ZGA
29.12.21,19:19
Ahojte,poprosím o radu, keďže p. Vankek z V-Softu zomrel, musím prejsť na iný účtovný program na PÚ.Viete mi prosím poradiť rýchly a spoľahlivý program pre viac firiem, rozhodujem sa momentálne medzi Omega a Pohoda, ktoré sú asi najviac používané.Neviem sa rozhodnúť.Ďakujem pekne.
Mila123
29.12.21,18:20
Omega má k dispoyícii aj prevodový mostík....skúste sa tam opýtať....
ZGA
29.12.21,18:24
Už som ich kontaktovala,len sa mi zdá Omega dosť komplikovaná.Ďakujem.
Mila123
29.12.21,18:32
u nás máme všetko v Krose.......sme spokojné, ak máme niečo na vylepšenie programu často im píšeme........
tweedle
20.01.22,12:12
dobro deň,,, ,mne trvalo dlhšie kým so zistila čo sa s V-softom deje,, pre aký program ste sa rozhodli? ja to práce riešim,,,
ZGA
20.01.22,16:02
Nakoniec som sa rozhodla pre Omegu od Krosu, mám od Krosu aj Olymp a som veľmi spokojná.Taký rýchly a jednoduchý program ako mal p.Vanek už na SK nenájdeme.Nedá sa nič robiť.
tweedle
20.01.22,19:07
very aj som s ním spokojná,,,a neviete bude sa dať spraviť závierka za 2021 ešte v ňom a potom preklopiť do nového softu?
ZGA
20.01.22,19:17
závierku 2021 budem robiť na V-Softe, myslím že výkaz závierky sa nemenil, ale daňové priznanie sa mení, to urobím cez FS. Omega od Krosu vytvorili prevodový mostík z Fibu do Omegy, tak sa mi prenesú PS, saldá a číselníky dodávateľov a odberateľov.
cacka
29.03.22,13:41
Tiež som prešla s niektorými firmami z FIBU do Omegy, ale Omega je pre mňa veľmi prekomplikovaný program, takže som sa poriadne vytrápila, kým som sa aspoň niečo naučila. S väčšinou firiem pokračujem vo FIBU. Tlačivá na DPH sa nemenia a Daňové priznanie som tam nikdy nepoužila. Vždy si riešim sama po svojom. Za FIBU bohužiaľ nie je náhrada :(