Nika
26.11.04,08:59
Prosím je to niekto z oblasti stavebníctva? Potrebujem poradiť ako sa na výkresoch označujú panely a jadro bytu z umakartu. Dcéra robí výkres a má to tam označiť.

Ďakujem
vladan
26.11.04,09:55
no pýtala som sa otca a umakart by mal byť určite užší ako panel, žiadna zvláštna značka, len v legende by malo byť popísané jadro, resp. kúpelka je z umakartu
Nika
26.11.04,11:25
Vďaka Vladan. A nevieš prosím ťa či je umakart oficiálny názov, alebo to má nejaké iné meno?
vladan
26.11.04,11:36
Vďaka Vladan. A nevieš prosím ťa či je umakart oficiálny názov, alebo to má nejaké iné meno?
no podľa mňa je to UMELOHMOTNÝ KARTÓN :D :D :D teraz nemám otca po ruke, ale ak zistím pravý preklad, dám vedieť
vladan
26.11.04,12:31
no nakoniec som sa mýlila, oficiálny názov umakartu je UMAKART. Je to normálne asi cudzie slovo.
Pekné "kreslenie" :-)
Nika
27.11.04,14:05
Až tak si sa zasa nemýlila. Nedalo mi to a okrem porady som hľadala po všetkých čertoch a nakoniec som v slovníku cudzích slov našla takúto definíciu: "UMAKART - druh vytvrdeného papiera pomocou syntetickej fenolformaldehydovej živice." Kým moje dieťa doštuduje budem odborník na všetko.
Ešte raz ďakujem.