zuzanask
26.09.06,09:04
vie niekto ako sa zbavit spamov na gmaily?
Assea
26.09.06,07:34
To žiaľ asi nejde... ale ja to ignorujem :)
danielik
26.09.06,07:44
Ja som to tiež skúšala, prehrabala som sa asi vo všetkom, ale nič nepomohlo tak som to začala ignorovať, však sa to vymaže aj samo.
camelfly
26.09.06,07:45
tiez pouzivam gmail, spam skus zahlasit a nastavit si filtre kde uvedies slova ktore ti prisli v hlavicke mailu, ak mail pouzivas aj na strankach kde sa musis zaregistrovat mailovou adresou, mysli napriklad pri stahovani softikov alebo k registrackam verejnych ako pokec, yahoo, tak v tom bude aj nadalej problem, pri tychto radsej neutralnu mailovu adresu
SYM
28.09.06,14:53
presne ako opisal camelfly, firemnou postou sa neregistrovat na verejnych portaloch, neotvarat cudzie prilohy koli zvedavosti :) a na gmaili zahlasit spam alebo ak uz je to neunosne, zmenit mailovu adresu :mee:
gray
29.09.06,06:07
vie niekto ako sa zbavit spamov na gmaily?

Zalozit si novu emailovu schranku.

Novu adresu oznamit vsetkym kamaratom, znamym atd. A nikde inde ju nezverejnovat.
Staru adresu mozes aj nadalej pouzivat pre pripady "povinnej registracie".
bv_alexandra
30.01.07,06:17
chcem sa opýtať nevie niekto o nejakom free programe na diagnostiku spamov?
Marína
30.01.07,07:16
LubosP
30.01.07,08:15
vie niekto ako sa zbavit spamov na gmaily?

ale ved Gmail ma spam filter a automaticky ti spam odfiltrovava do specialneho adresara, cize ta ho vlastne zbavuje. To ze sa nemaze hned a uplne je kvoli tomu, ze ziadna technologia nie je dokonala a obcas aj dobry mail hodi do spamu. Takto mas moznost si to kuknut a dobry mail prehodit do inboxu. Takisto na druhej strane moze spam preniknut do inboxu, v tom pripade mas tam tlacitko report spam - system si to zapamata a nabuduce uz nepusti - je ucenlivy :)

Gmail ma podla mna jeden z najlepsich filtrov aky som v praxi skusal a prave kvoli spamu som si zalozil gmail konto a nechal tam presmerovat vsetky moje schranky. :)
Janka6685
30.01.07,08:24
Presne tak. Denne mi chodí dosť veľa spam-ov, ale ukladajú sa do zvláštneho priečinku, ktorý si prezriem pre prípad, že by tam zablúdil aj normálny mail a celý ho potom naraz vymažem.
Marína
30.01.07,08:29
Ľuboš, prezraď mi, prosím, ako si mám presmerovať správy z ostatných schránok? gmail mám len pár dní a ani neviem na koho všetkého si mám spomenúť a informovať ho, že začínam používať novú e-mailovú adresu.
Fany
30.01.07,12:45
Este mne prosim vas povedzte, kde si vytvorim schranku gmail?
camelfly
30.01.07,12:46
Este mne prosim vas povedzte, kde si vytvorim schranku gmail?
ak ti niekto posle pozvanku na gmail na tvoj mail co mas teraz, tak sa kliknes kde ti da odkaz a zaregistrujes sa, prihlasujes sa na stranke www.gmail.com (http://www.gmail.com)

PS: zatial je to stale len na pozvanky
LubosP
30.01.07,15:12
Ľuboš, prezraď mi, prosím, ako si mám presmerovať správy z ostatných schránok? gmail mám len pár dní a ani neviem na koho všetkého si mám spomenúť a informovať ho, že začínam používať novú e-mailovú adresu.

Ahoj, no zalezi, kde mas staru schranku. Kazda mailova sluzba ako napr. azet, post, pobox, zoznam ma vlastne pravidla na to. Na niektorych je dokonca takato sluzba platena (viem urcite napr. na post.sk)
Cize treba pozriet v podmienkach, tam to urcite bude napisane. A Ak je zadarmo, tak to najdes v nastaveniach, nie je to nic zlozenie, bude tam kolonka presmerovanie mailov kde mas zelanu mailovu adresu, tlacitko aktivovat a je to.

Ak mas mail od nejakeho poskytovatela za uhradu, tak takato moznost je urcite umoznenea v ramci tohto poplatku a najdes to v nastaveniach tvojho mailoveho klienta.
Marína
30.01.07,19:38
Srdečná vďaka, Ľuboš.
pk-mirec
01.02.07,11:12
jednoducho ich vymazes :) bud rada lebo gmail je jedinym asi co sam od seba dost selektuje spamy ..
Janka6685
01.02.07,11:16
jednoducho ich vymazes :) bud rada lebo gmail je jedinym asi co sam od seba dost selektuje spamy ..

Aj yahoo selektuje smap-y, len keď mi príde mail z centrum.sk, nájdem ho v spam-och. Preto je dobre ich pred vymazaním zkontrolovať;)