Nair
25.09.06,19:07
Dobrý deň,
mám otázku ( popri úmornom hľadaní sa obraciam na vás ) ? :)

Mám trvalý pracovný pomer resp. HPP a vyskytla sa mi momentálne ( t.j. 25.9.2006 ) práca na DOVP u iného zamestnávateľa. Chcem sa spýtať, ako je to v mojom prípade s platením zdravotného poistenia. Niekde som videl, že 14 % len neviem či to platí aj pre mňa ako s osobou s HPP, keďže moja odmena bude dosť vysoká. Takisto by som rád vedel čo všetko bude treba vysporiadať na konci roka, resp. čo všetko odvediem z tejto odmeny. Koľko teda môžem zarobiť napr. za 1 mesiac na dohodu o vykonaní práce, bez toho aby som musel z mojej odmeny niečo odvádzať ? Píše sa v zmluve o DOVP odmena v brutto alebo netto ? Aké sú potom z toho následky ? Mám už z tohoto všetkého veľký mišmaš :confused: .

Ďakujem za odbornú a právoplatnú pomoc !
apsgroup
25.09.06,18:16
Pozri temu DOVP a ZP v roku 2006, je to tam rozobrate
veronika
25.09.06,18:31
Dobrý deň,
mám otázku ( popri úmornom hľadaní sa obraciam na vás ) ? :)

Mám trvalý pracovný pomer resp. HPP a vyskytla sa mi momentálne ( t.j. 25.9.2006 ) práca na DOVP u iného zamestnávateľa. Chcem sa spýtať, ako je to v mojom prípade s platením zdravotného poistenia. Niekde som videl, že 14 % len neviem či to platí aj pre mňa ako s osobou s HPP, keďže moja odmena bude dosť vysoká. Takisto by som rád vedel čo všetko bude treba vysporiadať na konci roka, resp. čo všetko odvediem z tejto odmeny. Koľko teda môžem zarobiť napr. za 1 mesiac na dohodu o vykonaní práce, bez toho aby som musel z mojej odmeny niečo odvádzať ? Píše sa v zmluve o DOVP odmena v brutto alebo netto ? Aké sú potom z toho následky ? Mám už z tohoto všetkého veľký mišmaš :confused: .

Ďakujem za odbornú a právoplatnú pomoc !

Z DOVP - pokial mas zamestnavatela, ktory za teba plati odvody zdravotneho poistenia, sa odvody do ZP neplatia, ani sa nezahrnaju do rocneho zuctovania ZP bez ohladu na vysku odmeny.
Ak mas u hlavneho zamestnavatela podpisane Vyhlasenie ... cela ciastka sa ti zdani 19 %, v zmluve sa uvadza ciastka v hrubom. Ak je suma vyssia ako 5000,- SK zamestnavatel ti vystavi Potvrdenie o zdan.prijmoch /neviem ci je to presny nazov, nieco sa tam menilo/ a hlavneho zamestnavatela poziadas o rocne zuctovanie dane alebo si urobis danove priznanie sam. Zrazena dan z dohody sa ti samozrejme zapocita.
Nair
26.09.06,15:26
ďakujem a pýtam sa čo znamená: Zrazena dan z dohody sa ti samozrejme zapocita. Co sa tyka odmeny tak bude jednoznacne nad 5.000 Sk,- bude to 6-ciferné čísielko.

Vopred vďaka!
veronika
26.09.06,15:34
Znamena to, ze hruby prijem od hlavneho zamestnavatela a z dohody sa ti v rocnom zuctovani spocita, odrataju sa odvody, ktore zaplatis u hlavneho zamestnavatela do zdravotnej a socialnej poistovne, dalej sa odrata nezdanitelna ciastka 90 816,- sk. To co ti zostane sa zdani 19 %. Z celkovej dane sa odrata dan, ktoru si zaplatil na dohodu. V podstate by si nemal nic doplacat, ak nezrusia odpocet na zivotne poistky a III.pilier, este by sa ti malo nieco vratit, ak taketo poistky, prip.sporenie mas.

-----------
Veronika
veronika
26.09.06,15:37
Ese doplnujem, samozrejme, ze sa ti odrata aj dan zaplatena u hlavneho zamestnavatela.

--------------
Veronika
mariannak
09.10.06,06:22
Môžem na DoVP vyplatiť sumu 6.000,-Sk za 1 mesiac, nebude si potom musieť dohodár zaplatiť ZP? Ide o dohodára, ktorý iný príjem nemal celý rok, je to študent. Má iba 1 dohodu a keď som volala do ZP, tak mi povedali že nemôže mať viac ako 1/2 zo 6.900,-Sk, lebo inak musí zaplatiť v RZ 14% ZP. Podľa mňa ide o súhrn ročných príjmov, oni mi tvrdili, že za mesiac nemôže mať viac ako 3.450,-Sk. Tak som to radšej riešila tak, že som mu tu odmenu vyplatila po 3.000,-Sk v dvoch mesiacoch.
Tweety
09.10.06,06:27
Môžem na DoVP vyplatiť sumu 6.000,-Sk za 1 mesiac, nebude si potom musieť dohodár zaplatiť ZP? Ide o dohodára, ktorý iný príjem nemal celý rok, je to študent. Má iba 1 dohodu a keď som volala do ZP, tak mi povedali že nemôže mať viac ako 1/2 zo 6.900,-Sk, lebo inak musí zaplatiť v RZ 14% ZP. Podľa mňa ide o súhrn ročných príjmov, oni mi tvrdili, že za mesiac nemôže mať viac ako 3.450,-Sk. Tak som to radšej riešila tak, že som mu tu odmenu vyplatila po 3.000,-Sk v dvoch mesiacoch.
Môžeš vyplatiť tú sumu, preddavky na ZP sa mesačne u dohodárov neplatia. Dohody na odvod do ZP sa posudzujú až pri RZZP.
Ela222
09.10.06,07:26
Mám zamestnankyňu, ktorá v rámci pracovného pomeru robila nejaké štatistické výkazy a dostala určitú odmenu. Mám jej to nahrať cez mzdy, vraj ako dohodu, aby z toho neboli odvody, ale zdanilo sa to. Mám ju aj v takomto prípade nahlásiť na soc. poist. ako dohodu a následne odhlásiť, aj keď je u mňa normálne zamestnaná na HPP?
azuz
09.10.06,07:30
Áno, nahlásiť ju musíš pred začatím výkonu práce a po ukončení dohody ju musíš odhlásiť.
jankasm
09.10.06,07:32
Mám zamestnankyňu, ktorá v rámci pracovného pomeru robila nejaké štatistické výkazy a dostala určitú odmenu. Mám jej to nahrať cez mzdy, vraj ako dohodu, aby z toho neboli odvody, ale zdanilo sa to. Mám ju aj v takomto prípade nahlásiť na soc. poist. ako dohodu a následne odhlásiť, aj keď je u mňa normálne zamestnaná na HPP?

Upozorňujem, že dohodu treba nahlásiť deň pred začiatkom výkonu práce, takže asi by som to riešila radšej až v tomto mesiaci, pokiaľ je to možné.
Za neskoré prihlásenie môže byť vyrúbená pokuta. ;) :rolleyes: