Richard
25.09.06,20:39
Chcete sledovať len Porady, ktoré sú Vašimi srdcovkami? Napr. len účtovné Porady?

Pomocou nastavení môžete vylúčiť Porady zo prehľadu nových príspevkoch, ktoré získavate cez menu v navigačnej lište:
- Najnovšie príspevky a
- Dnešné príspevky /pod skratkou/

Postup:
V nastaveniach si vyberte možnosti a dole nájdete možnosť označiť Porady, u ktorých si neželáte zobrazovať nové príspevky v rámci spomínaných volieb.

Pre zjednodušenie popisu pripájam fotografie s postupom.
Richard
25.09.06,18:47
Takže kto nemá rád recepty, alebo ho nezaujímajú príspevky o SVB a podobne, môže si to nastaviť podľa vlastnej chuti :-)
Paula
25.09.06,19:10
Som asi nešikovná :( , alebo som celkom nepochopila nové zobrazovanie .Vylúčila som všetko v Hoby a napriek tomu vidím na hlavnej stránke medzi najnovšími príspevkami čerstvý v téme o kŕčových žilách.
Richard
25.09.06,19:13
To nastavenie sa týka Najnovších príspevkov nie posledných príspevkov.
Dole na hlavnej stránke je posledných 15 tém - tam sa to netýka.
Ak niekto príde na Poradu po dlhšom čase, vzhľadom na množstvo nových príspevkov mu 15 posledných tém nepomôže, ale musí ísť cez voľbu "Najnovšie príspevky", alebo "Dnešné príspevky".
Paula
25.09.06,19:14
Aha...dík za vysvetlenie:)
gutan52
08.02.07,18:00
Kde sú tie nové príspevkz. A čo je to V.I.P. ? Aj to je treba dáko ošetriť, či získať?: JG
hasič
30.07.07,12:54
Prosím chcem zmeniť svoje meno v porade ako to urobiť, nechce ma nikde pustiť k zmene napr. Hasič za iné.
Monika Kováčová
30.07.07,12:55
Prosím chcem zmeniť svoje meno v porade ako to urobiť, nechce ma nikde pustiť k zmene napr. Hasič za iné.
toto môže urobiť len admin.... Richard.
Richard
30.07.07,13:27
napíšte mi aké chcete nové meno (nesmie byť však obsadené - viď zoznam členov)