mario lences
25.12.21,13:17
Dobry den v novembri 2021 ma zastavila hliadke ze idem rezodpovedne na aute a zobrali ma na mocove testy na drogy ´´sice som vten den nic neuzil uzil som tri dni pred touto situaciou a samozrejme v moci sa ukazala thc atd tym padom som osiel na krv otazka znie aka je sanca mat krv cistu ??? a za druhe je normalne ze sice mocove testy mi robili v nemocnici ale krv si brala hliadka v papierovom sacku zo sebou netusim kam je to normalny postup???
26dadax
25.12.21,13:22
Ako dlho sa dá zistiť THC z moču
Najistejší spôsob, ako zistiť, po akú dobu budeš mať THC (carboxy-THC) v tele, je využiť jednu z množstva kalkulačiek detekcie marihuany, (vyhladaj si).
V nej vyplníš svoju váhu, výšku, vek, aj frekvenciu užívania či potenciu modelu marihuany, ktorú si požil. Výsledok testu tiež zohľadňuje to, či prebiehal v domácom prostredí, ale išlo o laboratórny test. Laboratórne varianty sú samozrejme presnejšie.


Ako dlho sa dá zistiť THC z krvi
Podľa toho, ako často fajčíš alebo inak prijímaš THC, ti môžu zistiť hodnoty carboxy-THC v krvi od 6 do 24 hodín po jednorazovom požití, alebo až do 7 dní pri pravidelnom užívaní.
misoft
25.12.21,13:24
Vten den si nic neuzil,... a čo noc predtým? Stopy v krvi zostanú dlhšie.
A pochybujem že si krv brali so sebou (z nemocnice?) - čo sú upíri? Im stačí len výsledok vyšetrenia krvi. A oni predsa krv brať nemôžu, tú ti môže zobrať jedine lekár.

V každom prípade - majú dôkazy, že si riadil pod vplyvom omamných a psychotropných látok - počítaj s pokutou a vodičák v čistiarni aspoň 3 roky. A samozrejme - aj keby si požiadal po 1/2 trestu o vrátenie, len sa modli, aby si ešte nemal uložený zákaz viesť mot. vozidlá (ale to by musel uložiť súd).


Ale popravde - takému, čo hulí trávu, pichá si svinstva a potom sa cíti ako nepremožiteľný - takému by som vodičák odobral naveky! A keby aj tak jazdil - tak poriadnu basu a súdom nariadenú odvykačku!
besttracker
25.12.21,15:43
§ 4 Povinnosti vodiča
(2) Vodič nesmie

.....

b) požiť počas vedenia vozidla alkohol alebo inú návykovú látku,

c) viesť vozidlo v takom čase po požití alkoholu alebo inej návykovej látky, keď sa alkohol alebo iná návyková látka ešte môžu nachádzať v jeho organizme,
buchač
25.12.21,18:22
ale krv si brala hliadka v papierovom sacku zo sebou netusim kam je to normalny postup???
=============================
...a nebudeš ty ešte pod vplyvom ??? :D :D :D :D :D