viki20
26.09.06,13:32
Prajem pekný deň,
veľa som si tu našla o príkaznej zmluve, len neviem nikde nájsť žiadny vzor, ako by takáto zmluva mala vyzerať. Viete mi , prosím, niekto poradiť, kde by sa mohla dať stiahnuť?
Prípadne by mi stačilo, čo musí takáto zmluva obsahovať, nech mi tam nič nechýba.
Vďaka za každú radu...
Tatiana
26.09.06,11:53
Prajem pekný deň,
veľa som si tu našla o príkaznej zmluve, len neviem nikde nájsť žiadny vzor, ako by takáto zmluva mala vyzerať. Viete mi , prosím, niekto poradiť, kde by sa mohla dať stiahnuť?
Prípadne by mi stačilo, čo musí takáto zmluva obsahovať, nech mi tam nič nechýba.
Vďaka za každú radu...Daj si v porade vyhľadať "Príkazná zmluva" a tam Ti ukáže veľa vzorov a rád, ktorými prispeli "poraďáci".
viki20
26.09.06,12:07
Skôr, než som vložila túto tému, prešla som všetky príspevky na túto tému, našla som veľa rád, ale vzor zmluvy nie. Neviem, kde to mám násť...
Tatiana
26.09.06,12:31
Skôr, než som vložila túto tému, prešla som všetky príspevky na túto tému, našla som veľa rád, ale vzor zmluvy nie. Neviem, kde to mám násť...http://www.porada.sk/showthread.php?t=276&highlight=pr%EDkazn%E1+zmluvaTu je vzor.
viki20
26.09.06,12:33
krásne ďakujem...
BRK
23.11.06,11:52
Prosím, neviem si otvoriť vzor príkaznej zmluvy. Nemôžete mi ju niekto stiahnuť celú do odpovede.
Strašne pekne dakujem.
Katarína
Marína
23.11.06,13:03
Napíš mi cez SS svoj e-mail a pošlem Ti ju.