Katka01x
02.03.22,11:00
Zdravim, obraciam sa na vas s prosbou o radu, aku autokameru kupit, aby vyhovovala ucelu na ktory ho potrebujrm. Zijem v dome kde je garaz, kde parkuje viacero aut a ja tam mam tiez parkovacie miesto. Zije tu bohuzial aj jeden psychopat ktory je mnou uplne posadnuty a chce mi skodit, napriek tomu, ze som mu nikdy nic neurobila a aj v dome sa nahodou stretneme len zriedka. Predtym mi nadaval ale ja som ho ignorovala. Vcera ked som dosla z prace, nasla som moje letne pneumatiky rozlozene pred mojim parkovacim miestom tak, aby som tam nemohla vojst. Normalne ich mam uskladnene medzi autom a stenou, takze nikomu nezavadzaju a kedze mam male auto, vsetko sa mi zmesti na moje parkovacie miesto. Gumy odtial vezmem prec, ale mam vazne obavy, ze tento psychopat mi poskodi auto. Preto potrebujem kameru, ktora snima priestor pred i za autom a to aj vtedy, ked je auto zaparkovane. Idealne by bolo, keby to malo taku velku pamat, aby to nahralo zaznam tak za tyzden a potom by som to prehrala do pocitaca. Lebo prehravat to kazdy den mi pride unavne. Dakujem velmi pekne za rady.
misoft
02.03.22,10:03
mimotemy
Daj "spoluobčanom" tip na dobré letné pneumatiky zadarmo - a už bude po probléme. Tvojom probléme - on potom bude mať iný problém...
buchač
02.03.22,10:12
Dakujem velmi pekne za rady.
=====================
Tebe niekto ničí auto od roku 2019 a ty si ešte stále nič neurobila ?
https://www.porada.sk/t316195-nici-mi-niekto-auto.html#post3094537

Ale čo sa čuduješ....ty žiješ v Nemecku, tak je ?
Nuž vedz, že tam sú iné pravidlá...a vedz aj to, že nemci sú tak trochu iný národ...že aký, tak to si domysli.

Ku kamere samotnej by som podotkol len to, že jej použitie má určité špecifiká....viď :
" Nemecko používanie a zákonnú úpravu kamier priamo v aute zatiaľ nedoriešilo. Niektoré súdy záznam prijímajú ako dôkaz, iné za niečo podobné trestajú. "
sances
02.03.22,18:24
Ahoj, bez ohľadu na vyššie napísané MIO C380D. 128GB SD kartu, zapojiť s ochranou batérie - da sa k tomu dokúpiť taký SmartBox III. Ak by bol šikovný auto- elektrikár, možno by sa to dalo riešiť aj inak, napr vložením výkonnejšej Powerbanky do obvodu - kúpila by si dve a jednu doma nabíjala, v aute by sa to na krátke trasy asi dobiť nestihlo. Kamera ma dosť vysokú spotrebu, aj keď sa to nezdá dokáže vyšťaviť 12V batériu v parkovacom režime ak sa s autom dlhšie nejazdí (cca 2dni). Kamera ma parkovací režim, no ale aby Ti ju zas z auta neukradli.. inak kamerku treba občas resetovať aj aktualizovať a SD karta sa tiež za čas opotrebuje.. kvalita MIO šla troška dole..