutná obrana a krajná núdza platí aj teraz, ale každý vie, o čom píšem.
Ale ty kým vytiahneš ten revolver, tak ti zlomím tú tvoju barlu o čelo.
Plynovku mám iba na svetlice a šrapnely, lebo som neprišiel na to, ako ich strieľať z ostrej, možno mi poradíš, ale zadarmo asi nie a peniaze debilom nedávam.
Hlavne, že si na tej " ukrajine " poblúdil....všakže.

Dodnes sa rehocem, že koľko správ si mi napísal ohľadom Holiday on Ice, keď si sa ňu vybral s perepuťou...že ako sa dostaneš na zimný štadión. :cool:
Čistý gadžo v meste. :D :D :D :D :D :D :D

Ale hustý si, sveta skúúúúúsený....ty kokos, zbehne to toť za hranice na pálenku a už má precestovaný celý svet. Pritom šiel prvý krát na vlaku, keď šiel na vojnu. :D :D :D
Dilino poblúdený...ešte aj na Kysuciach by som mal problém predať ťa, lebo si tak sprostý....a že vraj účtovník. Kuwa, tebe by som ani 10 centov nezveril a nie vyššie cifry.

Kuwa...plynofka za pásom, jazdí to na starej škarpe, platí v krčme stravenkami...no čistý frajer z Kysúc.
Choď si dať anaboliká, zapi ich borovičkou a nepleť sa do debaty, keď sa dospelí bavia.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))
1. Holiday on Ice to je čo? Pokiaľ viem, bol som tam na Máša a medveď a poslal som pár správ ako znalcovi Ukrajiny.
2. Precestovaný svet nemám, cestovanie ma nebaví, najradšej nikde nechodím.
3. Kde by si ma chcel predať? Čo máš gay bordel, kde úraduješ?
4. Narábam denne so státisícami eur a viac, na tvojich 10 centov sa môžem vysrať.
5. Ešte raz opakujem, plynovku vyťahujem 31.12. príslušného roku a schovávam asi po týždni, keď ju vyčistím.
6. Borovičku by som si kľudne dal, aj anaboliká /teraz by sa mi na zrýchlenú regeneráciu aj hodili/, ale výlučne injekčné, lebo s tou borovičkou by to na pečeň nebolo dobré.
:-))))))))))))))))))))
buchač
09.01.22,16:35
Tak toto ti nevyšlo...ale nevadí. Ono ti to totiž nevyjde nikdy...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ale ešte nám vysvetli toto, citujem :

Včera 19:30 Nandrolon: ... malo byť na streche, kapotou sa myslí IBA predný kufor, pokiaľ hovoríme o automobile.

Takže auto nemá zadnú kapotu ???
To akože vážne, to fakt ???
...už radšej nemysli.
misoft
09.01.22,16:51
K tomu vyjadreniu o HN a ich informáciách - mnoho zavádzajúceho. Do Malej Moskvy sa obyčajný vojak, nižší dôstojník NIKDY nedostal. Max. sa tam dostali vel. práporov, oddielov, plukov. A aj to len vtedy, keď tam boli "pozvaní" - v tom máš absolútnu pravdu.
A o množstve? Stála posádka 3500 - v prípade cvičení - až 8000. To potom keď ubytovacie kapacity nestačili - stanový tábor sa postavil. A boli arogantní, povýšeneckí - ako keby im celá Lešť patrila. Na Lešť so chodil častejšie - a s Rusmi (teda nie s tými obyčajnými, ale oficiermi) som sa nerád stretával. Boli sme pre nich len h0vn0.

BTW: Materiál na Malú Moskvu čiastočne doviezli, inak brali od ČS firiem. Stavali si to sami (preto to aj tak vyzeralo - elektrika podľa ich noriem :eek:, kanalizácia podľa ich poňatia - priamo do prírody.
https://www.google.com/maps/@48.4013134,19.2610041,1504m/data=!3m1!1e3?hl=sk
Nandrolon
09.01.22,16:58
Tak toto ti nevyšlo...ale nevadí. Ono ti to totiž nevyjde nikdy...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ale ešte nám vysvetli toto, citujem :

Včera 19:30 Nandrolon: ... malo byť na streche, kapotou sa myslí IBA predný kufor, pokiaľ hovoríme o automobile.

Takže auto nemá zadnú kapotu ???
To akože vážne, to fakt ???
...už radšej nemysli.
:-)))))))))))))
Čo piješ, daj aj mne :-))
Auto a ja?
Stačí ak dá 150, je fungľovka z autosalónu a viac ma nezaujíma. Je to pre mňa iba spotrebák a približovadlo. Nie som žiadny autofil. Takže možno v tvojej starej hrči v TéDeíčku máš aj bočné kapoty a iné polokapoty :-))
anet
10.01.22,07:41
letavizu 1
10.01.22,09:25
Ha... Srbský tenista Novak Djokovič uspel v pondelňajšom súdnom procese a môže vstúpiť do Austrálie.
https://sport.pravda.sk/tenis/clanok/612859-djokovic-vyhral-bitku-nie-vojnu-bude-hrat-na-australian-open/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
Drzim mu palce.
Jarka 1
10.01.22,10:19
Osobne tenis ako šport nesledujem, ale toto dianie teraz okolo áno. Držím Djokovi palce a dúfam, že ak bude aj hrať, tak sa im nepodarilo veľmi nabúrať jeho koncentráciu celou tou nepríjemnou situáciou. Bodaj by im to potom všetkým natrel.
BXLmiami
10.01.22,10:32
Evidujem ho ako Srba z Kosova.Myslím že toto na charakteristiku stačí.Celkom mi je sympatický.
buchač
10.01.22,10:37
1. Krátko po tom, čo Djokoviča prepustili z hotela sa objavili informácie, že ho opäť zatkli. Ako sa však neskôr ukázalo, nesprávnu informáciu rozšírili Djokovičov otec Srdjan. Viaceré austrálske médiá následne tieto fámy popreli. Pre denník The Age dokonca informácie vyvrátili priamo zdroje z vlády.

2. Demonštranti pred tým hotelom nie sú jednoznačne austrálčania, ale srbi alebo chorváti, čo tam makajú (študujú...a podobne).

3. Som zvedavý, ako sa k tomu postavia samotní austrálčania...

4. Či vyhrá alebo prehrá ? Zemeguľa sa bude krútiť rovnako...a ani chlieb nezlacnie.
misoft
10.01.22,10:50
k bodom:
1) Chybu urobili organizátori a federácia - rozdúchal ten ošiaľ Jokerov foter! A pokračuje ďalej.
2) + 3) Až sa Austrálčania na*erú - Srbom a Chorbátom zrušia pracovné a študentské víza a povolenia a pošlú ich prvou plťou domov.
4) Zemeguľa spomaľuje rotáciu - pomaly, ale isto :D. Chlieb bude ešte drahší... :---
vlado 33
10.01.22,11:00


:D:D:D.

kopretinka
10.01.22,12:26
kopretinka
10.01.22,12:45
lujza.j
10.01.22,15:58
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2021/551/ZZ_2021_551_20211231.pdf
Načo by to niekto čítal....iba všetky opatrenia sú protiústavné....a médiá ani ťuk....
kopretinka
10.01.22,16:00
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2021/551/ZZ_2021_551_20211231.pdf
Načo by to niekto čítal....iba všetky opatrenia sú protiústavné....a médiá ani ťuk....
ja toto nechápem...:confused: a waxeri ťa ešte vysmejú,že to neni pravda
lujza.j
10.01.22,16:16
Chaloši bacha,aby ste ti už aj necvrkli:---
lujza.j
10.01.22,17:08
Belehrad nie je kosovo
buchač
10.01.22,17:21
" Prežil mučenie. Ponižovali ho. Bojuje proti systému a vláde, lebo má právo byť v Austrálii. Neurobil nič zlé. Neporušil žiadny zákon "....povedala mama Dijana Djokovičová.

Ach jo.....
evaj63
10.01.22,17:37
[QUOTE="evaj63"]Nepotešilo. Mladý chalan niečo cez 30. Na jeseň očkovaný 1 dávkou Johnson. Teraz skleróza multiplex potvrdená z očkonania.
A kto mu to potvrdil ? Dr. Lipták ?

Čo ty si za človeka. Inú otázku nemáš?

Neurolog, a dokonca špička.
čo si ty za človeka, že sem dokážeš dať takúto sprostosť....[/QUOT

Sprostý je tu niekto iný. Viac nereagujem.
bjuty smis
10.01.22,18:02
[QUOTE="evaj63"]Nepotešilo. Mladý chalan niečo cez 30. Na jeseň očkovaný 1 dávkou Johnson. Teraz skleróza multiplex potvrdená z očkonania.
A kto mu to potvrdil ? Dr. Lipták ?

Čo ty si za človeka. Inú otázku nemáš?

Neurolog, a dokonca špička.
čo si ty za človeka, že sem dokážeš dať takúto sprostosť....[/QUOT

Sprostý je tu niekto iný. Viac nereagujem.
samozrejme...inak by si to tu nedávala
preto som ťa upozornil...
lujza.j
10.01.22,19:18
Si debil.... repete...rýchlo zmazte ako včera...
kopretinka
10.01.22,20:36
bjuty smis
10.01.22,21:10
Si debil.... repete...rýchlo zmazte ako včera...
A ty si čo , dezolatka retardovaná ?
Fizel na dôchodku so spackanym rodinným životom,zblbnuta dezinformáciami..
Denne tu dávajúca desiatky hoaxov :). A rýchlo to dáva zmazať, jak ten jej prepity blb z Kysúc :)).
vlado 33
10.01.22,22:09
Vraj dnes dobre radím,:D:D:D Niekomu tu musí jebať asi.
Nandrolon
11.01.22,04:18
Vraj dnes dobre radím,:D:D:D Niekomu tu musí jebať asi.
To nie je "pochvala" ale pokarhanie. Byť s tým SaSkárskym debilom v jednej tabuľke, tak to radšej zmažem :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
kopretinka
11.01.22,07:08
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2021/551/ZZ_2021_551_20211231.pdf
no tak protiústavná bola len štátna karanténa,ostatné je všetko na porádečku....
bjuty smis
11.01.22,07:52
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2021/551/ZZ_2021_551_20211231.pdf
Načo by to niekto čítal....iba všetky opatrenia sú protiústavné....a médiá ani ťuk....
a toto robilo policajtku...hotová docentka práv :))
buchač
11.01.22,08:07
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2021/551/ZZ_2021_551_20211231.pdf
Načo by to niekto čítal....iba všetky opatrenia sú protiústavné....a médiá ani ťuk....

ja toto nechápem...:confused: a waxeri ťa ešte vysmejú,že to neni pravda


ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2021/551/ZZ_2021_551_20211231.pdf
no tak protiústavná bola len štátna karanténa,ostatné je všetko na porádečku....
Nejako si zmenila názor...ani dlho ti to netrvalo. Už včera som ťa chcel vysmiať za tvoj blbý názor....lebo proste nechápeš, ale píšeš...niečo podobné ako kukučka.
Poznámka - výraz waxer si nechaj pre svoju rodinu.

Takže ty si to čítala ? Síce sa mi to nechce veriť, ale budiž.
Samotné čítanie je ale až tak právnické, že laik nemá šancu vyznať sa v spleti §§§, zákonov a aj ústave. Takže by som sa opýtal..." ty máš právnické vzdelanie ? " Odpoveď vieme, takže ju nemusíš dávať a výsledok je jasný.

Vysvetlenie od nejakého onýho jeden môže, no nemusí zobrať. Ja osobne beriem len názory tých, ktorým dôverujem.
Stačí si zbehnúť na stránku badatela a už len letmý pohľad stačí, že ten debil píše chujoviny až do het.

P.S.:
POZOR na jedno...neriešim rozhodnutie ústavného súdu, nečítal a ani nemienim, nakoľko som laik.
Riešim len to, že niekto dal vyjadrenie (pár vetami) k rozhodnutiu a zvyšok mu to bezvýhradne berie (alebo žerie ?).
kopretinka
11.01.22,08:11
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2021/551/ZZ_2021_551_20211231.pdf
Načo by to niekto čítal....iba všetky opatrenia sú protiústavné....a médiá ani ťuk....

ja toto nechápem...:confused: a waxeri ťa ešte vysmejú,že to neni pravda


ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2021/551/ZZ_2021_551_20211231.pdf
no tak protiústavná bola len štátna karanténa,ostatné je všetko na porádečku....
Nejako si zmenila názor...ani dlho ti to netrvalo. Už včera som ťa chcel vysmiať za tvoj blbý názor....lebo proste nechápeš, ale píšeš...niečo podobné ako kukučka.

Takže ty si to čítala ? Síce sa mi to nechce veriť, ale budiž.
Samotné čítanie je ale až tak právnické, že laik nemá šancu vyznať sa v spleti §§§, zákonov a aj ústave. Takže by som sa opýtal..." ty máš právnické vzdelanie ? " Odpoveď vieme, takže ju nemusíš dávať a výsledok je jasný.

Vysvetlenie od nejakého onýho jeden môže, no nemusí zobrať. Ja osobne beriem len názory tých, ktorým dôverujem.
Stačí si zbehnúť na stránku badatela a už len letmý pohľad stačí, že ten debil píše chujoviny až do het.
daj sa vypchať.
už dávno som ti písala,že ja na teba nereagujem a aby si si ma nevšímal,a tuším si odpovedal,že nebudeš.
mínuskovanie každého môjho komentára ti nestačí asi.
keď sem niečo dám,tak to je všetko hoax podla teba,keď si uznám chybu,zas pindáš akeby napíšem,že nebo je modré a tráva zelená,tak aj na to mi dáš mínusku.
Na teba reagovať je dávno úplne zbytočné,aj keď si budem špárať v nose,tak to pre mňa bude užitočnejšie ako na teba reagovať.
HOWG
Tweety
11.01.22,08:23
Vyšší princíp (Hej, ty!)https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/2/75/7562872/7562872_1200x.jpg?rev=2
kopretinka
11.01.22,08:35
Vyšší princíp (Hej, ty!)https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/2/75/7562872/7562872_1200x.jpg?rev=2
dobrá sprostosť.to nie je o bátí sa injekcie.
buchač
11.01.22,08:37
daj sa vypchať.
už dávno som ti písala,že ja na teba nereagujem a aby si si ma nevšímal,a tuším si odpovedal,že nebudeš.
mínuskovanie každého môjho komentára ti nestačí asi.
keď sem niečo dám,tak to je všetko hoax podla teba,keď si uznám chybu,zas pindáš akeby napíšem,že nebo je modré a tráva zelená,tak aj na to mi dáš mínusku.
Na teba reagovať je dávno úplne zbytočné,aj keď si budem špárať v nose,tak to pre mňa bude užitočnejšie ako na teba reagovať.
HOWG

Ty sa daj vypitvať...

Hehehehe...takže nie si právnička ? No nie si...
Hm...takže si neporozumela rozhodnutiu ústavného súdu ? No neporozumela...
Teda výsledok je jasný ? Kuwa, že je...jak oči. Tak s dilinom badatelom si môžeš akurát rozumieť... tomu by som prial, aby ho poriadne obvinili a dali fest mastnú pokutičku.

Ty si si kedy uznala chybu ? Nespomínam si...
Mínuskujem podľa uváženia a hlavne podľa nickov...
Šak si špáraj aj niekde inde (poniže pása), keď to budeš považovať za potrebné.
Nandrolon
11.01.22,09:26
Čo si nasraný, že jej tam nemôžeš špárať ty?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
misoft
11.01.22,10:03
mimotemy

https://www.sledujfilmy.io/
poznáte to niekto? funguje vám to?
Fungovať to nebude. Web stránka je len "rozcestník" - po zadaní filmu sa pripája na NEZABEZPEČENÝ server - systém to zastaví.
misoft
11.01.22,10:09
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2021/551/ZZ_2021_551_20211231.pdf
Čítal som presne 1 (slovom JEDNU) stranu.... Samé §, odkazy, odôvodnenia - z toho sa fakt len ústavný právnik vysomári. Pre obyčajného občana je to 43 stránok niečoho, čo už dávno vedeli, ale múdrosráči ignorovali.
buchač
11.01.22,10:36
ak by sa to niekomu chcelo čítať......


Vysvetlenie od nejakého onýho jeden môže, no nemusí zobrať. Ja osobne beriem len názory tých, ktorým dôverujem.
Stačí si zbehnúť na stránku badatela a už len letmý pohľad stačí, že ten debil píše chujoviny až do het.

P.S.:
POZOR na jedno...neriešim rozhodnutie ústavného súdu, nečítal a ani nemienim, nakoľko som laik.
Riešim len to, že niekto dal vyjadrenie (pár vetami) k rozhodnutiu a zvyšok mu to bezvýhradne berie (alebo žerie ?).
Kto dal návrh na Ústavný súd ? Žeby Patakyová ???

Kto sa vyjadruje k rozhodnutiu US ? Žeby Patakyová ???

Čo som vravel v P.S. ? Že dlabať na nejaké kydy tých, ktorí bez rozmýšľania berú názory iných....
--------------------------------------
12:12 Ústavný súd (ÚS) SR nezrušil povinné nosenie rúšok, karanténu, COVID pass ani režimy OTP a OP. Za protiústavné označil v decembrovom náleze len špecifické časti zákona o ochrane verejného zdravia. Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR to uviedlo v reakcii na nepravdivé interpretácie, ktoré sa šíria sociálnymi sieťami.

„Niektoré z chýb, ktoré vytkol Ústavný súd, boli už napravené novelou zákona,“ spresnilo ministerstvo. Zároveň vyzvalo verejnosť, aby si dávala pozor na zdroje i kvalitu informácií, s ktorými sa stretáva na internete a sociálnych sieťach.

„Povinnosť používať rúška a respirátory, vstupy do prevádzok v režime OP/OTP, používanie green passov a ďalšie v súčasnosti platné opatrenia majú výslovnú oporu v iných častiach zákona o ochrane verejného zdravia a týchto sa rozhodnutie Ústavného súdu netýkalo,“ priblížila na sociálnej sieti verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová. Uviedla, že rozhodnutie ÚS SR sa týka najmä posúdenia ústavnosti izolácie a karantény realizovanej mimo domáceho prostredia.

Z nálezu Ústavného súdu podľa kancelárie ombudsmanky vyplýva, že je možné po novom nariaďovať izoláciu len v domácom prostredí. Rozhodnutie nadobudlo účinnosť 31. decembra 2021. Do jeho prijatia bola izolácia a karanténa prípustná v domácom prostredí, nemocničnom alebo inom určenom zariadení.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/612976-online-na-izrael-sa-vali-omikronova-smrst-boja-sa-milionov-nakazenych/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy
bjuty smis
11.01.22,11:17
tak dezolátky rozslusknú 45 stránkové rozhodnutie ústavného súdu do 3 minút...
a potom tu ešte rozhorčene reagujú...
anet
11.01.22,11:19
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2021/551/ZZ_2021_551_20211231.pdf
Citala som to, preskocila som niektore odstavce :D nie som pravnik. Pripustam, ze by som potrebovala k tomu vyklad, a aj keby mi to povedal a ja to po nom zopakujem, tak ma schladi, ze nie tak som to povedal :D
Takze len v ramci diskusie zapolemizujem: zaujal ma ods. V. Účinky nálezu
188. Podľa čl. 125 ods. 3 ústavy ak ústavný súd svojím rozhodnutím vysloví, že medzi právnymi predpismi uvedenými v odseku 1 je nesúlad, strácajú príslušné predpisy, ich časti, prípadne niektoré ich ustanovenia účinnosť. Orgány, ktoré tieto právne predpisy vydali, sú povinné do šiestich mesiacov od vyhlásenia rozhodnutia ústavného súdu uviesť ich do súladu s ústavou, ústavnými zákonmi a s medzinárodnými zmluvami vyhlásenými spôsobom ustanoveným zákonom. Ak tak neurobia, také predpisy, ich časti alebo ustanovenia strácajú platnosť po šiestich mesiacoch od vyhlásenia rozhodnutia.

Nesulad a 6 mesiacov, to je do juna ... presne v juni konci aj nariadenie EU o covid pasoch (mozno predlzia, to ja neviem):rolleyes:
Viem ze dnes je toho vela na nete, vraj dezinformacie alias hoax ... este som to necitala ... ale „Niektoré z chýb, ktoré vytkol Ústavný súd, boli už napravené novelou zákona,“ spresnilo ministerstvo. To kedy stihli vydat novelu? V zbierke to bolo vyhlasene 31.12.2021 a pocas prazdnin nezasadali. Ma niekto odkaz na tu novelu?
A k pravnemu statu asi tolko, ze s obcanmi len zas vydr..bali UVZSR vydava vyhlasky a obcan sa vlastne nevie voci nim ucinne branit ... https://www.ta3.com/relacia/22921/nalez-us-sr-sa-tyka-aj-zatvarania-skol
Na SK je to proste tak :D
bjuty smis
11.01.22,11:36
na nápravu chýb nemusia čakať na rozhodnutie ús......
kukučka
11.01.22,11:55
tak dezolátky rozslusknú 45 stránkové rozhodnutie ústavného súdu do 3 minút...
a potom tu ešte rozhorčene reagujú...
A fašisti sa šmahom ruky cítia oprávnení ponižovať všetkých, čo si "dovolia" mať iný názor a nebodaj ešte na ňom trvať!
buchač
11.01.22,12:13
tak dezolátky rozslusknú 45 stránkové rozhodnutie ústavného súdu do 3 minút...
a potom tu ešte rozhorčene reagujú...
A fašisti sa šmahom ruky cítia oprávnení ponižovať všetkých, čo si "dovolia" mať iný názor a nebodaj ešte na ňom trvať!
Prečo tituluješ ???...pýtam sa, PREČO ?

Ak by som šiel spätne po príspevkoch, tak ako prví začínajú s osočovaním tí, ktorí odmietajú očkovanie.
Poznámka - ja osobne s tým osočovaní rozhodne nezačínam ako prvý.

Ak sa vrátime spätne o pár rokov, tak podobné názory sa na svete objavili pri očkovaní proti chrípke.
Badatel sa išiel posrať z tých svojich hlúpostí (ten človek by si fakt zaslúžil trestné stíhanie) a nie jedná stránka bola na tom podobne...a to všade vo svete.
Že očkovanie spôsobuje autizmus alebo iné hovadiny...no hentá teória bola jednoznačne vyvrátená a dokázaný skutočný úmysel tohoto hoaxu.

...a na záver ?
Kto tu ponižuje (snaží sa o to) ako prvý ? Kto uráža ako prvý v rôznych diskusiách ku článkom ?
Kto sa ide posrať z nejakého Djoka (Lui je výnimka = fanúšik tenisu, ona sa z nie iba neho pravidelne posiera ;) ), pritom ani poriadne nevie, kto je to ? Odpovedz si sama.

Tak kto je tu, kurwa, fašista ???
bjuty smis
11.01.22,12:15
kysucký ožran a ten jeho parťák, čo slúbil, že sem už nepáchne :))))))))))))))
anet
11.01.22,13:44
lujza.j
11.01.22,13:45
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2021/551/ZZ_2021_551_20211231.pdf
no tak protiústavná bola len štátna karanténa,ostatné je všetko na porádečku....
Vyjadrenie us z ktorého vyplýva..."medze základných práv a slobôd môžu upraviť iba zákonodarca svojou zákonodarnou činnosťou"
Je tu nejaké opatrenie dane zakonom....keď sa pomýlia aj pravdu povedia....asi tak..
Vaxeri sa budú biť za každé jedno opatrenie.....ani ich chcú,aby ich očko nebolo nazmar...
lujza.j
11.01.22,13:56
buchač
11.01.22,13:59
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/612976-online-na-izrael-sa-vali-omikronova-smrst-boja-sa-milionov-nakazenych/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy
Na tom linku je Izraelovy omikron :D
Hm...a čo ti bráni srolovať v článku o niečo nižšie ? Ja alebo ten mobil, čo máš v ruke ?
Kúp si pc a funguj na ňom...:D :D :D
lujza.j
11.01.22,13:59
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2021/551/ZZ_2021_551_20211231.pdf
Načo by to niekto čítal....iba všetky opatrenia sú protiústavné....a médiá ani ťuk....
a toto robilo policajtku...hotová docentka práv :))
Ešte že ty si génius na pohľadanie....
Jarka 1
11.01.22,13:59
anet, tiež som to čítala s malým preskakovaním celé ... rovnako som sa pozastavila pri odseku už neviem presne, ale bolo tam číslo 81 ... to čo si dala aj ty na zamyslenie
anet
11.01.22,14:08
na nápravu chýb nemusia čakať na rozhodnutie ús......
:D :D :D
Poprosim link na tu novelu, ktora predbehla rozhodnutie US.
anet
11.01.22,14:11
Hm...a čo ti bráni srolovať v článku o niečo nižšie ? Ja alebo ten mobil, čo máš v ruke ? Kúp si pc a funguj na ňom...:D :D :D
Jaaaj :D Uz som doma, kuknem cez NTB.:o
Jarka 1
11.01.22,14:36
Režim OP+ .... vraj akási pomoc pri omicrone, aby sa tak rýchlo nešíril.

a súčasná situácia s vlakmi

https://bratislava.zoznam.sk/neskutocny-kolaps-dopravy-v-bratislave-a-okoli-nejazdi-takmer-stovka-osobnych-vlakov-situacia-je-extremna/
misoft
11.01.22,14:45
Ale veď to je predsa slovenská obdoba indickej železničnej dopravy :D:D:D
https://3y5rx2.5gcdn.net/ext/resize_1200x630min,pos_center,crop_1200x630,auto,q _80?src=https%3A%2F%2Fbubo.sk%2Fuploads%2Fcontent% 2F5%2Ffd589ffcf21979b5465014a049e8e34a1566479461-maxresdefault.jpg%3Fmd%3D63c7124aecfc4faedcccef5e1 fbefafc
buchač
11.01.22,14:55
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/610689-protesty-zabrali-litium-sa-v-srbsku-tazit-nebude/
Nahodicka....australko anglická firmička....
Lui...a nože špecifikuj a rozviň ďalej.
Lebo taká poznámka je pre mňa na dve veci. Snáď si nemyslíš, že by sa do ťažby mala pustiť kosovsko-kubánska firma...
Keby sa v oblasti realizovali rusi, možno by vzlietli F-16 a B-52 z NATO a urobili by prípravu v bagrovaní " kráterov"...;)
-------------------------------------
Na Slovensku sa malo ťažiť tiež...len tak, trošilenku uránu sa im zachcelo...až hen z Kanady by sa unúvali.

"V dlhoročnom spore v súvislosti s ťažbou uránu dal bodku až Najvyšší súd SR. Senát správneho kolégia Najvyššieho súdu definitívne rozhodol o nepredĺžení platnosti vyhľadávacieho a podrobného ložiskového geologického prieskumu uránu a ďalších rádioaktívnych nerastov v lokalite pri Košiciach, Čermeľ - Jahodná," uvádza sa v tlačovej správe Najvyššieho súdu SR.
Čítajte viac: https://kosice.korzar.sme.sk/c/20750411/najvyssi-sud-definitivne-stopol-tazbu-uranu-na-jahodnej.html
--------------------------------------
Iné je v týchto dvoch udalostiach na uváženie.
Musím uznať, že v Srbsku vyšlo (podľa foto) do ulíc skutočne dosť veľa ľudí...no na Slovensku - presnejšie v KE ich bolo len pár desiatok.

...a aj o to tu ide...slovákom (hlavne západnárom) je totálne u prdele, čo sa deje na východe...lebo tam nič nie.
misoft
11.01.22,14:55
Listujúc po nete som narazil na toto:
http://www.dsl.sk/article.php?article=25748
"Úradníci vytvorili minimálne stovky neplatných elektronických podpisov, aj celoštátne inštitúcie"
Som zvedavý, ako sa budú riešiť nejaké problémy - hypoteticky:
Niekto dostane do el. schránky dokument, príkaz, nariadenie...., ale keď si ho overí, zistí, že el. podpis, el. pečať je neplatná, pretože ich certifikát stratil platnosť (teda ako keby tam nič nebolo - žiadny podpis, žiadna pečať) a ignoroval dodanú poštu. Ak by podali na neho napr. žalobu, uvalili exekúciu, pokutu a ten niekto by na súde dokázal, že štátna organizácia mu poslala de facto bezcenný a neplatný dokument - na koho stranu by sa spravodlivosť priklonila.
Môj názor (laický) - musel by vyhrať, pretože ak úradný dokument nie je riadne potvrdený a osvedčený (ZEP, el. pečať) - je NEPLATNÝ a teda je nevykonateľný. Alebo sa mýlim?
Nandrolon
11.01.22,15:34
kysucký ožran a ten jeho parťák, čo slúbil, že sem už nepáchne :))))))))))))))
SaSkársky tukový buchár. 2v1.
:-)
lujza.j
11.01.22,15:56
Buchi... vieš ja som konšpirátorka a hoaxerka a ešte jediná z PZ čo nemala docentúru z práva...no hrôza:Diba debil si môže myslieť,že každý fizel je docjudr....:---
Tak.....tenisová neočko jednotka ......sa k danej veci vyjadrovala-ako inak bola proti....
V pozadí firmy dvaja nosatí z vládcom sveta....
bjuty smis
11.01.22,16:38
to sedí...podla toho, čo tu vyvádzaš si to naozaj myslíš....
lepšie by som ťa ani ja necharakterizoval...:))
buchač
11.01.22,16:40
Buchi... vieš ja som konšpirátorka a hoaxerka a ešte jediná z PZ čo nemala docentúru z práva...no hrôza:Diba debil si môže myslieť,že každý fizel je docjudr....:---
Tak.....tenisová neočko jednotka ......sa k danej veci vyjadrovala-ako inak bola proti....
V pozadí firmy dvaja nosatí z vládcom sveta....
Holt, čo narobíš...ja som si už na určité kydy zvykol...na nete nejak neriešim. V realite posielam so širokým úsmevom a dovetkom..." mal si sa lepšie učiť, mohol si aj ty poberať veľké love a brať aj viacero dôchodkov "...;)
Zvyčajne každému stvrdne úsmev na ksichte...a zmäkne niečo v slipoch. :D :D :D
-------------------------------
Čo sa týka Djoka ? Myslím si, že fakt zneužil svoje postavenie...športovci by mali športovať (a teda dodržiavať pravidlá) a nie sa srať do politiky. Ono to zvyčajne nerobí dobrotu, nakoľko väčšina z nich veľa rozumu nepobrali....
-------------------------------
Poznámka - niečo k citácii, lebo sa týka aj teba....a je to aj odpoveď pre kukučku.



No predsa to, že si dovolíš mať iný názor a dokonca aj na ňom trvať, to sa tu neodpúšťa...
tebe si nedovolí dávať mínusky...zatiaľ...

Trt veľký si nedovolím...ak chcem, tak ich urvem.
Lenže je rozdiel, kde ide LEN názor jedinca, ktorý plne akceptujem....a akože názorom, ktorý len zdieľa iný názor (a ten zdieľa ďalší)...a tak dokolečka.
Nandrolon
11.01.22,17:04
Buchi... vieš ja som konšpirátorka a hoaxerka a ešte jediná z PZ čo nemala docentúru z práva...no hrôza:Diba debil si môže myslieť,že každý fizel je docjudr....:---
Tak.....tenisová neočko jednotka ......sa k danej veci vyjadrovala-ako inak bola proti....
V pozadí firmy dvaja nosatí z vládcom sveta....
Ty si myslíš, že hnojár alebo ten druhý je JUDr.?
Veď oni sa to každého pýtajú, ale sami niesú.
lujza.j
11.01.22,17:23
Kde sa nole džube do politiky .."iba"odmietol očko....s komentárom....jaj očko je politika...a to je vrchol drzosti.....dnes
buchač
11.01.22,17:40
Ty si myslíš, že hnojár alebo ten druhý je JUDr.?
Veď oni sa to každého pýtajú, ale sami niesú.
No schválne...ty VEĽKÝ účtovník z obrovskej firmy na Kysuciach...
Nože daj tvoje vzdelanie, ktoré si dosiahol.....

Zadrbávaš tu pomaly do každého, no do odborných tém nejak nič moc.
Akurát na šuťáku si hustý...veľkýýý hrdina, otužilec, pretekár, letec, šofér, automechanik, ITák....a čo ja viem, čo ešte.


TAKŽE AKÉ JE TVOJE VZDELANIE ?
kukučka
11.01.22,18:43
Ty už nestojíš ani za tú mínusku...
kukučka
11.01.22,21:52
buchač
11.01.22,22:07
Netešme sa veľmi dopredu, držme palce
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2022/01/11/djokovicuv-nejtezsi-mac/

Klasika...a zasa nepreverené informácie.

Citujem :
Djokovič to dostáva vyzrate…dali ho do detencneho centra z absolútne nedostojnymi podmienkami. Ten „hotel“ je neslávne známy tým, že tam zamykaju refugees s nejasným statusom, resp ich tam odkladajú na neurčito. Nepotrvrdena správa je že tam žije nejaká afganská rodina už 6rokov. ZAMALOVANÉ okná a výbeh iba z policajnou eskortou.

...a aká je skutočnosť ?
Viď video a fotky daného hotela...
https://sport24.pluska.sk/gal/tenis/australian-open/cervy-jedle-plostice-izbe-poziar-hoteli-kde-ubytovali-novaka-djokovica/8
kukučka
11.01.22,23:41
ivka70
12.01.22,04:25
https://www.idnes.cz/sport/tenis/novak-djokovic-australian-open.A220111_185603_tenis_ald/diskuse
Pretoze rozdal 1% svojich penazi, to ho snad opravnuje ku vsetkemu?
Nebodaj aj vrazdu tym ospravedlnime?
To su argumenty, ked uz nemame ine ....
buchač
12.01.22,05:33
To su argumenty, ked uz nemame ine ....
Ivka, vieš čo ? ....s poniektorých antiwaxerov (v poslednej dobe hlavne z kukučky) by klasik povedal....

https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
anet
12.01.22,06:40
Djoko priznal chybu jeho agenta, ze zaskrtol zle policko :D trenuje a "Minister pre imigráciu Alex Hawke povedal, že uvažuje o zrušení víz inokedy, pretože sa objavujú nové pochybnosti." :D https://www.rfi.fr/en/djokovic-admits-errors-in-urgent-fight-to-avoid-deportation
Tweety
12.01.22,06:45
kopretinka
12.01.22,08:43
je to debil......mal byť v karanténe,kým sa nedozvedel výsledok testu.........a nie fotiť sa s deckami a rozhovory dávať
kukučka
12.01.22,08:52
https://www.idnes.cz/sport/tenis/novak-djokovic-australian-open.A220111_185603_tenis_ald/diskuse
Pretoze rozdal 1% svojich penazi, to ho snad opravnuje ku vsetkemu?
Nebodaj aj vrazdu tym ospravedlnime?
To su argumenty, ked uz nemame ine ....

Viac si nestihla prečítať, len prvý príspevok? Akú vraždu máš na mysli, dáš link?
kukučka
12.01.22,09:06
kopretinka
12.01.22,09:08
misoft
12.01.22,09:10
Ešte dve posledné prekážky - parlament a prezidentka. Dúfajme, že budú pri zmysloch.

O zatknutí alebo zadržaní amerického vojaka bude musieť SR bezodkladne informovať orgány americkej armády. Tie budú mať v koordinácii so slovenskými orgánmi neodkladný prístup ku každej takejto osobe, kedykoľvek o to požiadajú. Príslušníkov Ozbrojených síl USA vrátane civilnej zložky majú tiež vyňať z konaní o občianskoprávnu náhradu škody alebo o uloženie správnej pokuty, ktoré vyplývajú z konania alebo opomenutia týchto osôb pri výkone ich služobných povinností.

Akákoľvek infraštruktúra, ktorú postavia zo zdrojov USA, bude majetkom SR. Americké ozbrojené sily ju môžu využívať, dokedy budú potrebovať. Lietadlá, plavidlá a vozidlá prevádzkované Ozbrojenými silami USA alebo výlučne pre ne budú môcť vstupovať na územie Slovenskej republiky, odchádzať z neho a voľne sa po ňom pohybovať pri dodržiavaní príslušných pravidiel bezpečnosti a premávky. Nesmie sa do nich nastupovať, nepodliehajú ani prehliadke bez súhlasu Spojených štátov.
znamená, že podliehajú jurisdikcii USA v akomkoľvek prípade - teda i zabitia, vraždy, poškodzovania majetku.... Naše orgány budú len štatistami, bez akejkoľvek právomoci.
kopretinka
12.01.22,09:15
to nie je žiadna prekážka
misoft
12.01.22,09:21
Ale je! Presne takto sa chovali i Rusi, keď u nás boli. A takto sa budú chovať i Američania! Vojenské US vozidlo spôsobí haváriu, zičí niečí majetok, zabije niekoho pri tej havárii a kto bude rozhodovať o treste, náhrade škody? Slovensko NIE, ale USA. A aj US jurisdikcia rozhodne, že to bolo v rámci plnenia povinností - Slovensko už nič nezmôže, pozostalí sa NEMUSIA ani dočkať, že príslušník US Army bude spravodlivo odsúdený, že dostanú adekvátnu náhradu - dokonca nemusia dostať nič a ešte US Army zaplatia škody!
letavizu 1
12.01.22,09:33
Misoft, Ešte dve posledné prekážky - parlament a prezidentka. Dúfajme, že budú pri zmysloch. To nie sú prekážky, parlament a rezidentka plnia len úlohu hajzelpapiera na wc, nič viac.
kopretinka
12.01.22,09:40
Ale je! Presne takto sa chovali i Rusi, keď u nás boli. A takto sa budú chovať i Američania! Vojenské US vozidlo spôsobí haváriu, zičí niečí majetok, zabije niekoho pri tej havárii a kto bude rozhodovať o treste, náhrade škody? Slovensko NIE, ale USA. A aj US jurisdikcia rozhodne, že to bolo v rámci plnenia povinností - Slovensko už nič nezmôže, pozostalí sa NEMUSIA ani dočkať, že príslušník US Army bude spravodlivo odsúdený, že dostanú adekvátnu náhradu - dokonca nemusia dostať nič a ešte US Army zaplatia škody!
neviem,na čo reaguješ,ja som napísala,že prezidentka a parlament nie je žiadna prekážka ku podpísaniu .
misoft
12.01.22,09:47
https://www.idnes.cz/sport/tenis/novak-djokovic-australian-open.A220111_185603_tenis_ald/diskuse
Prečítala si si celú diskusiu? Je to tak 50/50. Mimochodom - i časť Čechov je extrémne nacionalisticky naladená a aj nás - Slovákov - považujú za menejcenných.
misoft
12.01.22,09:51
neviem,na čo reaguješ,ja som napísala,že prezidentka a parlament nie je žiadna prekážka ku podpísaniu .
Je to medzištátna dohoda - prezidentka ju musí ratifikovať. A čo je ratifikácia?
Z Wiki:
https://sk.wikipedia.org/wiki/Ratifik%C3%A1cia
Pokiaľ zmluva NEBUDE ratifikovaná - dokument nemá právnu silu a strany, ktoré ho nepodpísali, nie sú zaviazané ho dodržiavať.
Už si to pochopila?
buchač
12.01.22,10:01
Ešte dve posledné prekážky - parlament a prezidentka. Dúfajme, že budú pri zmysloch.

O zatknutí alebo zadržaní amerického vojaka bude musieť SR bezodkladne informovať orgány americkej armády. Tie budú mať v koordinácii so slovenskými orgánmi neodkladný prístup ku každej takejto osobe, kedykoľvek o to požiadajú. Príslušníkov Ozbrojených síl USA vrátane civilnej zložky majú tiež vyňať z konaní o občianskoprávnu náhradu škody alebo o uloženie správnej pokuty, ktoré vyplývajú z konania alebo opomenutia týchto osôb pri výkone ich služobných povinností.

Akákoľvek infraštruktúra, ktorú postavia zo zdrojov USA, bude majetkom SR. Americké ozbrojené sily ju môžu využívať, dokedy budú potrebovať. Lietadlá, plavidlá a vozidlá prevádzkované Ozbrojenými silami USA alebo výlučne pre ne budú môcť vstupovať na územie Slovenskej republiky, odchádzať z neho a voľne sa po ňom pohybovať pri dodržiavaní príslušných pravidiel bezpečnosti a premávky. Nesmie sa do nich nastupovať, nepodliehajú ani prehliadke bez súhlasu Spojených štátov.
znamená, že podliehajú jurisdikcii USA v akomkoľvek prípade - teda i zabitia, vraždy, poškodzovania majetku.... Naše orgány budú len štatistami, bez akejkoľvek právomoci.

Ja som ten posledný, ktorý súhlasí s touto dohodou...ALE predstavuješ si to dosť jednoducho. Citujem :

" Slovensko sa podpísaním dohody vzdá svojho prednostného práva na výkon trestnej právomoci voči príslušníkom Ozbrojených síl Spojených štátov. Pri konkrétnych trestných činoch s osobitným významom pre SR môžu slovenské orgány vzdanie sa právomoci odvolať. Americká strana musí zároveň slovenské orgány informovať o všetkých trestných činoch jej príslušníkov okrem tých, za ktoré možno uložiť pokutu alebo trest odňatia slobody menej ako tri roky. "

Ak by prišlo k ťažkému zločinu, tak by bol dotyčný potrestaný.
Otázka už je, že kde by bol súdený. Možno v poniektorých prípadoch aj lepšie, ak by bol súdený a aj odsúdený v USA...lebo tam sú tie tresty trochu iné (tvrdšie) a ťurmy tiež.
----------------------------------
" O zatknutí alebo zadržaní amerického vojaka bude musieť SR bezodkladne informovať orgány americkej armády. Tie budú mať v koordinácii so slovenskými orgánmi neodkladný prístup ku každej takejto osobe, kedykoľvek o to požiadajú. Príslušníkov Ozbrojených síl USA vrátane civilnej zložky majú tiež vyňať z konaní o občianskoprávnu náhradu škody alebo o uloženie správnej pokuty, ktoré vyplývajú z konania alebo opomenutia týchto osôb pri výkone ich služobných povinností. "

Takže ty chceš tvrdiť, že ak by tank zrovnal so zemou rodinný dom (nepoistený), tak by sa nič nedialo ?
Američana by sa to netýkalo, to je fakt...ale Slovensko by mimo neostalo.
-----------------------------------
Ale počkajme si na právny názor k téme od kysuckého odporníka s učňovkou a kurzom účtovníkov....
korela
12.01.22,10:03
Policista Tomáš Ježek: Jsme cenzurováni. Ale nedáme se vydírat. Pokud to nezastavíme, bude pozdě

12. 1. 2022

„Píši Vám jako zástupce policistů Police České republiky, kteří se rozhodli postavit se nezákonné vyhlášce o povinném očkování profesních skupin a lidí nad šedesát let. Vzal jsem na sebe roli toho, kdo jde s kůží na trh a odhalí svoji identitu, aby mohl promluvit k veřejnosti… Jsme cenzurovaní, ale chceme mluvit. Vydal jsem veřejné prohlášení, kde oslovuji své kolegy, aby se nebáli, že na to nejsou sami, aby nepodléhali nátlaku. Podařilo se nám vytvořit organizovanou strukturu uvnitř policie, na každém kraji máme koordinátora, postupujeme rozvážně a jednotně. Ozývá se nám čím dál víc kolegů. Děkují, vyjadřují podporu a zapojují se do naší iniciativy.“

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na:
https://www.kupredudominulosti.cz/jez...
.
https://www.youtube.com/watch?v=2SUl-p4qmPI&ab_channel=Svobodn%C3%A9universum
pavol54
12.01.22,10:05
neviem,na čo reaguješ,ja som napísala,že prezidentka a parlament nie je žiadna prekážka ku podpísaniu .
Je to medzištátna dohoda - prezidentka ju musí ratifikovať. A čo je ratifikácia?
Z Wiki:
https://sk.wikipedia.org/wiki/Ratifik%C3%A1cia
Pokiaľ zmluva NEBUDE ratifikovaná - dokument nemá právnu silu a strany, ktoré ho nepodpísali, nie sú zaviazané ho dodržiavať.
Už si to pochopila?
ak by náhodou nepodpísala, musí ju vrátiť do parlamentu ten ju sfunkční opätovným schválením aj je hotovo
korela
12.01.22,10:16
https://www.idnes.cz/sport/tenis/novak-djokovic-australian-open.A220111_185603_tenis_ald/diskuse
Prečítala si si celú diskusiu? Je to tak 50/50. Mimochodom - i časť Čechov je extrémne nacionalisticky naladená a aj nás - Slovákov - považujú za menejcenných.

Čo si nejaký sociológ alebo čo? O čo sa opieraš s tvojimi tvrdeniami? O diskusiu pod článkom?
Časť Čechov ..., ktorá?
Pozri sa na situáciu v iných štátoch, alebo len na Poradu, tu niekto nedokáže napísať ani len gramaticky správne Slováka s veľkým S na začiatku slova.
korela
12.01.22,10:23
Ten policajt má štyri deti. Kvôli očkovaniu sa jednému v škole vyhrážajú, ak ho nepodstúpi, vylúčia ho zo školy.
Čo myslíte, kedy sa toto u nás naplno otvorí? Pekne postupne krok za krokom, po pár dňoch aj tu padne klietka.
Vybíjate sa tu fakt na podstatných veciach, akoby ste tu mohli ešte niečo ovplyvniť. Všetko bolo povedané pred voľbami.
buchač
12.01.22,10:24
Časť Čechov ..., ktorá?

Všetci....:D :D :D
korela
12.01.22,10:38
neviem,na čo reaguješ,ja som napísala,že prezidentka a parlament nie je žiadna prekážka ku podpísaniu .
Je to medzištátna dohoda - prezidentka ju musí ratifikovať. A čo je ratifikácia?
Z Wiki:
https://sk.wikipedia.org/wiki/Ratifik%C3%A1cia
Pokiaľ zmluva NEBUDE ratifikovaná - dokument nemá právnu silu a strany, ktoré ho nepodpísali, nie sú zaviazané ho dodržiavať.
Už si to pochopila?
ak by náhodou nepodpísala, musí ju vrátiť do parlamentu ten ju sfunkční opätovným schválením aj je hotovo
Keď si spomeniem na nadšencov, keď mohol byť Lajčák zvolený za gen. tajomníka OSN.
Slovensku sa otvoria oči, keď sa ľalia ocitne na niektorom svetovom poste.
korela
12.01.22,10:40
Časť Čechov ..., ktorá?

Všetci....:D :D :D
Všeznalec, keby si aspoň kultúru vynechal, záleží im na každej hlave.
kukučka
12.01.22,11:01
https://www.idnes.cz/sport/tenis/novak-djokovic-australian-open.A220111_185603_tenis_ald/diskuse
Prečítala si si celú diskusiu? Je to tak 50/50. Mimochodom - i časť Čechov je extrémne nacionalisticky naladená a aj nás - Slovákov - považujú za menejcenných.
Tak ako niektorí Slováci čechov atď, všade sa nájdu takí, čo sa nemusia.
Silou-mocou chceš oponovať? Tak spočítaj hlasy. A keď už, no nech sa ukoja na jeho vyhostení aj politici, aj tí, ktorým jeho tenisové majstrovstvo nič nehovorí, no ja sa zatiaľ teším, že bude bojovať ako lev.
Jarka 1
12.01.22,11:06
Djoko bude možno hrať a česká tenistka bude pýtať nemalé odškodné.
bjuty smis
12.01.22,11:23
Ešte dve posledné prekážky - parlament a prezidentka. Dúfajme, že budú pri zmysloch.

O zatknutí alebo zadržaní amerického vojaka bude musieť SR bezodkladne informovať orgány americkej armády. Tie budú mať v koordinácii so slovenskými orgánmi neodkladný prístup ku každej takejto osobe, kedykoľvek o to požiadajú. Príslušníkov Ozbrojených síl USA vrátane civilnej zložky majú tiež vyňať z konaní o občianskoprávnu náhradu škody alebo o uloženie správnej pokuty, ktoré vyplývajú z konania alebo opomenutia týchto osôb pri výkone ich služobných povinností.

Akákoľvek infraštruktúra, ktorú postavia zo zdrojov USA, bude majetkom SR. Americké ozbrojené sily ju môžu využívať, dokedy budú potrebovať. Lietadlá, plavidlá a vozidlá prevádzkované Ozbrojenými silami USA alebo výlučne pre ne budú môcť vstupovať na územie Slovenskej republiky, odchádzať z neho a voľne sa po ňom pohybovať pri dodržiavaní príslušných pravidiel bezpečnosti a premávky. Nesmie sa do nich nastupovať, nepodliehajú ani prehliadke bez súhlasu Spojených štátov.
znamená, že podliehajú jurisdikcii USA v akomkoľvek prípade - teda i zabitia, vraždy, poškodzovania majetku.... Naše orgány budú len štatistami, bez akejkoľvek právomoci.

prečítaj si, alebo vypočuj rozhovor s generál mackom, ktorý fundovane píše o tej zmluve
dúfam, že aspoň vieš, kto to je....
a prestan tu ládovať kanón dezolátkam...

ty si to ako predstavuješ ? že naši vojaci na misii v afganistáne, kosove, cypre podliehajú nejakým miestnym policajtom a orgánom ?
inak si ok ??,
buchač
12.01.22,11:53
Časť Čechov ..., ktorá?

Všetci....:D :D :D
...a aj švajčiari sú podobného razenia jedna radosť.
Nandrolon
12.01.22,12:12
Ešte dve posledné prekážky - parlament a prezidentka. Dúfajme, že budú pri zmysloch.

O zatknutí alebo zadržaní amerického vojaka bude musieť SR bezodkladne informovať orgány americkej armády. Tie budú mať v koordinácii so slovenskými orgánmi neodkladný prístup ku každej takejto osobe, kedykoľvek o to požiadajú. Príslušníkov Ozbrojených síl USA vrátane civilnej zložky majú tiež vyňať z konaní o občianskoprávnu náhradu škody alebo o uloženie správnej pokuty, ktoré vyplývajú z konania alebo opomenutia týchto osôb pri výkone ich služobných povinností.

Akákoľvek infraštruktúra, ktorú postavia zo zdrojov USA, bude majetkom SR. Americké ozbrojené sily ju môžu využívať, dokedy budú potrebovať. Lietadlá, plavidlá a vozidlá prevádzkované Ozbrojenými silami USA alebo výlučne pre ne budú môcť vstupovať na územie Slovenskej republiky, odchádzať z neho a voľne sa po ňom pohybovať pri dodržiavaní príslušných pravidiel bezpečnosti a premávky. Nesmie sa do nich nastupovať, nepodliehajú ani prehliadke bez súhlasu Spojených štátov.
znamená, že podliehajú jurisdikcii USA v akomkoľvek prípade - teda i zabitia, vraždy, poškodzovania majetku.... Naše orgány budú len štatistami, bez akejkoľvek právomoci.

Ja som ten posledný, ktorý súhlasí s touto dohodou...ALE predstavuješ si to dosť jednoducho. Citujem :

" Slovensko sa podpísaním dohody vzdá svojho prednostného práva na výkon trestnej právomoci voči príslušníkom Ozbrojených síl Spojených štátov. Pri konkrétnych trestných činoch s osobitným významom pre SR môžu slovenské orgány vzdanie sa právomoci odvolať. Americká strana musí zároveň slovenské orgány informovať o všetkých trestných činoch jej príslušníkov okrem tých, za ktoré možno uložiť pokutu alebo trest odňatia slobody menej ako tri roky. "

Ak by prišlo k ťažkému zločinu, tak by bol dotyčný potrestaný.
Otázka už je, že kde by bol súdený. Možno v poniektorých prípadoch aj lepšie, ak by bol súdený a aj odsúdený v USA...lebo tam sú tie tresty trochu iné (tvrdšie) a ťurmy tiež.
----------------------------------
" O zatknutí alebo zadržaní amerického vojaka bude musieť SR bezodkladne informovať orgány americkej armády. Tie budú mať v koordinácii so slovenskými orgánmi neodkladný prístup ku každej takejto osobe, kedykoľvek o to požiadajú. Príslušníkov Ozbrojených síl USA vrátane civilnej zložky majú tiež vyňať z konaní o občianskoprávnu náhradu škody alebo o uloženie správnej pokuty, ktoré vyplývajú z konania alebo opomenutia týchto osôb pri výkone ich služobných povinností. "

Takže ty chceš tvrdiť, že ak by tank zrovnal so zemou rodinný dom (nepoistený), tak by sa nič nedialo ?
Američana by sa to netýkalo, to je fakt...ale Slovensko by mimo neostalo.
-----------------------------------
Ale počkajme si na právny názor k téme od kysuckého odporníka s učňovkou a kurzom účtovníkov....
Môj právny názor je ten, že ja právne nijako nezodpovedám za ten tvoj 24h denne a 365 dní v roku ochabnutý pohlavný úd.
:-))))))))))))))))
kopretinka
12.01.22,12:30
neviem,na čo reaguješ,ja som napísala,že prezidentka a parlament nie je žiadna prekážka ku podpísaniu .
Je to medzištátna dohoda - prezidentka ju musí ratifikovať. A čo je ratifikácia?
Z Wiki:
https://sk.wikipedia.org/wiki/Ratifik%C3%A1cia
Pokiaľ zmluva NEBUDE ratifikovaná - dokument nemá právnu silu a strany, ktoré ho nepodpísali, nie sú zaviazané ho dodržiavať.
Už si to pochopila?
no nechápeš asi ty.aké prekážky bude robiť prezidentka a parlament? to sa potrebuješ za každú cenu hádať alebo o čo ti ide.Už v prvom príspevku som napísala,že prezidentka a parlament nie je prekážka.odhlasujú podpíšu.
pavol54
12.01.22,13:26
Ešte dve posledné prekážky - parlament a prezidentka. Dúfajme, že budú pri zmysloch.

O zatknutí alebo zadržaní amerického vojaka bude musieť SR bezodkladne informovať orgány americkej armády. Tie budú mať v koordinácii so slovenskými orgánmi neodkladný prístup ku každej takejto osobe, kedykoľvek o to požiadajú. Príslušníkov Ozbrojených síl USA vrátane civilnej zložky majú tiež vyňať z konaní o občianskoprávnu náhradu škody alebo o uloženie správnej pokuty, ktoré vyplývajú z konania alebo opomenutia týchto osôb pri výkone ich služobných povinností.

Akákoľvek infraštruktúra, ktorú postavia zo zdrojov USA, bude majetkom SR. Americké ozbrojené sily ju môžu využívať, dokedy budú potrebovať. Lietadlá, plavidlá a vozidlá prevádzkované Ozbrojenými silami USA alebo výlučne pre ne budú môcť vstupovať na územie Slovenskej republiky, odchádzať z neho a voľne sa po ňom pohybovať pri dodržiavaní príslušných pravidiel bezpečnosti a premávky. Nesmie sa do nich nastupovať, nepodliehajú ani prehliadke bez súhlasu Spojených štátov.
znamená, že podliehajú jurisdikcii USA v akomkoľvek prípade - teda i zabitia, vraždy, poškodzovania majetku.... Naše orgány budú len štatistami, bez akejkoľvek právomoci.

prečítaj si, alebo vypočuj rozhovor s generál mackom, ktorý fundovane píše o tej zmluve
dúfam, že aspoň vieš, kto to je....
a prestan tu ládovať kanón dezolátkam...

ty si to ako predstavuješ ? že naši vojaci na misii v afganistáne, kosove, cypre podliehajú nejakým miestnym policajtom a orgánom ?
inak si ok ??,
v afganistane sme boli ako spojenci Afgancov alebo ako osloboditelia či ako okupanti?
bjuty smis
12.01.22,14:24
neštuduj si to a nepýtaj sa ako malý jarda
misoft
12.01.22,14:36
v afganistane sme boli ako spojenci Afgancov alebo ako osloboditelia či ako okupanti?
Veru - preštuduj si to, čo tam naši robili! Boli tam chemici a ženisti. Jedni kontrolovali, tí druhí odminovali. A pre zaujímavosť - nielen po džihádistoch, ale hlavne po RUSOCH! A teraz pindaj.
Nandrolon
12.01.22,14:45
Čo ste to študovali v osobitnej škole s dedkom tuna z fóra?
misoft
12.01.22,14:46
By si sa divil - já mám len priemyslovku s maturitou.... CIVILNÚ.....
Nandrolon
12.01.22,14:52
By si sa divil - já mám len priemyslovku s maturitou.... CIVILNÚ.....
Misoft, veď vieš že to bolo na tých dvoch "JUDr." a nie na Teba :-))
misoft
12.01.22,14:57
Jááááááj - tak potom nič :D:D:D:D:D:D
Ja len niekedy krútim hlavou: mám suseda - po ZDŠ len vojenské školy, nejaké kurzy, ale nevie ani klinec zatĺcť, alebo poskladať podľa návodu skrinku.
buchač
12.01.22,15:24
By si sa divil - já mám len priemyslovku s maturitou.... CIVILNÚ.....
Pre odporník z kysúc a s učňovkou na lazoch a počtárskym kurzom na samote niečo nedostihnuteľné...
;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nandrolon
12.01.22,15:35
By si sa divil - já mám len priemyslovku s maturitou.... CIVILNÚ.....
Pre odporník z kysúc a s učňovkou na lazoch a počtárskym kurzom na samote niečo nedostihnuteľné...
;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Buchač, ty ukrajinsko-moravský šulín. Poďme sa pomeriť.
Ja poviem raz, dva, tri, ty si dáš 3 facky a ranu tou palicou na huby a sme udobrení, či?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Podľa mňa spravodlivé
:-)))))))))))))
korela
12.01.22,15:39
Celé, ale pointa je uvedená v 10:50.

https://www.youtube.com/watch?v=bqN_tVfu6us&ab_channel=GINN%2FMartinDa%C5%88o
Live: Klan Malachovský! Milionári za štátne. Dcéra inkasuje z RTVS až 240 eur/minútu.

44 368 zhliadnutí • Vysielané naživo 6. 1. 2022 • Už niekoľko razy som sa chcel venovať tém podivných produkčných praktík RTVS - tak to skúsim teraz. Dcéra Malachovskej dostáva za 10m vystupovania 2400 EUR!????
Ked sme sa pozreli bližšie na zmluvy a činnosti rodiny Malachovskej - zostali sme zarazení. Matka faktúruje za dećru a dcéra ďalším inštitúciam za Matku - namiesto toho, aby ich zamestnali napriamo.
lujza.j
12.01.22,16:10
To su argumenty, ked uz nemame ine ....
Ivka, vieš čo ? ....s poniektorých antiwaxerov (v poslednej dobe hlavne z kukučky) by klasik povedal....

https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
Sa neposer už z toho očkovania.......
buchač
12.01.22,16:47
Sa neposer už z toho očkovania.......
A just sa poserem...

Apropó...kde ja niekde niekoho presvedčujem, aby sa šiel očkovať ? Nejak si nespomínam, lebo si na to dávam bacha.
Mne je jedno, či sa niekto dá alebo nedá očkovať...no nech láskavo ostatných nechá na pokoji.

...a ozaj...bojujem len proti klamstvu, ktoré sa tu pravidelne objavuje...a je úplne jedno, či sa jedná o covid, chrípku, chemtrails ... alebo trebárs voda v kolene alebo niečo úplne iné.

Dám aj niečo k tomu " veľkému srbskému problému " zvaný Djokovič.
Je zrejmé a úplne jasné, že klame...že klame jeho foter, jeho matka, jeho team...klame celá rodina.
Niečo podobné ako tá naša " hviezda " Cibuľa...tá sa tiež zamotala do svojich klamstiev.
Dúfam, že mu to diváci poriadne osladia...a že vypadne čo najskôr.
lujza.j
12.01.22,18:03
Už iný level to nabralo sa tu vražda splieta.... že keď rozdal z majetku sa mu niečo prepáči....a čo urobil okrem toho....,že je neočko....nova perla ...sa bojí injekcie-ihly.....čo sa mu má prepáčiť....
Vaxeri nevedia asi prežiť,že si neočko dupká...
buchač
12.01.22,19:13
Už iný level to nabralo sa tu vražda splieta.....
Hm...a čo ja s tým mám ? Vravel som to ja ? No nie, nevravel...
Potom mi nejak nejde do hlavy, že prečo si rýpla do mňa takýmto spôsobom ohľadom očkovania.
Predsa veľmi dobre vieš, že prečo je to očkovanie u mňa (a iných onkoáčov a diabetikov) náležité.
buchač
13.01.22,08:37
Dám aj niečo k tomu " veľkému srbskému problému " zvaný Djokovič.
Je zrejmé a úplne jasné, že klame...že klame jeho foter, jeho matka, jeho team...klame celá rodina.
Niečo podobné ako tá naša " hviezda " Cibuľa...tá sa tiež zamotala do svojich klamstiev.

Hm...takže ako to vlastne je ?
Kto tu vlastne klame ?
-------------------------------

" Pozitívny test na koronavírus, ktorý umožnil srbskému tenistovi Novakovi Djokovičovi pricestovať do Austrálie na prvý grandslam sezóny, môže byť zmanipulovaný, upozornil server nemeckého magazínu Spiegel.

Pri kontrole daného QR kódu sa redaktorom najprv test ukázal ako negatívny. Navyše existuje podozrenie, že test nie je zo 16. decembra, ako tvrdí Djokovič, ale o desať dní novší.

"Digitálne dáta naznačujú, že výsledky testu nie sú vôbec zo 16. decembra. Na digitálnych výsledkoch je časová známka zo 14:21 srbského času z 26. decembra," píše nemecký web Spiegel. Takéto časové známky pritom bežne testovacie systémy vytvárajú automaticky len pár minút po tom, čo sú známe výsledky testu. Druhou možnosťou je vytvorenie časovej známky v momente, keď si výsledky daná osoba stiahne zo servera.

Prvej možnosti v prípade Djokovičovho testu nahráva to, že test má v srbskej databáze číslo 7371999, teda o zhruba 50 000 vyššie ako druhý test z 22. decembra, ktorým svetová tenisová jednotka preukazovala, že už sa vyliečila a je negatívna. Keďže majú v srbskej databáze skoršie testy nižšie čísla, naznačuje to podľa Spiegelu, že Djokovičov pozitívny test prišiel až po tom negatívnom z 22. decembra - podľa všetkého práve 26. decembra.

Výsledok najprv negatívny
Ďalším podozrivým faktom, na ktorý reportéri narazili, je to, že sa im pri naskenovaní QR kódu údajne pozitívneho testu ukázalo, že jeho výsledok bol negatívny. To bolo v pondelok o 13:19 SEČ. Keď test preverili o 14:33 SEČ znova, ukázal sa im už výsledok ako pozitívny.

V prípade negatívneho testu by Djokovič, ktorý nie je proti covidu-19 očkovaný, vôbec nemohol do Austrálie pricestovať. Do krajiny sa dostal vďaka výnimke pre tenistov, ktorí chorobu v posledných šiestich mesiacoch prekonali.
anet
13.01.22,08:50
Neviem co tolko riesis, neklame, toci podla potreby :D
Za sociku ludia nemohli cestovat po zapade, Aaa...merike, tak cestovali so sportovcami ;) ako clenovia vypravy. Kto chce hlada sposob, kto nechce hlada dovod.
korela
13.01.22,09:10
Mohli. Aj individuálne.
anet
13.01.22,09:13
Mohli. Aj individuálne.
Vyvoleni, alebo ti co zakopali pasy v Juhoške :D
korela
13.01.22,09:19
Robili sa aj rezortné zájazdy, celý vlak patril iba im, dalo sa aj tzv. ROH zájazdmi, s umeleckými súbormi, nemuselo sa ísť iba s cestovnými kanceláriami. Našli sa ľudia, ako vstúpili na perón v cieľovej stanici, tak sa hneď nadobro s kolegovcami rozlúčili. Niekto radšej zariskoval prejsť nezmyselne hranice pod hrozbou streľby pohraničníkmi.
Možností bolo dosť, kto chcel, cestu si vždy našiel. Aj bezdetných pustili, ale partner musel zostať doma. Ale našli by sa aj dvojice.
korela
13.01.22,09:22
Mohli. Aj individuálne.
Vyvoleni, alebo ti co zakopali pasy v Juhoške :D
Načo by som vykopávala pas niekde v Juhoslávii, keď ma pustili smerom na západ. A samú. 70. roky.
korela
13.01.22,09:37
Aj služobky sa vyskytovali, alebo také extrémne prípady ako https://cs.wikipedia.org/wiki/Mnislav_Zelen%C3%BD, ibaže jeho výjazdy boli poslaním.
Zamestnať sa v kultúre (hoci aj v SND ... robili zájazdy s vystúpeniami). Pod hlaveň išli iba ....
buchač
13.01.22,10:03
Neviem co tolko riesis, neklame, toci podla potreby :D
Za sociku ludia nemohli cestovat po zapade, Aaa...merike, tak cestovali so sportovcami ;) ako clenovia vypravy. Kto chce hlada sposob, kto nechce hlada dovod.
Nič neriešim...nechápeš, že týmito príspevkami dvíham tlak poniektorým ? ...samozrejme, že účelovo a cieľavedome. ;)
Že Djoko klame, to je už iná vec...svedčí o jeho charaktere.
------------------------
Že nemohli cestovať ? To ti kto povedal ? Strašne rád mám takéto drísty...
Takto podobne primitívne drísta a zavádza aj Kňažko.
anet
13.01.22,10:06
A ved ja si aj co to pamatam :D ako sa cestovalo s dolozkou.
bjuty smis
13.01.22,10:30
jasne .....aj mléééko bolo za 2 kčs....
BXLmiami
13.01.22,10:41
Mohli. Aj individuálne.
No to teda nemohli až na výnimky.
Jarka 1
13.01.22,10:44
ááále, no tak buchy :D

"môže byť zmanipulovaný, upozornil server nemeckého magazínu Spiegel."

Čítaš, vidíš ten rozdiel ? ... môže byť ...
Kde tam máš napísané, že je ... prečo robíš predčasné uzávery a ešte k tomu podľa nejaké nemeckého magazínu ....

Sorrýýý, ale musela som si rýpnuť, tak som ťa takmer citovala :D :---
pavol54
13.01.22,10:46
A ved ja si aj co to pamatam :D ako sa cestovalo s dolozkou.
jeden môj podriadený na rok(v roku 1984) vycestoval do kapitalistickej krajiny Južná Kórea (na pozorovateľské stanovisko OSN v demilitarizovanej zóne (neviem ako ho vyberali) takže cestovať sa dalo :)
Tweety
13.01.22,10:49
A ved ja si aj co to pamatam :D ako sa cestovalo s dolozkou.
jeden môj podriadený na rok(v roku 1984) vycestoval do kapitalistickej krajiny Južná Kórea (na pozorovateľské stanovisko OSN v demilitarizovanej zóne (neviem ako ho vyberali) takže cestovať sa dalo :)
Možno mal zásluby u súdruhov ,napr. v ŠTB.
buchač
13.01.22,10:50
ááále, no tak buchy :D

"môže byť zmanipulovaný, upozornil server nemeckého magazínu Spiegel."

Čítaš, vidíš ten rozdiel ? ... môže byť ...
Kde tam máš napísané, že je ... prečo robíš predčasné uzávery a ešte k tomu podľa nejaké nemeckého magazínu ....

Sorrýýý, ale musela som si rýpnuť, tak som ťa takmer citovala :D :---

Keď ja poukazujem na rozdiely, tak som waxer...
Keď iní dávajú za bernú mincu všeliaké zdroje (čítaj = doslovne chujoviny), tak je to v poriadku ?

Čudná logika...
anet
13.01.22,10:52
A ved ja netvrdim ze sa nedalo, tiez som cestovala s rodicmi, ROH, sestra ako sportovkyna XY krat na zapade, v Aaaa...merike. Ale nebolo to ako terazky.
Mmch zvysujem Buchimu tlak ;)
buchač
13.01.22,10:58
Ale nebolo to ako terazky.
Mmch zvysujem Buchimu tlak ;)
Veď jasné, že to nebolo ako teraz. ALE je jasné, že by sa o tom dalo pár minút rozprávať.

Tlak mi zvyšuješ ? Nefandi si...;)
buchač
13.01.22,11:28
Matoviča ale stúpol tlak určite, keď sa toto dozvedel...

Bödöra prepúšťajú z väzby
Stíhaný nitriansky podnikateľ Norbert Bödör ide z väzby na slobodu. Rozhodol o tom Najvyšší súd SR, ktorý reagoval na rozhodnutie Ústavného súdu SR o porušení podnikateľových práv pri predlžovaní väzby.
pavol54
13.01.22,12:13
A ved ja si aj co to pamatam :D ako sa cestovalo s dolozkou.
jeden môj podriadený na rok(v roku 1984) vycestoval do kapitalistickej krajiny Južná Kórea (na pozorovateľské stanovisko OSN v demilitarizovanej zóne (neviem ako ho vyberali) takže cestovať sa dalo :)
Možno mal zásluby u súdruhov ,napr. v ŠTB.
ten ťažko, veliteľ čaty opráv výzbroje, nemal čo donášať (inak u nás to bola VKR) ale možno preto že bol tichý, nekonfliktný, vizáž neprovokačná, hovoril že v site ich bolo ale 50 vybrali na pohovoroch 10
bjuty smis
13.01.22,13:05
možno nemal čo, ale mal na koho......
pavol54
13.01.22,13:14
možno nemal čo, ale mal na koho......
spomenul si si na vlastnú činnosť?
bjuty smis
13.01.22,14:15
možno nemal čo, ale mal na koho......
spomenul si si na vlastnú činnosť?
na ochrancu a budovateľa socialistickej vlasti dobré :)))
to ste v tej štb mali aj nejaký detský oddiel ??
Nandrolon
13.01.22,14:54
ivka70
13.01.22,15:46
Matoviča ale stúpol tlak určite, keď sa toto dozvedel...

Bödöra prepúšťajú z väzby
Stíhaný nitriansky podnikateľ Norbert Bödör ide z väzby na slobodu. Rozhodol o tom Najvyšší súd SR, ktorý reagoval na rozhodnutie Ústavného súdu SR o porušení podnikateľových práv pri predlžovaní väzby.

Dlho na slobode neostal
https://www.cas.sk/clanok/2630231/zvrat-par-hodin-po-prepusteni-na-slobodu-norberta-boedoera-opat-zadrzali/
buchač
13.01.22,16:07
...a čo z toho vyplýva ?
Zasa bude sedieť v kolúzke, zasa si ho budú súdy prehadzovať, len aby tam zostal.
Aby sme sa rozumeli...ja netvrdím, že je čistý...ALE vinu je potrebné dokázať a nie iba dedukovať, prípadne plniť príkazy Bláznoviča.
Si vezmime...Bodor a či iní si môžu dovoliť zaplatiť najlepších advokátov. Ak by sa dostal do kolúzky obyčajný človek, tak má smolu.
bjuty smis
13.01.22,16:22
zase cituješ ficové bludy
plnia príkazy :)))))))))))
buchač
13.01.22,16:39
Pointa je niekde úplne inde....ale slovíčkovať sa mi nechce, nechám to tebe.
pavol54
13.01.22,17:21
...a čo z toho vyplýva ?
Zasa bude sedieť v kolúzke, zasa si ho budú súdy prehadzovať, len aby tam zostal.
Aby sme sa rozumeli...ja netvrdím, že je čistý...ALE vinu je potrebné dokázať a nie iba dedukovať, prípadne plniť príkazy Bláznoviča.
Si vezmime...Bodor a či iní si môžu dovoliť zaplatiť najlepších advokátov. Ak by sa dostal do kolúzky obyčajný človek, tak má smolu.
a naviac je to pre tých právnikov zadarmo mediálna reklama
pavol54
13.01.22,17:26
možno nemal čo, ale mal na koho......
spomenul si si na vlastnú činnosť?
na ochrancu a budovateľa socialistickej vlasti dobré :)))
to ste v tej štb mali aj nejaký detský oddiel ??
niektorí odvedenci boli s detským rozumom ale OVS rozhodla že skončili kdesi v Tachove, očakávalo sa že z nich budú chlapi a pokrok nenastal
bjuty smis
13.01.22,17:54
ja viem..zas to moje slovíčkarenie :)
jak s tým 68, čo si sa pala zastával...

to máš ako nasrať sa a posrať sa....
bjuty smis
13.01.22,18:19
možno nemal čo, ale mal na koho......
spomenul si si na vlastnú činnosť?
na ochrancu a budovateľa socialistickej vlasti dobré :)))
to ste v tej štb mali aj nejaký detský oddiel ??
niektorí odvedenci boli s detským rozumom ale OVS rozhodla že skončili kdesi v Tachove, očakávalo sa že z nich budú chlapi a pokrok nenastal
nepochopil si moju 1. reakciu, tak to berieš ako útok a zas si sa uchýlil k urážkam ....a takto to ukončuješ...
ok...
buchač
13.01.22,18:47
to máš ako nasrať sa a posrať sa....
Tak sa neposieraj...:D :D :D
misoft
14.01.22,09:06
kopretinka
14.01.22,11:08
korela
14.01.22,12:41
Ján Drgonec k dohode s USA : Minister Naď je úbohý šašo.
https://www.youtube.com/watch?v=HL1eTzdkqSA&ab_channel=eReport
pavol54
14.01.22,13:13
Ján Drgonec k dohode s USA : Minister Naď je úbohý šašo.
https://www.youtube.com/watch?v=HL1eTzdkqSA&ab_channel=eReport
Ako môžeš pozerať konšpiračné média potom dostávaš mínusky :)
Myslím že by bolo dobré aby si vytypovali nejaké súkromné zariadenia na Donovaloch (zadarmo no neber to) alebo taký chemičák v zemianskych kostoľanoch
korela
14.01.22,13:58
Asi už aj vedia, o ktoré pôjde.
Nandrolon
14.01.22,14:41
....vysokoškolák sa buď zaočkuje,alebo nedoštudujetak toto je dobrovolné očkovanie
https://refresher.sk/108935-Vysokoskolaci-budu-moct-chodit-do-skoly-len-v-rezime-OP-Grohling-nevidi-ziaden-dovod-na-to-aby-sa-ucili-online
Nie, ten si kúpi buď Covid pass, alebo titul, ako terajší titulovaní.
anet
14.01.22,15:42
Kovbojka pokračuje.....
https://sport.pravda.sk/tenis/clanok/613361-kovbojka-pokracuje-minister-zrusil-djokovicove-viza/
Nech zrusia AO a hotovo :D

....vysokoškolák sa buď zaočkuje,alebo nedoštudujetak toto je dobrovolné očkovanie
https://refresher.sk/108935-Vysokoskolaci-budu-moct-chodit-do-skoly-len-v-rezime-OP-Grohling-nevidi-ziaden-dovod-na-to-aby-sa-ucili-online
Zivot je boj, mozu prerusit studium, mozu prestupit inam (napr. do CZ) ... aspon sa oddeli plevel od zrna.
kukučka
14.01.22,16:03
V CZ už začali skôr, neočko študentov zdravotníckej školy nepustia na prax.
anet
14.01.22,16:08
V CZ už začali skôr, neočko študentov zdravotníckej školy nepustia na prax.
V CZ je vyhlaska, predpokladaju ze sa este upravi.https://www.denik.cz/regiony/zdravotni-skoly-maji-potiz-resi-praxe-neockovanych-studentu-20220109.html
Uravime, precistime, predlzime, udelime vynimky ... :D a potom aby sa v tom jeden vyznal.
kukučka
14.01.22,20:51
Duški, prečo si si zablokoval správy? Porada sa mi popsula, mám ju v bielom, nevidím šuťák, ako napraviť zobrazenie? Pomóc!
buchač
14.01.22,21:17
Porada sa mi popsula, mám ju v bielom, nevidím šuťák, ako napraviť zobrazenie? Pomóc!
Irony ON.
Sa už server nemohol pozerať na tie hoaxy, čo tu dávaš, tak si bloknutá. ;)
Odblokovanie sa udeje až po očkovaní 4 dávkou...:D :D :D
Irony OFF
misoft
14.01.22,21:36
Duški, prečo si si zablokoval správy? Porada sa mi popsula, mám ju v bielom, nevidím šuťák, ako napraviť zobrazenie? Pomóc!
Ja?
:eek:
Šak ja som furt otvorený.....
Porada je už dávno zopsutá....
Zobrazenie je dobré... skús vymazať cookies....
kukučka
14.01.22,22:03
dávno vyskúšané, nepomohlo
Mila123
16.01.22,08:43
Nole musí ísť......
anet
16.01.22,09:38
Nole musí ísť......
Rebel kvoli ktoremu museli zajst az tak daleko a uplatnit svoju politicku moc :D pre mna moralny vitaz.
buchač
16.01.22,09:47
Tstststststststststs.....a hajde, choď sa hanbiť do kúta.
Tweety
16.01.22,09:57
Nole musí ísť......
Rebel kvoli ktoremu museli zajst az tak daleko a uplatnit svoju politicku moc :D pre mna moralny vitaz. Politika, nepolitika. Odkedy je klamstvo morálne? Terazky je taká doba?
anet
16.01.22,10:02
Politika, nepolitika. Odkedy je klamstvo morálne? Terazky je taká doba?
Co by len terazky, furt bola a je taka doba :D Opytaj sa mocnych, ktorí potrebuju lzi na ovladanie
Tweety
16.01.22,10:08
Politika, nepolitika. Odkedy je klamstvo morálne? Terazky je taká doba?
Co by len terazky, furt bola a je taka doba :D Opytaj sa mocnych, ktorí potrebuju lzi na ovladanie
A lží jednotlivcov sú už ok?
anet
16.01.22,10:12
A lží jednotlivcov sú už ok?
Maju v konani mocnych vzor, len napodobnuju a uplatnuju ich podobne :D
Vo vseobecnosti plati ze loz ma kratke nohy, ale z historie vieme, ze to plati len v rozpravkach.
misoft
16.01.22,10:37
Náhodou pozerám O 5 minút 12 - Fico vs. Korčok.... Fica nemusím, ale teraz Korčoka totálne sfúkava. Minister zahr. vecí sám popiera ten text, ktorý je v tej zmluve. Fico mu to cituje a Korčok len tvrdí, že to nie je tak myslené, ako je napísané.
pavol54
16.01.22,10:38
Nole musí ísť......
Rebel kvoli ktoremu museli zajst az tak daleko a uplatnit svoju politicku moc :D pre mna moralny vitaz. Politika, nepolitika. Odkedy je klamstvo morálne? Terazky je taká doba?
politika nikdy nebola o pravde, ale je spôsob ako dosiahnuť ciele rôznymi prostriedkami (presvedčovacími a donucovacími) . "Keby mal pušku Piatok ... mal by pravdu." Víťaz určuje pravidlá a zmluvy
pavol54
16.01.22,10:42
Náhodou pozerám O 5 minút 12 - Fico vs. Korčok.... Fica nemusím, ale teraz Korčoka totálne sfúkava. Minister zahr. vecí sám popiera ten text, ktorý je v tej zmluve. Fico mu to cituje a Korčok len tvrdí, že to nie je tak myslené, ako je napísané.
co je psáno to je dáno. Ak MZV tvrdí, že na základe tejto zmluvy sem nevkročí ani noha, a prípadný pobyt potom bude musieť schváliť vláda a parlament novou zmluvou , tak načo je táto zmluva?
pavol54
16.01.22,10:50
no neviem ako poletí djoko domov. do lietadla môže nastúpiť očkovaný, takže strávi zbytok života v azylovom hoteli :) ak sa nedá očkovať
misoft
16.01.22,10:54
Súkromné lietadlo - tam môže aj neopichaný!
pavol54
16.01.22,11:02
Súkromné lietadlo - tam môže aj neopichaný!
jasné, preto tam ten usmievavý ksichtík. myslím že som niekde čítal ako chlapík strávil ešte pred covidom na letisku v odbavovacej hale pol roka nemal platné doklady
Tweety
16.01.22,11:49
Áno a tá jeho mala v tomto prípade aj krátke.
anet
16.01.22,11:49
Áno a v tomto prípade u neho aj mala krátke.
Skor by som povedala, ze Djoko viac ziskal ako stratil. Este mu za to dobre zaplatia :D
Tweety
16.01.22,12:08
Áno a v tomto prípade u neho aj mala krátke.
Skor by som povedala, ze Djoko viac ziskal ako stratil. Este mu za to dobre zaplatia :D
A ešte mu aj vo vllastnej krajine hrozí stíhanie za porušenie pravidiel . Tak to fakt získal.
bjuty smis
16.01.22,12:13
Náhodou pozerám O 5 minút 12 - Fico vs. Korčok.... Fica nemusím, ale teraz Korčoka totálne sfúkava. Minister zahr. vecí sám popiera ten text, ktorý je v tej zmluve. Fico mu to cituje a Korčok len tvrdí, že to nie je tak myslené, ako je napísané.
zaujímavé
ja som to tiež pozeral a videl som pravý opak....
buchač
16.01.22,12:16
Náhodou pozerám O 5 minút 12 - Fico vs. Korčok.... Fica nemusím, ale teraz Korčoka totálne sfúkava. Minister zahr. vecí sám popiera ten text, ktorý je v tej zmluve. Fico mu to cituje a Korčok len tvrdí, že to nie je tak myslené, ako je napísané.
zaujímavé
ja som to tiež pozeral a videl som pravý opak....

Ja som to tiež pozeral a musím uznať, že najväčší bol moderátor...
bjuty smis
16.01.22,12:19
ale paráda , keď bývalý najlepší minister vnútra v galaxii otvorene bojuje za hlavu mafie....
anet
16.01.22,12:31
A ešte mu aj vo vllastnej krajine hrozí stíhanie za porušenie pravidiel . Tak to fakt získal.
:D pochybujem, kedze sa ho zastal prezident aj kopa fanusikov. Media potrebuju sledovanost. Reci sa vedu a chlieb sa je.
anet
16.01.22,12:37
Ja som vcera zaregistrovala Krajniaka a ten jeho obraztek :D (odkial vezme peniaze na rodicovsky bonus) bod 3 alias Eufemizmus pre predčasne zosnulých dôchodcov.
lujza.j
16.01.22,13:53
Ako igor povedal... mŕtvy dôchodca dobrý dôchodca....:(
pavol54
16.01.22,15:24
GP a Sudca Śpec. súdu sú asi z jedného košiara bodor bol prepustený, to je opovážlivosť
bjuty smis
16.01.22,15:54
.......Pokiaľ ide o prepustenie Bödöra z väzby, o ktorom rozhodol vo štvrtok minulého týždňa Najvyšší súd, k nemu došlo „výlučne z dôvodu formálno-procesnej chyby Špecializovaného trestného súdu pri rozhodovaní o predĺžení väzby, spočívajúcej v spornom výklade detailných ustanovení rozvrhu práce Špecializovaného trestného súdu.“
Toto pochybenie skonštatoval Ústavný súd a na základe toho musel byť Bödör prepustený
pavol54
16.01.22,16:03
.......Pokiaľ ide o prepustenie Bödöra z väzby, o ktorom rozhodol vo štvrtok minulého týždňa Najvyšší súd, k nemu došlo „výlučne z dôvodu formálno-procesnej chyby Špecializovaného trestného súdu pri rozhodovaní o predĺžení väzby, spočívajúcej v spornom výklade detailných ustanovení rozvrhu práce Špecializovaného trestného súdu.“
Toto pochybenie skonštatoval Ústavný súd a na základe toho musel byť Bödör prepustený
ja píšem o dnešnom rozhodnutí šts
bjuty smis
16.01.22,17:12
.......Pokiaľ ide o prepustenie Bödöra z väzby, o ktorom rozhodol vo štvrtok minulého týždňa Najvyšší súd, k nemu došlo „výlučne z dôvodu formálno-procesnej chyby Špecializovaného trestného súdu pri rozhodovaní o predĺžení väzby, spočívajúcej v spornom výklade detailných ustanovení rozvrhu práce Špecializovaného trestného súdu.“
Toto pochybenie skonštatoval Ústavný súd a na základe toho musel byť Bödör prepustený
ja píšem o dnešnom rozhodnutí šts
tak zle píšeš
prepustený bol vo štvrtok....dnes ho len nevzali do väzby v inom prípade....
Mila123
17.01.22,09:12
Nasralo!
Poslali mi šek - nájomné za prenajatý pozemok poľ.firme. Odoslaný 24.11. 21 - doručený 10.12. 21 (kde sa tak dlho túlal - neviem) - idem na poštu, reku - zoberiem tých pár €. Nedostal som, lebo dátum splatnosti bol 15.1.21!!!
Takže musím písať, nech pošlú správny šek.
Dušan, neverím, že nemáš bankový účet .......
misoft
17.01.22,09:25
Nasralo!
Poslali mi šek - nájomné za prenajatý pozemok poľ.firme. Odoslaný 24.11. 21 - doručený 10.12. 21 (kde sa tak dlho túlal - neviem) - idem na poštu, reku - zoberiem tých pár €. Nedostal som, lebo dátum splatnosti bol 15.1.21!!!
Takže musím písať, nech pošlú správny šek.
Dušan, neverím, že nemáš bankový účet .......
Mám - len oni si ho nepoznačili (a to som im ho 2x posielal - raz, keď som dostal ded. osvedčenie a druhý raz, keď si ho znova pýtali). Ale pravdepodobne došlo u nich k preklepu - inak si to neviem vysvetliť.
Mila123
17.01.22,09:29
Nasralo!
Poslali mi šek - nájomné za prenajatý pozemok poľ.firme. Odoslaný 24.11. 21 - doručený 10.12. 21 (kde sa tak dlho túlal - neviem) - idem na poštu, reku - zoberiem tých pár €. Nedostal som, lebo dátum splatnosti bol 15.1.21!!!
Takže musím písať, nech pošlú správny šek.
Dušan, neverím, že nemáš bankový účet .......
Mám - len oni si ho nepoznačili (a to som im ho 2x posielal - raz, keď som dostal ded. osvedčenie a druhý raz, keď si ho znova pýtali). Ale pravdepodobne došlo u nich k preklepu - inak si to neviem vysvetliť.
požiadaj o dodatok k nájomnej zmluve......
misoft
17.01.22,09:35
požiadaj o dodatok k nájomnej zmluve......
Nejako sa to musí vyriešiť - už píšem lajstro, aby mi to vysvetlili - žiaľ - skúšal som volať - furt majú obsadené.
P.S. nie je to milión - len pár €, takže sa svet nezrúti, ak sa to vyrieši v pokoji.
Chyba sa môže stať (najmä, ak majú tých prenajímateľov skoro stovku).
Mila123
17.01.22,09:44
požiadaj o dodatok k nájomnej zmluve......
Nejako sa to musí vyriešiť - už píšem lajstro, aby mi to vysvetlili - žiaľ - skúšal som volať - furt majú obsadené.
P.S. nie je to milión - len pár €, takže sa svet nezrúti, ak sa to vyrieši v pokoji.
Chyba sa môže stať (najmä, ak majú tých prenajímateľov skoro stovku).
ročne je to do 500,-€???
pavol54
17.01.22,10:09
požiadaj o dodatok k nájomnej zmluve......
Nejako sa to musí vyriešiť - už píšem lajstro, aby mi to vysvetlili - žiaľ - skúšal som volať - furt majú obsadené.
P.S. nie je to milión - len pár €, takže sa svet nezrúti, ak sa to vyrieši v pokoji.
Chyba sa môže stať (najmä, ak majú tých prenajímateľov skoro stovku).
tak im pošli svoju požiadavku mailom to si prečítajú aj o polnoci