glen
07.11.21,07:44
V dobe kedy sa drviva vecsina tovaru posiela sukromnymi kuriernymi sluzbami mi pride ze pouzivat PSČ je uz dost prezitok. Predsalen je to len identifikator posty(ktora je mimo ineho dnes uz sukromna entita) ktora si ho interne urcila sama pre uzemie ktore si taktiez urcila sama. Taktiez dnes, v modernej dobe, uz predsa ist len podla ulice a cisla nemoze byt taky velky problem a respektive si to interne roztriedit podla adresy.

A teda mi pride ze vyzadovat PSČ, napriklad pri objednavke tovaru z e-shopu, je uz dost zbytocne.
veronikasad
07.11.21,06:49
Nestretol si sa s tym, ze obci s rovnakym nazvom je v rôznych kutoch SK viac? Podla coho bude kurier hladat tu správnu?
Mat tak tvoje problémy...
marleau
07.11.21,06:57
Prežitok? Keď som jazdil po Európe, tak smerodajnou adresou bolo PSČ. Bez toho to nejde. Svet sa nekrúti len okolo vašej dediny.
glen
07.11.21,08:20
buchac, bez tvojich autistickych prispevkov by porada nebola poradou. nikdy sa nevzdavaj! si maskot bez ktoreho porada zapadne do stratenych analov dejin.

---
len konstantne po sebe needituj prispevky lebo ludstvo prichadza o tvoje perly hodne uschovy do rodinneho trezoru pre pozitok dalsich generacii.
jelalim
07.11.21,09:37
To fakt ma niekto problem zapisat 5 cisiel??

aj ked PSC vzniklo pred cca 50 rokmi, je to dost jednoznacny a logicky identifikator danej oblasti. Pouzivaju ho aj ine spolocnosti ako posta na triedenie zasielok, snad vo vacsine uzemia celeho sveta, pouziva sa aj na orientaciu v mapovych podkladoch a pod.
Nandrolon
08.11.21,06:59
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
buchač
08.11.21,11:58
len konstantne po sebe needituj prispevky lebo ludstvo prichadza o tvoje perly hodne uschovy do rodinneho trezoru pre pozitok dalsich generacii.
================
1. Needitoval som nič !!!
Napísal som ti dve adekvátne odpovede, no tieto sa niekomu nepáčili a moderátor ich obe vymazal.

2. S tebou sa ja baviť nejak nemienim...strč sa niekam do análu a vyfajči svoju entitu...ty dezolát drbnutý.

Ty kokos...že vraj PSČ je zbytočné.
Taký chuji, ako si ty, sú zbytoční...len tu dávajú stupídne otázky, z ktorých je hovno osoh...asi ako z teba.