oref
25.11.04,16:01
Neviete mi poradiť či môžem ukonžiť živnosť skôr ako mi prídu posledné platby za služby? Ako to potom funguje s daňami?
Nike
25.11.04,16:08
Môžeš, pri skončení živnosti musíš použiť § 17 a zvýšiť príjem o nezaplatené FA.