mardukk
25.01.22,07:14
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či máte niekto robotický mop na predajni...predajňa má rozlohu cca. 200m. Podlaha je bez prekážok. Ide mi o tom aby zamestnanci nemuseli každé ráno umývať podlahu a venovať sa niečomu inému. Podlahu potrebujem umyť "namokro". aké sú skúsenosti....vie top ten mop dobre umyť alebo to umyje povrchne a treba to po ňom urobiť "doladiť):-)
Ďakujem za názor a postreh
buchač
25.01.22,06:48
Podlahu potrebujem umyť "namokro". aké sú skúsenosti....vie top ten mop dobre umyť alebo to umyje povrchne a treba to po ňom urobiť "doladiť):-)
===========================
Pozri sa na technické parametre (HLAVNE na OBJEM nádoby na vodu) a urob si obraz sám.
https://www.testado.sk/najlepsie-roboticke-mopy/

Snáď je jasné, že kam smerujem...či ?
mardukk
25.01.22,09:25
pozrel som technický list ešte pred tým ako som napísal otázku....ide o praktické využitie...je efektívnejšie poumývať ručne alebo takto mašinou...nechám pustenú na noc a kým neumyje priestor bude makať :-)...z hľadiska nádoby to nepostačí určite na to aby to bolo čisté...
buchač
25.01.22,09:34
mardukk (Dnes 11:25)..z hľadiska nádoby to nepostačí určite na to aby to bolo čisté...
=======================
A sme doma stará mať...
Mašina bude cca dve hodiny rozotierať špinu po podlahe a výsledok bude aj tak vyzerať.

Predajňa vravíš...že je zamestnanci musia umývať každé ráno ?
No nemusia...ono stačí, ak ju umyjú večer.