darkB2266
31.03.22,14:21
Dobrý deň. Prosím vás cez online nákup sa mi nedarí zohnať akumulátor k uhlovej bruske. Už asi mesiac tam majú pri tom akumulátore poznámku že tovar je momentálne nedostupný.
Ma prosím vás niekto skúsenosti s tým co treba v takejto situácii robiť?
Pani z lidlu mi napísala ze tovar priebežne naskladnuju. Že reagujú na potreby zákazníkov. To im tam mam akože vždy keď niečo chcem napísať? ????
Je to dosť bordel.
Neviete prosím vás niekto co s tým? V Čechách ten akumulátor majú v pohode. Ale ako na potvoru tovar z Čiech (z lidlu) na slovensko nedovazaju.
Ďakujem
misoft
31.03.22,13:37
Čakať! Ak si zadal objednávku a je potvrdená - tok ti ho pošlú, ale neskôr.
Mimochodom - práve na e-shop Lidl sa spoliehať nedá - na Slovensko sa dováža až nakoniec.
kopretinka
31.03.22,15:03
reagujú na potreby zákazníkov :D :D :D tak určiteeeeee......
darkB2266
31.03.22,15:51
Zatiaľ ďakujem
buchač
31.03.22,16:02
Neviete prosím vás niekto co s tým? V Čechách ten akumulátor majú v pohode. Ale ako na potvoru tovar z Čiech (z lidlu) na slovensko nedovazaju.
====================
To nemáš nejakého známeho (alebo známeho, čo má známeho) v Čechách, čo by ti to kúpil a poslal ?

Mám ti objednať ja ???
Auri
13.05.22,04:28
Potrebovala som k technickému vysávaču náhradný diel, z komunikácie som pochopila, že to je "prezlečený Hecht". Tak som komunikovala rovno s ich servisom, kde to potvrdili. V pohode diel objednali a dodali. Už som komunikovala len s nimi.