Banská Štiavnica
29.11.21,09:48
Mám otázku. Uvažujem správne ak v zmysle platných zákonov (595/2003 Z.z. o dani z príjmu a 461/2003 Z.z. o sociálnom poistení) bude pre zamestnanca náhrada mzdy poskytovaná zo systému skrátenej práce príjmom oslobodeným od dane z príjmov a v nadväznosti na to aj od sociálneho a zdravotného poistenia. Pre zamestnanca teda tento príjem bude celým čistým príjmom. Potom sa mu tento vyplatený príjem nebude započítať do daňového priznania (resp. RZD) a ani do vymeriavacieho základu na dôchodok, PN, podporu v nezamestnanosti ? Uvažujem správne? Ďakujem.
mondes
29.11.21,11:17
Nie, náhrada mzdy je stále zdaniteľným príjmom a podlieha aj odvodom. Teda u zamestnávateľa sa tieto príspevky neuvádzajú v DP, avšak u zamestnanca je to jeho hrubý príjem.
Banská Štiavnica
29.11.21,12:42
No nezdá sa mi to správne, nakoľko podľa článku na www.podnikajte.sk sa píše, že ide o jeho čistý príjem a odvody a daň sa z tohto príjmu neodvádzajú. A keďže sa s tohto príjmu neodvádza štátu nič (ani daň, ani odvody) nemal by sa tento príjem započítať napr.: na dôchodok, PN, podporu v NZ.
mondes
29.11.21,12:49
Túto otázku som zadala na školení s p. Mihálom a ja som Vám ju len pretlmočila.
Jana Motyčková
30.11.21,08:32
článok na podnikajte.sk je v tomto chybný. Náhrada, ktorá sa platí zamestnancovi nie je podporou v čase skrátenej práce. Náhrada sa zdaní a zodvodní. Vláda môže určiť nariadením nejaké oslobodenie od poistného, ale to ešte určené nie je, a je to len možnosť.
Banská Štiavnica
01.12.21,12:47
Ďakujem za info