anonymous123
14.12.21,17:20
Je možné nejak pomocť ked som priúdil klobásy ? momentálne chytili takú horkastú chuť....
buchač
14.12.21,16:26
momentálne chytili takú horkastú chuť....
===========================
Pred konzumáciou ich posyp práškovým cukrom.
Feest
14.12.21,17:31
detsky humor
besttracker
14.12.21,18:13
takto na dialku sa to tazko hodnoti...predpokladam ze nie su uplne cierne ...:D horkasta chut bude sposobena zlym drevom/sposobom udenia (druhom dreva,ale aj vlhkost hodne spravy) ......,skus ich dat na 10 min do vriacej vody,a potom kratko teplom zasa vysusit/vyudit smrekovym drevom....ale po prevareni nebudu na dlhodobe skladovanie-treba ich dat do mraznicky....
mari2x
16.12.21,05:45
Smrekové drevo na údenie ?, ach jaj !
besttracker
17.12.21,17:41
ak sa zapojis do problematiky temy,tak vychadza z toho ze to preudil, a ma tie klobasky horke....a posledne co chces urobit ak sa chces zbavit horkej chuti to este s niecim normalnim udit..... tam islo o to len to vysusit po prevareni aby to uz na seba nedostalo dalsiu chut ,na co je to smrekove asi najvhodnejsie podla mojich skusenosti... :-)
kozlíček
18.12.21,13:26
hlavu si posyp práškovým cukrom ty pripečenec.
buchač
18.12.21,14:39
kozlíček (Dnes 15:26) hlavu si posyp práškovým cukrom ty pripečenec.
================
Prečo ja ? Nemal by si niekto iný ?
Aká otázka, taká odpoveď.
Ale ako som čítal...nuž
https://www.porada.sk/t254734-mozu-pri-udeni-skysnut-klobasy-a-maso.html#post3026898

besttracker vraví, že ..." takto na dialku sa to tazko hodnoti "...a ja s ním súhlasím.
Lebo to je ako keby som si doma navaril jedlo a pýtal sa na nete, či je dosť slaná.

Ty vieš na takto položenú otázku o horkosti kolbás relevantne na diaľku odpovedať, že čo by ich zachránilo ?
Lebo ja veru teda nie....a neverím, že ty by si to dokázal. Takže si láskavo odpusť invektívy.