pedrohuper
25.11.21,21:10
Som robotník a chcel by som sa cez zimu do jari naučiť programovať html stránky. Aký typ školení alebo knižku by ste mi odporučili ? Neni sú html stránky už zastaralé?
Onko
25.11.21,20:25
Ak nie je problém s angličtinou, tak najlepšie riešenie je asi https://www.w3schools.com/

Ako na tomto webe vidieť, jazyk HTML je len prvý z mnohých, ktoré sú pre tvorbu webových stránok nevyhnutné.
pedrohuper
26.11.21,05:26
Angličtinu neovládam, len bežné používatelské slovíčka z počítača.
misoft
26.11.21,09:38
V tom prípade - HTML jazyk sa nenaučíš. Tam je potrebná znalosť angličtiny. Knižky ti dajú len návod, ale súvislosti medzi jednotlivými príkazmi html jazyka musíš rozoznať práve znalosťou angličtiny.
pedrohuper
26.11.21,09:52
Ak tých slovíčok je 50 ? dá sa to zvládnuť.. pozeral som výukové videá za 150 € ale radšej mám papier.
besttracker
27.11.21,19:44
mozno blba otazka k comu je ty tato vedomost ? neni jednoduksie pouzit outsourcing a nechat to na niekoho kto sa tomu rozumie ?inak kopec straniek fici na redakcnom systeme ako wordpress,.... kde mas nejaky zaklad+ potom upravujes a upravujes.... je to uzivatelsky privetivejsie ako vsetko rubat v HTML...
ivka70
28.11.21,19:34
Papier a programator, to velmi dokopy nejde.
Naozaj je otazka, co s tym chces robit - ak si chces x mesiacov vyrabat svoju stranku, tak mozes skusat, navody preluskas aj s prekladavom.
Ak sa tym chces zivit, to uz velmi optimisticky bez znalosti jazyka nevidim, bez ohladu na vek.