ajacik
26.09.06,20:20
Dobrý den

účtovným dokladom priraďujem vlastnosti.
Je možný nejaký prehľad, kde sa mi zobrazia všetky doklady, ktoré majú určenú vlastnosť?

Myslím, že to je, ale ani za ten svet to nemôžem nájsť.

veľmi pekne dakujem za pomoc
ondrejvla
26.09.06,18:40
Dobrý den

účtovným dokladom priraďujem vlastnosti.
Je možný nejaký prehľad, kde sa mi zobrazia všetky doklady, ktoré majú určenú vlastnosť?

Myslím, že to je, ale ani za ten svet to nemôžem nájsť.

veľmi pekne dakujem za pomoc

Alenka aké vlastnosti máš na mysli? Čo všetko má obsahovať riadny účtovný doklad? Ak myslíš tým, že to musí byť označené ako daňový doklad, tak potom: IČO, DIČ, v prípade platiteľa DPH - IČ DPH, adresa, zápis v OR,ŽR...
presné označenie tovaru alebo služby, základ bez DPH, DPH, v prípade ERP - číslo DKP, alebo nebudem vypisovať, ale napíš, o čo sa jedná, asi nerozumiem...
ajacik
26.09.06,18:44
ahoj vlastnička :)

mám na mysli vlastnosti účt. dokladv v omege - napr. mám DFa, ktoré majú vlastnosť:obstarané z príspevku z ÚPSVaR.

vlastnosti sa zadávajú vľavo dole.

no a chcem, aby mi napríklad urobilo prehľad, že čo všetko bolo obstarané z tohoto príspevku.

dakujem ti :)
ondrejvla
26.09.06,18:57
ahoj vlastnička :)

mám na mysli vlastnosti účt. dokladv v omege - napr. mám DFa, ktoré majú vlastnosť:obstarané z príspevku z ÚPSVaR.

vlastnosti sa zadávajú vľavo dole.

no a chcem, aby mi napríklad urobilo prehľad, že čo všetko bolo obstarané z tohoto príspevku.

dakujem ti :)
Jááááj Alenka, ja som na stránke Porady dolu a nevšimla som si, že riešiš problém Omegy! To teda neviem, v MRP to riešim cez strediská, no a pri mzdách to jednoducho zaúčtujem v internom mzdovom doklade.
Takže Alenka, asi ti nepomôžem! Ale skús zajtra Shamana, alebo mu zavolaj, on robí v Omege.
ajacik
26.09.06,19:01
aj tak ti dakujem za ochotu :)

prajem ti pekný večer
papa
LubenaK
27.09.06,08:13
Ak si pridávaš vlastnosti účtovných dokladov, tak v EÚD si cez veľkú lupu vyber Označ s vlastnosťou - dá Ti na výber vlastnosti - a potom dáš tlačiť - do výstupu zahrnúť označené doklady.
ajacik
27.09.06,09:04
dakujem ti pekne.

už som to skúsila a funguje to :)

pekný deň ti prajem

ahoj