Mila123
19.05.22,18:55
OR SR začal automaticky dopĺňať RČ spoločníkov, konateľov, prokuristov ai. dátum zmeny je viditeľný na výpise aj na nete......
avalik
19.05.22,20:25
štatutári sú overení už dlhšie,
do 31.5.2022 by mali automatizovane overiť a doplniť r.č. aj u spoločníkov - mala by k tomu dôjsť aj správa do eschránky
KEJKA
29.06.22,12:15
Žiadna správa nedošla, jeden z dvoch spoločníkov /neštatutár/ je označený krížikom. VZ schválilo vystúpenie tohto spoločníka zo s.r.o. ešte v máji. V návrhu na zápis zmien - výmaz som vyplnila aj rodné číslo aj dátum narodenia, aby zmenový formulár bol bezchybný.
Doteraz to nebolo vybavené, aj keď na zápis je termín 2 dni po pridelení sudcovi.
Sú zahltení? Alebo som mala najskôr poslať zmenový formulár s identifikačnými údajmi?
Poraďte prosím. Vopred ďakujem
Žabinka
29.06.22,14:21
prikladám odpoveď na môj dotaz ohľadom doplňovania údajov spoločníkov:
Dobrý deň,
na Váš e-mail ohľadne farebného označenia u spoločníkov a konateľov spoločnosti Vám oznamujeme, že Ministerstvo spravodlivosti SR vykonáva doplnenie dátumov narodenia a rodných čísiel u spoločníkov. Tieto údaje by mali byť zapísané do konca septembra 2022. Pokiaľ by neboli zmenené a u spoločníkov by ste videli červenú farbu, treba podať návrh na zápis zmien na príslušný registrový súd. Návrh nebude spoplatnený.

Pekný deň.

Alena Hudecová
súdna tajomníčka OR