Gapo
26.04.22,15:51
Zdravím, MS Outlook mi prestal otvárať hypertextové odkazy. Skúšal som kadečo, ale nič som nevyriešil. Vie niekto poradiť ako na to? Vopred ďakujem.
Aj keď snaha bola, neporadil nikto, napriek tomu som to nakoniec opravil sám, ale nič z toho čo sa uvádza na internete to nebolo.
Aj tak vďaka, donútilo ma to intenzívnejšie premýšľať.
Chobot
26.04.22,18:01
A skúšal si aj vyhľadať na Googli problém otvárania hypertextových odkazov v MS Outlook? Lebo návodov nájdeš desiatky.

A z popisu je veľmi nejasné, o aké hypertextové odkazy ide. Jj to odkaz na nejaký dokument, alebo na nejakú www stránku?

Podľa mňa problém bude najskôr v tom, že k otváraniu hypertext. odkazu nemáš priradenú žiadnu aplikáciu, alebo máš priradenú nesprávnu aplikáciu.
Gapo
27.04.22,12:42
Práve že skúšal, a žiaden som nenašiel ktorým by som to vyriešil. Nainštaloval som Thunderbird a v tom všetko funguje, len Outlook nie. Prehliadač mám Chrome, ale aj Edge som skúsil, ani preinštalácia Chromu nepomohla. Prepísanie kľúča v registroch tiež nie. Keďže klasický IE už nejde, tak tie návody sú k ničomu. Hovorím samozrejme o počítači, nie telefóne.
ivka70
27.04.22,12:50
Gapo
28.04.22,11:22
Zmenil som x krát, nepomôže. Pre mňa v tom návode platí metóda č.2. HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Classes\htmlfile\shell \open\command. Ale ten" \htmlfile" akosi nemám ani v počítači v ktorom to funguje. Takže tieto návody som už vyskúšal a Fix už Microsoft zrušil, takže nula bodov.