carolitos
06.01.22,14:41
ahoj , upchával sa mi postupne drez v kuchyni postupne počas cca 10 dní som na 3 dávky použil sifo gél , ako tak sa to prečistilo no dnes sa upchal úplne a voda sa drží už vyše hodiny , ešte predtým som skúsil domáci "trik" čo som našiel na nete sóda bikarbóna a ocot , vriaca voda ,, potom som použil zvon a nič voda neodteká ...keďže do hlavného odpadu je to dosť ďaleku , keďže kuchyňa je inde ako bola pôvodne je tam komplikovaný sifón ... tak a otázka čo by ste poradili , pomôže ešte niečo okrem krtkovania ? dík
pavol54
06.01.22,14:09
sifon nemôže byť komplikovaný vrchom do neho vteká bokom vyteká. väčšinou býva upchatý treba vytočiť spodok, vypustiť odpad do vedra a skúsiť znova
Lumyr
06.01.22,14:47
Presne tak, prave dnes som to robil. Neskutocny humus tam bol, ziaden krtko by nepomohol
pavol54
06.01.22,15:04
no čo už preteká?
mari2x
06.01.22,15:20
A netreba chemikálie z reklamy !
besttracker
06.01.22,15:20
mechanicky to vycistit............hlavne v kuchyni to zapchava tuk/masnota z jedal,a je to humus....ze tie pripravky na uvolnenie moc nepomozu....sifon byva casto v kuchyni zdeformovany horucou vodou ktora sa tam nalieva,tak ak nic nezostava tak treba ho rozbit a dat novy...