MarekToth
04.02.22,22:49
Chcel by som sa spýtať ako to je teraz s VP ktorý mi odobrali v Nemecku...
Zakaz mam normálne iba v nemecku a chcem vedieť keď u nich neabsolvujem Mpu a všetky somariny okolo toho budem mat doživotný zakaz v nemecku alebo to sa týka aj slovenska
Ďakujem za odpovede
veronikasad
05.02.22,07:10
dôvod zadržania OP?
misoft
05.02.22,08:26
Zákaz platí pre Nemecko. Nevieme, na koľko. Po uplynutí zákazu budeš môcť jazdiť.
VP je majetkom SR, takže nemecká polícia ho POŠLE na Slovensko, tu si ho vyzdvihneš a po Slovensku budeš jazdiť naďalej. Zákaz neplatí pre Slovensko.
Ale kedy ho pošlú slovenskej strane - to KBZ!
MarekToth
05.02.22,09:48
Alkohol za volantom 2krat v Nemecku...naposledy 10rokov dozadu...Vlani v auguste mi zobrali vodicky preukaz...pokutu som zaplatil zakaz mam 1 rok čiže do augusta tohto roku...
Vodicak neposlali na Slovensko....pred 3tyzdnami prišiel oznam na Slovensku políciu že mám zadržaný vodicak v Nemecku...Na Slovensku teraz musím absolvovať doktora...psychológa ci som spôsobilý na riadenie motorového vozidla a potom 4 sedenia s dopravným psychológom...toto všetko chápem ale prečo musím to isté robiť aj v nemecku...ja mam zakaz iba v nemecku ak tomu dobre chápem teda keď sa na to tu v nemecku vykašlem budem mat asi doživotný zakaz v nemecku ale čo bude s vodicakom keďže mi ho nepošle na slovensko a ja na Slovensku všetko absolvujem?