Mariangello
14.11.21,13:47
Dobry de prajem, mam taky problem uz cca 4 roky. Mal som velke psychicke vypatie po smrti babky, na ktoru som bol naviazany, dotoho podnikanie az ma to zlozilo.. beriem 2 roky ad avsak psychosomaticke problemy mam stale. Zmenil som povolanie a som kludny stastny ale pred 3 rokmi sme popili domacu palenku a zacal ma velmi boliet zaludok a zistili mi a hafici vredy a aftyv zaludku , preliecili ma a bolo dobre .. z histologie vsetko v poriadku. No potom sa to este opakovalo viac krat a nasledna gastroskopia neukazala nic vsetko bolo zahojene ale ze mam schudnut lebo mi tlaci tuk na zaludok a z toho mam kyselinu. Teraz cca tyzden znova to mam , zatial na hadicu nechcem ist
Dal som si dereflin co mi napisali naposledy a uvidime . Vracia sa mi kyselina do ust a ja uz neviem ci to je od psychiky alebo mozem
Mat hiatovu herniu(minuyl rok som nemal).. uz som zufaly . Ma niekto podobne skusenosti? Gastrac kodkedy vie ze som bral antidepresiva tak automaticky vsetko hadze na psychiku ale ja sa citim uz psychicky v poriadku vsetko sa zmenilo na lepsie dokonca cele leto som nemal ziadne problemy..ma niekto podobne. ? Dakujem :)
pica
10.07.22,18:09
neviem, či si sa s toho dostal. Dôvodov refluxu je viac a správne trafiť je problém. Ale, ak si spravíš správnu detoxikáciu a na základe jej výsledkov sa nasadí správna terapia, tak v tom prípade sú veľmi dobré výsledky. Ak potrebuješ info, napíš na Ako správne na vec ísť.
kopretinka
10.07.22,18:37
vymazala som email a tel.číslo,tu sa radí verejne.
misomiso
15.07.22,16:46
Kompletne zmeniť stravovanie. Nielen zloženie stravy, ale aj časovanie. No keď čítam "sme popili domácu pálenku" tak to asi nebude reálne.