like
21.11.21,18:57
Dobry den prajem, chcel by som si zaobstarat do mojej budovy zdravotneho strediska napojovy automat. Umiestnil by som ho do cakarne alebo na chodbu. Prosim Vas ake dokumenty/povolenia potrebujem k prevadzke vlastneho napojoveho automatu pod mojou s.r.o. ? Som zdravotnicky pracovnik - lekar a napojovy automat by bol umiestneny v mojej vlastnej budove zdravotneho strediska. Dakujem za kazdu radu.
buchač
21.11.21,19:09
...a čo ak porozmýšľať nad tým, že by automat dodala a aj prevádzkovala firma, ktorá má k dispo všetko ?
Žiadne starosti so všetkým okolo prevádzky, žiadne vybavovačky...len inkasovať nájomné.
like
21.11.21,19:38
Dakujem za odpoved, ale radsej by som to prevadzkoval ja a nie cez cudziu externu firmu.
ivka70
22.11.21,05:00
Myslim, ze vsetky ako pri potravinarskej prevadzke .... a to si este musis zaobstarat dodavatela (ak to ma byt automat na kavu, caj) plus ten automat, jeho servis, osobu, ktora bude robit udrzbu .... myslim, ze navratnost takej investicie je v desiatkach rokov, ak vobec.
Dat do prenajmu priestor spolocnosti, ktora to robi vo velkom, je urcite jednoduchsie riesenie .....