ndobrovodsky
04.01.22,23:41
Som zamestnaný na dobu neurčitú.
Dnes po návrate do zamestnania po PN-ke mi chceli dať podpísat dohodu o rozviazaní pracovného pomeru, zarážajúce je že ma nechceli vyhodiť. Na tlačive boli moje udaje bez datumu ukončenia prac. vztahu. Čiže niekedy v budúcnosti by to tam kludne mohli dopisať ten dátum ukonč. pracovného vztahu.
Samozrejme som nepodpisal.
Hned mi povedali že budúci tyždeň tu bude riaditeĺ a že budem niesť nasledky.
Že ma určite vyhodia. Potrebujem radu. Môžu toto robiť? Normalne mám z toho depku. Dnes som sa ani nevedel sústredit na robotu. Nechýbam vela. Stáva sa že človek je chorý
misoft
04.01.22,22:56
A aký dôvod bol uvedený? Podľa akého § Zákonníka práce? Vyjadrenia, že budeš niesť následky = nátlak, šikana, vyhrážanie. Dobre, že si nič nepodpisoval. A pokiaľ by ťa "vyhodili" len tak - tak by to riešil už IP a prípadne i súd (neplatnosť výpovede).
Pokiaľ ti nepredložia relevantné zdôvodnenie - nič nepodpisuj.
ndobrovodsky
05.01.22,00:17
§ 60, to tam bolo, dohodou. Bez dôvodne. Lenže čo mám robit ak na tom budú trvať. Nepodpíšem, sadnú si na mňa, ako dokážem potom svoju tú šikanu a psychický nátlak?

Manželka podpisala, keď tam o pol roka dopíšu dátum, ako to potom dokáže že čo spravila firma?
buchač
05.01.22,07:47
ndobrovodsky (Dnes 01:17) § 60, to tam bolo, dohodou. Bez dôvodne.
========================
Misofta neber do úvahy...hlavne o tých dôvodoch.
Prečítaj si celý zákon.Zákonník práce v § 60
https://www.podnikajte.sk/pracovne-pravo-bozp/zakonnik-prace-60-63 © Podnikajte.sk
==============================
Takže, ak by som to rozpitval, tak pracovný pomer bude ukončený tak či tak. Rozdiel bude akurát v tom, že v prípade dohody odídeš v kľude (a za pár dní).
Ak to bude výpoveď, tak sa budeš serondiať ešte minimálne počas celej doby výpovede....a áno, kľudne budeš za poslednú handru.
Ani nevravím, že počas výpovednej doby môžeš dostať účelovo udelené kárne opatreni a v takomto prípade nebude žiadne odstupné.

P.S.:
S tým dopísaním dátumu neskôr si robíš prdel...či ?
ndobrovodsky
05.01.22,09:57
Nerobim, manzelke včera dali podpisat tu dohodu a môže pracovať ďalej, aj pracovala. Hocikedy si tam vedia dopisat datum, preto potrebujem radu, co dalej aby sme tomu zabranili
Tweety
05.01.22,10:17
A podpísala dohodu? Aký je dátum ukončenia PP? Dohoda je obojstranná, takže nemôžu len tak dopísať dátum, jednu kópiu predsa musí mať ona.
ndobrovodsky
05.01.22,11:29
Ziadny datum. Podpisala 2 x, nič jej nedali ved. Všetko je u nich. Ak sa naseru dopisu si aky datu chcu. Čo máme robit?
Tweety
05.01.22,12:40
Asi už nič,podpísala dobrovoľne, jej chyba, že takto postupovala. Nech aspoň žiada jeden exemplár dohody späť a ak tam nie je dátum, tak žiadať ho dopísať ak so skončením PP súhlasí(asi áno, keď to podpísala). Pri takýchto veciach treba aj rozmýšľať, nie len tak hocičo podpisovať. Podpisom vyjadrila súhlas, teda je za svoje konanie zodpovedná.
buchač
05.01.22,12:42
ndobrovodsky (Dnes 12:29) Ziadny datum. Podpisala 2 x, nič jej nedali ved. Všetko je u nich. Ak sa naseru dopisu si aky datu chcu. Čo máme robit?
=========================
Nevziať si kópiu dokladu ??? To aj také existuje ?

...a teraz čo očakávaš ?
Veď ste si na vine sami, keď nepoznáte základy právnych okolností.
ndobrovodsky
05.01.22,13:21
Dakujem za odpovede. Çl9vek v tom strese nerozmýšla