JankoMatik
26.02.22,12:21
Rád by som sa poradiť. Pred 4 rokmi som kupoval v Grandoptical svoje prvé dioptrické okuliare. Značka Tommy Hilfiger a cena bola 230eur. Lenže po štyroch rokoch mi zbledol rám, sklička sú poškriabané. A to som si myslel že okuliare mi vydržia aspoň 10 rokov. Mýlil som sa. Lenže moja finančná situácia mi nedovoľuje dať 200eur za nové okuliare. Viete mi pomôcť kde by sa dali urobiť lacné okuliare? S dioptriami a rámom do 50eur?
veronikasad
26.02.22,11:53
Do diaľky alebo na čítanie?
JankoMatik
26.02.22,13:41
Do diaľky
ivka70
26.02.22,14:47
Co tak vymenit sklicka v tomto rame?
Do 50 eur aj so sklami okuliare nekupis.
buchač
26.02.22,15:16
ivka70 (Dnes 16:47)
Do 50 eur aj so sklami okuliare nekupis.
------------------------------------------
To iste som tvrdil aj ja...len by ma zaujímalo, prečo mi niekto komentár vymazal.

Výmena sklíčok ?
Ty nečítaš, že mu ZBLEDOL rám..??? ;) :D

Ale súhlasím s tebou...ja som takto urobil svojho času, keď mi bolo potrebné nové škulky bifokálneho typu.
Vzal som rám zo slnečných leteckých okuliarov, nadniesol požiadavku v optike...za pár dní boli škulky hotové. Cena za sklá s robotou 80€.
===========================
Viete mi pomôcť kde by sa dali urobiť lacné okuliare?
----------------------------------------
...a včul k veci.

Čo ti bráni sadnúť na MHD/auta a prejsť si zopár optík v meste ???
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=optika+ko%C5%A1ice
veronikasad
26.02.22,15:59
Ja som vlani v lete chcela vymeniť slnečné dioptrické sklá do pôvodného rámu. Odmietli mi to urobiť, len že ak podpíšem že ak rám sa pri vkladaní skla poruší, optika nebude za to niesť zodpovednosť - a sklá mi budú na dve veci. Rám som mala asi 4 roky ...
ivka70
26.02.22,17:07
Ziadny vymazany komentar tu nie je....