Jarka 1
07.12.21,09:30
Minimálne rok mám pri telefonovaní cez mobil veľmi nepríjemné pocity. Je to, akoby mi magnet ťahal vnútro uší. Medzičasom som vymenila mobil, telefonovala na hlasitý odposluch, ale stále sa to zhoršuje. Nepríjemný pocit mám už aj pri hlasitom odposluchu. Moje niekdajšie aj hodinové kvákanie je minulosť. Teraz sa snažím hovor čo najrýchlejšie vybaviť. Problém je aj, keď nesedím priamo pred PC. Mám známeho, ktorý má podobný problém, ale nie tak intenzívny.

Dnes som mala pracovný hovor bez hlasitého odposluchu a ešte 30 minút po ukončení mám pocit, že mi vystrelí hlava. Dá sa to nejako riešiť?
Chobot
07.12.21,09:03
Napr.:
- bezdrôtové sluchátka
- drôtové sluchátka s káblom 5 m
- Ibalgin
- a možno to ani nesúvisí so samotným mobilom, ale s poruchou vnútorného ucha, ktoré je citlivé na hluk.
Jarka 1
07.12.21,09:07
Tie sluchátka budem asi musieť vyskúšať. Ibalgin úplne vylučujem. Ušné až po tejto šialenej dobe.
kukučka
07.12.21,11:02
Jarka a neskúšala si niektorý z babských liekov na bolesti uší? Aspoň prečítať a počúvať intuíciu?
Jarka 1
07.12.21,11:28
Pocitovo nemám žiadny problém s ušami. Je to len a len, keď telefonujem. Dnes po prvýkrát bol problém aj nejaký čas po ukončení hovoru. Sluchátka mi už doma ponúkali, ale brala som to tak, že zase ďalšie niečo do ucha. Budem musieť skúsiť. Skôr som myslela, či to nebude problém s nejakými frekvenciami. No asi nie, lebo by takých ako ja bolo viac. Musím identifikovať problém.
korela
07.12.21,23:10
A nemôže byť ich viac? Skús to aj na iných stránkach. Frekvencie ..., prvý mi napadol Ing. M. M., Trnava.
Jarka 1
08.12.21,06:49
Len tentokrát som myslela iné frekvencie. Také čo sú spojené s mobilom. Neviem, či to správne pomenovávam. Zásadne nemám mobil v spálni a keď volám, tak mobil na chvíľu spojenia podržím ďalej od ucha.
buchač
08.12.21,07:19
Jarka 1
08.12.21,07:23
buchy supééér tie retro slúchadlá ... tie malé prťaté mám odvčera večera ... zatiaľ s nimi len jeden hovor, tak uvidím
korela
08.12.21,11:36
Neviem prečo mínus, mnoho ľudí má takéto kombinácie. Dlhé hovory z domu z pevnej linky.
korela
08.12.21,11:40
Viem, čo si mala na mysli, v rodine sa rieši hnedý znamienkový veľký fľak na lebke za uchom. Tiež sa hľadá riešenie.
Jarka 1
08.12.21,11:50
Kedysi mi jedná kožná lekárka povedala, že hnedý fľak môže vzniknúť aj od zle rozotretého krému. Ak potom na to v lete svieti silné slnko, môže sa postupom času z toho urobiť hnedý fľak. Rovnako za uchom by to mohli spôsobiť okuliare, ak ich človek pochytal rukami zašpinenými od niečoho pri nejakej práci.
korela
08.12.21,15:05
Je to možné. Tento prípad to nie je.