zuzu989
02.11.21,19:53
AHoj /Dobrý večer :) Zháňame už dlhšie pre naše deti do detskej 2 a 4,5 r stoličky s netoxickými farbami. Aby ich tá menšia vklude mohla okusovať ...viete mi prosím poradiť kam sa pozrieť ? Mne už došli nápady...
Mila123
02.11.21,18:59
to ako fakt? necháte 2 ročné dieťa "ochutnávať" stoličky? veď stolička je určená na sedenie, neodporúča sa jej konzumáciu.......aj ja som matkou , mám 2 deti ale tie moje nejedli, nekonzumovali nábytok.....
jelalim
02.11.21,19:10
Som za to, že jedálny lístok u 2 a 4,5r detí má byť pestrý a som veľmi rád, keď to rodičia takto podporujú od malička. V takomto veku, keď sú zuby ešte mliečne, odporúčam plastový nábytok, ale hneď zvykať aj na drevo - stoličky teda plastové, ale hneď trénovať aj na drevených dverách. O taký rok - dva skúsiť pridať aj pevnejšie materiály z kovov. Upozorňujem, že na hrubé sklo počkať aspoň do veku cca 10rokov keď už väčšina zubov nie je mliečna.
kukučka
02.11.21,19:12
kukučka
02.11.21,19:17
Nelakovanú stoličku som jednu našla, ale pre dospelých. Mám doma aj jednú detskú, poslala by som ti ju, ale je z tvrdého dreva, to je nebezpečné. Zrejme ste všeličo skúšali, naše babky dávali deťom hrýzť kožu zo slaniny, alebo suchú chlebovú kôrku. Mám v rodine stolárov, opýtam sa.