Bengi29
14.05.22,05:57
Dobrý deň,kupujem auto a v technickom som zistil,že má zapísané ťažné zariadenie A50 X,ale reálne tam nie je.Auto prešlo stk.Bude nejaký problém,ak ma zastavia policajti?
pavol54
14.05.22,05:11
To že ťažné zariadenie bolo niekedy namontované a teraz tam nie je si musíš vyriešiť s predávajúcim, pre políciu nie je problém že tam nie je. Horší je prípad ak nevieš dokázať doklad o nadobudnutí a doklad o montáži a máš ho na aute. Ktovie prečo ho demontoval pôvodný majiteľ, možno kvôli novele zákona. V najhoršom prípade ti ho policajti pri prepise vyškrtnú.
doplním: OKREM A50-X musí byť vyplnená celá tabuľka "Spájacie zariadenia", a ty o tom musíš mať doklady ako som prv uviedol
besttracker
15.05.22,07:45
ak to mas napisane len v tych poslednych ,,uradne poznamky,, na konci technicaku,tak to sa nic nedeje,pri kupe noveho auta to tam pisali,aspon ked som ja auto kupoval uplne nove original z predajne, to tam napisali,ale ked si pozries sekciu spajacie zariadenia (typ,znacka,...),tam asi neni nic napisane ,na aute tiez nikdy nebolo ziadne spajacie zariadenie namontovane...:-)
bjuty smis
06.07.22,11:23
lebo ho majiteľ demontoval a predal zvlášť....
ak to je AAAauto štandartný postup...

a nie, nebude to problém....ten by bol v opačnom prípade...