satur
27.09.06,17:07
V jednej porade už bola odpoveď,že OZ moze zamestnavat bez problémov.Ale je tu problem etický, ktorý pravdepodobne trápil opytujúceho sa . Založím OZ na poskytovanie služieb. Ja som ten, ktorý sluzby poskytuje a mňa OZ zamestná. Tí ktorí sluzby prijímajú sú členovia platiaci príspevky.Moja starosť je, aby som bol stále rozhodujúcim členom výboru, ktorý rozhoduje koho zamestná a za akú mzdu.( Do stanov si treba dať podmienky, kto sa môže stať členom výboru a že rozhodnutia výboru sú sväté od jedného valného zhromaždenia po druhé.) Rozhodujem o výške príspevkov, aj o výške môjho platu. Takýmto spôsobom fungujú mládežnícke športové kluby, kde členmi sú rodičia detí ,ktorí sa to väčšinou dozvedia až keď treba ich hlas na "vylepšenie" stanov na valnom zhromaždení a výbor tvoria zamestnanci(podnikatelia?) tajomník, ekonóm, tréneri atď. Platiaci členovia sa menia a kšeft pod hlavičkou OZ kvitne. Klub je dobre založiť pri škole, aby som mohol zavariť ratolesti členovi "rypákovi". Otázka teda znela: Môžu členovia OZ zamestnať sami seba , môžu si stanoviť plat aký chcú ? Ak áno podnikám v OZ.
Silvia M.
11.10.06,06:20
Myslím si, že členovia OZ môžu zamestnávať sami seba. Plat by som stanovila podľa kategorizácie, ktorá sa používa v mzdách.
victoria
11.10.06,08:31
Ja by som este mozno brala do uvahy ci veci ako mzdy a odmeny clenom zdruzenia nemusia byt schvalene nejakym pomerom hlasov na valnom zhromazdeni a tam ma predsa kazdy clen zdruzenia pravo suhlasit alebo nesuhlasit s navrhmi. Alebo nie ?
Silvia M.
23.10.06,07:11
Ešte pripojím, že my ako občianske združenie máme máme okrem predsedníctva aj dozornú radu/je to zachtené aj v stanovách/, ktorá kontroluje činnosť predstavenstva aj hospodárenie združenia a predkladá o tom správu valnému zhromaždeniu. Čiže ona kontroluje a má prehľad aj o nakladaní so mzdovými prostriedkami. Jasné je, že členom dozornej rady nemôže byť člen predstavenstva.