harmona
07.04.22,13:37
Prosim o radu nakolko matersku som este neriesila. Zamestnanec poziadal o matersku. Jeho zene skoncila a zaevidovala sa na urade prace. Prisiel mi oznamit ze ju ma predbezne schvalenu od 12.3.22. Nakolko ale nie je na SP v casti register vynaty.neviem, k akemu datumu mu spravit mzdu.... Blizi sa vyplatny termin a na SP mi povedali ze este stale je to v rieseni nakolko nasli ze este jeho zena poberala rodičovský z CR. Takze maju 60 dni na skumanie. Tak neviem teraz... Mam alebo nemam nahodit za marec do vyplat matersku?!
ivka70
07.04.22,11:45
A chodiil do prace? Ak nie, nahod, ak nebude schvalena, musi poziadat o neplatene volno....
harmona
07.04.22,11:50
V podstate "pracoval" ak chapes ako to myslim po dohode so sefom.preto by bolo pre mna jednoduchšie spravit za marec normalnu vyplatu a nech mu posunu termin materskej. Ale neviem ci sa to tak da. Mne stale vravia ze mam cakat
veronikasad
07.04.22,11:56
Počas poberania materského nemôže pracovať na pôvodnú zmluvu, ani po dohode so šéfom.
veronikasad
07.04.22,11:58
Nič neposuvaj. Urob mu výplatu do dňa kedy požiadal v SP o dávku materské. Ak mu ju schvália, doplatia spätne
harmona
07.04.22,12:04
A ak mu ju neschvalia? Moze nastat aj taky pripad? Lebo prakticky ja nemam nicim podlozene k akemu datumu to ma byt.
veronikasad
07.04.22,12:07
Tak bude bez peňazí. Veď "nepracoval"... Ku dňu od ktorého žiadal o materské v SP
harmona
07.04.22,12:13
Dakujem velmi pekne za vase odpovede... Ak este mozem krati sa za toto obdobie aj klasicka dovolenka? A posiela sa na SP aj reg. list? neviem ci to beru ako matersku alebo ako rodicovsky?
veronikasad
07.04.22,12:16
Pokiaľ poberá materské po ukončení jeho poberania matkou, obdobie sa považuje za rodičovskú dovolenku a nárok na dovolenku sa kráti ako pri rodičovskej dovolenke matky