Miro951
16.01.22,14:27
Potreboval by som poradiť s uvedenou montážou, pretože podľa návodu mi to akosi nejde. Pritom som pomerne zručný, už som demontoval aj montoval veľa vecí v domácnosti aj mimo. Jedná sa o sporák Zanussi ZCG 563 (564) N.
misoft
16.01.22,14:20
Presne opačne, ako si ich rozobral - logické - nie?
A potom je tu ešte návod - čítať hádam vieš!
https://docplayer.cz/46941407-Elektricky-a-plynovy-sporak-kombinovany-plynovo-elektricky-sporak-zcg-563-n-zcg-564-n-cz-sk.html
Miro951
16.01.22,14:53
Ďakujem, návod mám. Vyššie som písal, že podľa návodu mi to nejde. Naviac som potreboval značnú fyzickú námahu a ani to mi nepomohlo. Video návod som zatiaľ nenašiel. Inak v návode je aj obrázok ale podľa neho je na ňom uhol 30 st znázornený nevhodne.
buchač
16.01.22,15:32
Miro951 (Dnes 16:53) Inak v návode je aj obrázok ale podľa neho je na ňom uhol 30 st znázornený nevhodne.
===================
Že vraj nevhodne...nesranduj človeče...
Ako by si to ty VHODNE znázornil ???
Miro951
16.01.22,15:46
Za prvé neoslovuj ma človeče a za druhé je ten uhol značne odlišný od 30 st, približne 75 st
buchač
16.01.22,16:48
Miro951 (Dnes 17:46) Za prvé neoslovuj ma človeče a za druhé je ten uhol značne odlišný od 30 st, približne 75 st
========================
Človeče...zobuď sa...a nehádaj sa.
Cloveče...a čo nevhodne, ako nevhodne, prečo nevhodne....Lebo to vravíš ty ?
Človeče...som projektoval iné veci a nie nejaké dvierka na smiešnom sporáku.

Človeče...asi aj s tou zručnosťou tak trochu asi preháňaš. Si niečo zdemontoval a včel nevieš dať dokopy...tak na čo sa do toho montuješ ??? :D :D :D

P.S.:
Človeče...a na to si nepomyslel, že sa jedná o NÁČRT a nie o výkres, aby sa laici vedel aspoň trochu orientovať ???
Miro951
16.01.22,17:10
Dobre, zostaň teda pri projektovaní ale ja som chcel len konkrétne poradiť. Ak to nevieš tak si šetri svoj vzácny čas.
buchač
16.01.22,17:40
...a akú radu chceš ?

Kuwa...ak niečo nejde na prvý krát, tak skúšam ďalej...či ?
Veď sám sa tu pasuješ za zručného...dokonca máš aj návod...tak o čo ide ???
AKÚ konkrétnu radu chceš ?

Dokonca si ani video nenašiel ??? Takže si rýpnem ?
Fakt si nenašiel...tak ani v tom nie si nejak zručný. ;)

Na, ži človeče Boží ....:D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=SQhMkkkVpXw
Miro951
16.01.22,19:53
Prepáč za môj ostrý tón ale skúšal som to viackrát dokonca aj manželka mi pomáhala ale zatiaľ som nedosiahol pôvodný stav.
A ešte raz prepáč ale asi si si neprečítal o aký typ Zanussi ide (viď začiatok) takže to video s tým rýpaním mi nepomôže. Je úplne iný typ závesu ale aj tak ďakujem za snahu.
buchač
16.01.22,20:03
Miro951 (Dnes 21:53) Prepáč za môj ostrý tón ale skúšal som to viackrát dokonca aj manželka mi pomáhala ale zatiaľ som nedosiahol pôvodný stav.
A ešte raz prepáč ale asi si si neprečítal o aký typ Zanussi ide (viď začiatok) takže to video s tým rýpaním mi nepomôže. Je úplne iný typ závesu ale aj tak ďakujem za snahu.
===================
Ostrý tón ??? Človeče, buď rád, že mám dobrú náladu...v opačnom prípade by nastali iné fofry. ;) :D

Čo sa týka typu, tak by som dal krk na to, že vytasíš henten argument.
No, čo na to mám povedať ? Veď ja veľmi dobre viem, že nejde o ten istý typ. Tu ide o aký-taký návod, od ktorého sa dá odpichnúť.
To akože pečené holuby padajú z neba ? Kuwa...veď sa snaž aj sám.

Alebo si zavolaj servisáka...urobí ti za patričnú cifru inštruktáž. :rolleyes: :cool:
Miro951
21.01.22,07:56
Konečne sa nám to podarilo. Zásluhu na tom má môj kamarát, ktorý sa v týchto veciach vyzná lepšie ako ja ale aj tak mu to trvalo asi 20 minút. Týmto končím túto diskusiu a ďakujem prispievateľom za snahu.