portos321
26.03.22,10:43
Je poškodzovanie dobrého mena ak by som oznamoval o vinníkovi dopravnej nehody, ktorý mi poškodil zdravie, keďže nie som s pokojný s jeho trestom ktorý dostal. To čo spôsobil jeho obchodným partnerom alebo potenciálnym zamestnaveľom dlhodobo po prepustení. Prípadne ho verejne označoval za toho čo mi poškodil zdravie?
buchač
26.03.22,09:57
keďže nie som s pokojný s jeho trestom ktorý dostal.
======================
Aj Kňažko nebol spokojný s trestom pre páchateľa, ktorý ho išiel vykradnúť...dokonca ho Kňažko aj postrelil.
...a čo sa stalo ? No nič...sudca rozhoduje o treste a nik iný.

Že nie si spokojný s trestom ?
Čo už...právo je raz také.

Chceš niekoho verejne označovať, kárať, riešiť...???
A to už prečo ? Lebo došlo k nehode a ty nie si spokojný s rozsudkom ?
Ty kokos...len aby sa niečo podobné tebe nestalo...niekoho sundáš a zažiješ nepoznané.

Ale šak ho verejne označ...v tom ti nik nezabráni.
Ale ani dotyčnému nezabráni nik, aby sa obrátil na súd za poškodzovanie mena a vysúdi z teba pár tisíc.
veronikasad
26.03.22,10:31
Preco to chces oznamovať jeho obchodným partnerom?
portos321
26.03.22,13:00
Ja sa pýtam, či ma môže súdiť za niečo čo už ako vinník spáchal a ja to len pripomína určítemu okruhu ľudí, čoho následkom môže byť jeho poškodenie. Napríklad jeho obchodný partenri, dodávatelia atď.
ivka70
26.03.22,14:10
Moze ta zalovat za poskodzovanie dobreho mena a za zopar dalsich veci. A ak ti dokaze aj usly zisk, tak si to mozes slusne zacvakat. Ved ti to buchac napisal.
avalik
26.03.22,15:08
Podľa mňa by to bolo prenasledovanie, šikanovanie.

Čo tým chceš dosiahnuť? Vráti to späť čas? Zabráni to spätne dopravnej nehode? Vráti ti to zdravie (ak máš trvalé následky)?
S tou plánovanou dlhodobou pomstou zájdi radšej za psychológom.
kopretinka
26.03.22,17:05
na Porade sa nevymazáva,text bude obnovený