alexmal1
12.03.22,23:40
Zdravím chcel by som sa spýtať ci mate niekde skúsenosti a poznáte firmy na finančné poradenstvo,ako práca.
Počul som aj o OVB a na všetky takéto firmy som čítal zle recenzie.
ivka70
13.03.22,05:28
Mam skusenost, ze take firmy najimaju kohokolvek, bez akejkolvek financnej gramotnosti a na skoleniach im vymyvaju mozgy. Ten clovek potom vie len opakovat, co ho naucili, vratane sposobu ako oblbnut klienta, ale prichytite ho na zakladnych otazkach okolo financnictva, lebo o tych nevie vobec nic.
Netvrdim, ze neexistuju aj dobri financni poradcovia, ale od pyramidovych firiem typu OVB by som sa drzala dalej. Tam ide o to, aby zarobili sefovia. Clovek, ktoremu "radia", im je ukradnuty, ponuknu mu to, kde maju najvyssie provizie, nie to, co by malo byt vyhodne pre neho.
Jarka 1
13.03.22,07:46
Známa sa pár rokov dozadu dala na finančné poradenstvo, keď hľadala prácu. Absolvovala nejaké školenia a ak si dobre pamätám, tak si ich musela zaplatiť. Potom si urobila, živnosť, našla priestory na podnikanie, ale biznis veru nijako neprekvital. Po zaplatení všetkých nákladov bola len v malom zisku. Nebola to dobrá voľba.
kopretinka
14.03.22,13:45
odpovedal si si v poslednej vete.
dilla555
02.08.22,18:20
poznám ľudí, čo zarobia aj 5000€ mesačne. Všetko je o človeku