Leniqa
05.03.22,16:34
Ahojte,

máte niekto skúsenosť so žalovaním nemocnice resp. konkrétneho zdravotníckeho personálu? Rada by som sa poradila s praktickými vecami.

Ďakujem.
mari2x
05.03.22,15:43
Skoro všetko čo chceš, sa v živote dá. Ide o to , či :
vieš , čo chceš ( vyzerá to, že nie )
vieš, či to môžeš chcieť ( vyzerá to, že nie )
vieš ! , či to vieš dosiahnuť ( vyzerá to, že nie ) :D
Leniqa
05.03.22,15:53
Ide o smrť pacienta, máme k dispozícii pre túto chvíľu podklady. Niekde sme čítali, že sa nedá žalovať konkrétneho lekára, ale nemocnicu. Preto sa pýtam ľudí, ktorí s tým majú skúsenosť.
Leniqa
05.03.22,15:55
Viem čo chcem, viem čo chcem dosiahnuť. Potrebujem skôr ľudí, ktorí majú skúsenosť... praktické rady. Samozrejme potrebujeme odborný posudok nezávislého znalca apd. Ale to skôr by som sa rada porozprávala na túto tému s niekým, kto si tým prešiel.
buchač
05.03.22,15:59
Čomu si nepochopila v napísanom ???
Čítala si vôbec link ???
Existujú oba možnosti...

Ja skúsenosť nemám (chvalabožku), no ak sa pozrieš na net, tak nájdeš viacero prípadov, ktoré boli zverejnené....
Leniqa
05.03.22,16:00
Link som čítala, veľa sme študovali, aj sme sa radili s právnikom. Ešte raz, chcela by som praktické rady od niekoho, kto si tým prešiel a bude vedieť poradiť.
buchač
05.03.22,16:03
AMEN...
mari2x
06.03.22,02:15
Nedala si ani 1 konkrétny údaj
ak to nie je z blízkej rodiny,
NECHOĎ do toho ! - bod 3
( máš síce podklady, ale vieš, že treba znalca )
Leniqa
06.03.22,07:03
Ide o najbližšiu osobu... a áno, rodinný príslušník. Mám pitevný nález, podnet na UPZS, právnika a znalca. Teraz skôr potrebujem niekoho, kto si tým prešiel zo strany pozostalých. Ak si to ty, tak sa môžeme porozprávať cez SS ak nemáš takú skúsenosť, tak ďakujem za príspevok.