katuska3
26.09.06,13:28
ahojte,neviete mi niekto poradit
s.r.o. si berie uver z banky a chcu k tomu cestne prehlasenie voci Colnej sprave,nepisali ste to niekto,neviem ako to ma vyzerat a to tam vlastne chcu.Dakujem pekne:p
skatja
26.09.07,05:15
V roku 2004 sme zaslali:Žiadosť o vydanie potvrdenia o záväzkoch voči colnému úradu. Zaslali nám potvrdenie, že neevidujú nedoplatky.Ale píšeš, že banka chce prehlásenie, opýtajte sa či stačí vyhlásenie konateľov, aby ste nemuseli čakať na potvrdenie.
jess
26.09.07,05:34
Ja píšem toto :
"Týmto prehlasujem, že spoločnosť XXX s.r.o. nemá žiadne záväzky voči Colnej správe Slovenskej republiky, nakoľko sa nezaoberá vývozom a dovozom tovaru a služieb do tretích krajín "
Excise Duty
26.09.07,06:07
Ja píšem toto :
"Týmto prehlasujem, že spoločnosť XXX s.r.o. nemá žiadne záväzky voči Colnej správe Slovenskej republiky, nakoľko sa nezaoberá vývozom a dovozom tovaru a služieb do tretích krajín "

Takto formulované prehlásenie nezhŕňa prípadné záväzky v oblasti spotrebných daní, ktorých správa je taktiež v kompetencii Colnej správy. Takže treba text prehlásenia buď rošíriť alebo napísať jednoducho: ...nemá žiadne záväzky voči Colnej správe Slovenskej republiky.