Wotan
21.01.22,09:17
Prestym nez sa obratim na lekara, chcem len vediet vas nazor a ci niekto nemal podobny problem.

Uz par tyzdnov mam problem, ze v lavom uchu pocujem dunenie, ale deje sa to iba vtedy, ked pocujem zvuk istej frekvencie.

Napr. buchnem do stola, alebo ked niekto hlasnejsie povie nejake slovo a pod. tak po tom zvuku mi ucho na par sekund zaduni - taky zvuk, ako ked pocuvate hudbu a duni subwoofer (basy).

Cize nie je to hucanie, ani piskanie, ale vyslovene par sekundove dunenie, ktore potom prestane. Vzdy som si myslel, ze sused pocuva hudbu a pocujem len tie basy, az kym som nezistil, ze to je v mojom uchu.

Stava sa to aj ked prehltam sliny na prazdno, alebo ked zivam.

Nerobi to stale, vacsinou rano po prebudeni ale aj cez den, mozno fakt len pri urcitej frekvencii zvuku. Na ucho pocujem dobre ani ziadna bolest ani nic, len to divne dunenie za istych okolnosti.

Raz sa mi tam dostala voda pri sprchovani, a zhruba odvtedy sa to deje, ale nemyslim, ze by to bola pricina, kedze usi som si umyval aj predtym :D :D Alebo este mam dojem, ze sa to deje odvtedy co mi spravil zubar rentgen chrupu, ale to su len dohady.
Dáša_
26.01.22,09:26
Choď k ušnému. Teraz sa dá tuším aj bez lístka od obvodného. Moja známa sa sťažovala na problémy s uchom. Vyľakalo ju to, tak išla hneď na ušné. A to len vyčistili a má pokoj. Možno to bude len také niečo jednoduché. A keď nie, tak možno začnú vyšetrovať, čo je za tým.
bellaggia
03.03.22,14:21
Ahoj, podarilo sa medzicasom zistit nieco nove?
Posledne tyzdne mam presne ten isty stav. To dunenie je uz neprijemne.